Opinie o hotelu ACG Palace

ACG Palace

magda wojtaszek
    Pobyt: Czerwiec 2011

Hotel idealny dla rodziny. Bardzo dobra baza , schludne i czyste pokoje sylizowane :) Doskonałe jedzenie , czyste baseny, duzo zieleni , wystarczająca ilość leżaków. Animacje bardzo fajne dla małych i dużych :)Ponadto, ciągły i punktualny transport nad morze . Nad morzem wydzielona plaża, z leżakami izapleczem cateringowym. Obsługa super! Polecam, wróce tam za rok :)

teresa
    Pobyt: Kwiecień 2011

Justi
    Pobyt: Sierpień 2010

Hotelik naprawdę bardzo fajny. Polecam wszystkim. Pokoje czyściutkie i przestronne z pięknym widokiem z tarasu. Jedzenie przepyszne i urozmaicone, wszystkiego bardzo dużo. Wspaniała organizacja i przemiła obsługa. Spędziliśmy tam naprawdę super wakacje. Odległość do plaży, pomimo wcześniejszych obaw, naprawdę nie stanowiła żadnego problemu, jednak plaża sama w sobie nie zachwyca.

Iwona Jezierska

Hotel przepiękny. Nie rozumiem tych osób które opisują ten hotel w tak negatywnie . Podróżuję od kilku lat po świecie i jestem miło zaskoczona tym hotelem. Proponuję tym osobą wybrać się nad Nasze Polskie morze . Zresztą zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony ( tylko jestem ciekawa gdzie będzie jego następna podróż ) . Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego pobytu w tym hotelu .

Pobyt: Sierpień 2010

Myślę , że hotel godny podziwu , z chęcią zostalibyśmy tam dłużej lecz szkoła i obowiązki w Polsce na to nie pozwalały. Bardzo miła obsługa, Wszystko na miejscu , nie polecam tylko turystom targowania się za ostro na bazarze w Alany ludzie strasznie nachalni potrafią nawet uderzyć . to jedyne negatywne wspomnienie reszta jak najbardziej SUPER ! POLECAM

Łukasz

D.
    Pobyt: Sierpień 2010

Wróciliśmy z Kestel 15 września i to był nasz pierwszy, ale na pewno nie ostatni pobyt w tym miejscu. Okolica urokliwa, bardzo dobre połączenie z Alanya. Hotel na naprawdę wysokim poziomie. Pokoje bardzo duże, czyste i pięknie urządzone. O jedzeniu nie będę się rozpisywała, powiem tylko, że było fantastyczne, w ogromnych ilościach, a obsługa w restauracji hotelowej bardzo przemiła i wykazująca się wysoką kulturą. Bycie miłym dla nich sprawia, że są mili dla Ciebie. Polecam ten hotel z ręką na sercu.

gość
    Pobyt: Czerwiec 2010

Wrażenie ogólne bardzo dobre. Pokoje duże przestronne, codziennie sprzątane. Dzięki 3 basenom nie ma problemu z leżakami.Dużo zadbanej zieleni wokoło. Przy plaży kamienisto-żwirowej(odpowiednie obuwie)bar dzięki czemu można spędzić dłuższy czas pod zadaszonymi leżakami. Według mnie słabą stroną tego hotelu są kiepskie animacje .

Pobyt: Maj 2010

Ogólne wrażenie co do hotelu oraz okolicy bardzo dobre.Proponuję jednak nie zostawiać pieniędzy w pokoju, bo nam z szafy - zniknęły ( mimo zapewnień w biurze turystycznym, że nic nie ginie i nie potrzeba brać sejfów). Trzeba zabierać wszystko z sobą lub zostawiać w sejfie.Co do innych rzeczy nie można się "przyczepić"- było w porządku

grzegorz
    Pobyt: Kwiecień 2010

Właśnie wróciliśmy.Pierwszy raz w Turcji i wrażenia super.Hotel posiada 4 budynki.Mieszkaliśmy w Paschy od strony zachodniej,od wschodu jest hotel Paradise i troszkę głośno.Pokoje duże,osobna sypialnia,codziennie sprzątane.Hotel posiada 3 baseny więc nie ma problemów z leżakami.Na plażę jeżdzi busik co 30 min,można poleżeć dłużej nad morzem bo w barze jest piwko i jedzonko.Co do jedzenia to śniadania standard,obiady okey ale kolacje full wypas.Kelnerzy mili(mały napiwek).Polecamy.