Opinie o hotelu Adler
Turcja / Wybrzeże Egejskie

Adler: basen

urlopowicz
    Pobyt: Lipiec 2009

Hotel nie ma własnej plaży.brak klimy-bo działa tylko przez kilka h.i to takich gdzie się siedzi na basenie/plaży/śpi.łazienki małe i remontowane chyba bardzo dawno temu.do centrum daleko-tylko można dojechać taxówką lub busikiem-na piechotę zdecydowanie za daleko.jedzenie pycha-nie ma schabowych ale nawet w 5* ich nie będzie.owoce na deser,pełno surówek,sałatek,frytki-można się najeść.słabiej z drinkami-pewne braki,np nie ma whisky,ale za to pyszne piwko.hotel dla niewymagających,mało się płaci mało się ma ale do przeżycia i dało się bez problemu wytrzymać tydzień i nawet przytyć niby na samych warzywkach:)..i jeszcze basen-super czysty,głęboki(min 1,8m).plaża syf ale to w końcu zatoka.za to gwarantowana pogoda i słonko

mik
    Pobyt: Lipiec 2009

totalna porażka.strata czasu i pieniedzy.generalnie jeden wielki syf

eirene85
    Pobyt: Lipiec 2009

Hotel położony jakieś 100 metrów od plaży, nie posiada własnej plaży, ale pobliska knajpa położona przy plaży dla turystów z Adlera posiada leżaki. Jedzenie dośc urozmaicone i bardzo dobre. Jeśli ktoś liczy na schabowe i kapuchę kiszoną, to na pewno będzie niezadowolony, ale jedzenia jest tyle i podawane w takiej częstotliwości, że nie sposób tam zgłodnieć:) Obsługa niesamowicie uprzejma i ciągle uśmiechnięta. Pokoje codziennie sprzątane a za 1$ zostawionego na poduszce zrobią z ręczników nawet orygami;) Doczepić się mogę tylko do pryszniców, które są za małe. Polecam:)

michal
    Pobyt: Lipiec 2009

pierwsze wrazenie nawet fajne ale lazienka do niczego.woda wylewa sie z pseudo brodzika i prysznic sie troche popsul,nie dzialala suszarka ale szybko naprawili.pokoj czysty i przestronny tak samo jak balkon.jednego dnia nie dzialala klima a bez tego nie da rady usiedziec.jedzenie niestety takie sobie.JEDNEGO DNIA ZNALAZLEM NAWET ROBALA W MIESIE! duzo salatek warzyw,arbuzow,groszków itp.udko i piers z kurczaka bylo tylko raz,czasami frytki,duzo makaronu .mieso glownie na zimno zmieszane z czyms tam.na slodko byly ciastka bardzo niedobre,do niczego wrecz,przeslodzone.w barze bardzo slabe drinki.wypilem 15 i nic sie nie dzialo wiec trzeba sobie winka kupowac w sklepie.ogolnie polecam dla niewymagajacych tych ktorzy w hotelu tylko spia i jedza

jovicca
    Pobyt: Czerwiec 2009

Byłam w lipcu 2009. Nie zaznałam głodu, ale spodziewałam się właśnie tego, co było czyli dużej ilości warzyw, mniej mięsa. Taka jest dieta tamtych regionów. Hotel skromny - to prawda, ale czysty i nie ma co narzekać. Obsługa miła. Wszędzie w opcji all inclusive bary zamyka się o 23 lub 24 - to określa oferta. Trzeba równiez pamiętać, że jeśli chcemy wyższego standardu to niestety wybierajmy droższe hotele. Spędziłam miłe dwa tygodnie.

crs112
    wyjazd firmowy
    Pobyt: Sierpień 2008

Dziwią mnie te wszystkie opinie. Byłem w tamtym roku w tym hotelu i wydaje mi się że te negatywne opinie są mocno przesadzone. Jeżeli chcecie mielonego albo schabowego z ziemniakami to po co w ogóle wyjeżdzać z Polski. W prawdzie jedzenie też nie przypadło mi do gustu ale takie tam są zwyczaje żywieniowe.Jeśli zaś chodzi o sam hotel to z tą ilością gwiazdek nic więcej bym się nie spodziewał ale też nie mam nic do zarzucenia. Widzę że Polacy to taki naród który płaci za 3* a wymagania ma jak za 5*. Przyznam ze na basenie i w barze brakuje trochę muzyki ale basen zawsze rano czyszczony a pokoje dziennie sprzątane. Jeżeli ktoś szuka niewiadomo czego to niech nie skompi pieniędzy i zapłaci za tę gwiazdkę lub dwie więcej i wtedy niech narzeka.

Dorota

Hotel miły, kameralny. Jedzenie dobre, choć podobno mało mięsa;)osobiście nie narzekałam. Alkoholu nigdy nie brakowało;) basen na szczęście nie zatłoczony. Obsługa miła, choć pracowali chyba po 10 godzin dziennie. Polecam wszystkim, którzy za małe pieniążki chcą spędzić miłe wakacje! Oczywiście odradzam wycieczki fakultatywne z wezyra.jest przy samym hotelu biuro podroży Ukrainki, która proponuje za dobrą cenę wszelkie tureckie atrakcje!!

jarek
    Pobyt: Czerwiec 2009

hotel dla bardzo mało wymagajacych,jedzenie beznadziejne przez dwa tygodnie dwa razy mięso po wojnie z rezydentami z Wezyra ,brak muzyki.(przy okazji nigdy z Wezyrem na wakacje proponowali nam inny hotel tej samej klasy i chcieli dopłaty ,czyli miałbym zapłacić za trzeci tydzień wykorzystując dwa i to bez podnoszenia standartu,poza tym żeby spotkać rezydenta trzeba dzwonić do placówek w Polsce wtedy łaskawie ktoś sie pojawi).Plusem hotelu jest fajna lokalizacja i bardzo miły personel.

Zbyszek
    Pobyt: Maj 2009

Hotel był polecany jako ten, w którym posiłki rekompensują np. niedogodności w zakwaterowaniu (głównie chodzi o łazienkę). Okazało się, że jedzenie było najsłabszym punktem wczasów: bardzo mało urozmaicone, przeważnie ryż i makaron i tylko sałatek było pod dostatkiem. Żadnych owoców. Za to okolica wspaniała, widoki piękne i czysta woda. Hotel nie ma swojej plaży, a do publicznej jest około 15 min. Jeżeli chce się leżeć na piasku trzeba mieć kalimaty.Można wykupić sobie leżaki w innym hotela - dużo bliżej Adlera (5 lirów tureckich za kpl.)

Poszkodowany
    Pobyt: Maj 2009

Serdecznie wszystkim odradzam tego zakładu karnego o nie można tego nazwać hotelem a tym bardziej 3 gwiazdkowym to jest jakieś nie porozumienie z tymi gwiazdkami !!! posiłków się nie da przełknąć ograniczenia w jedzeniu basen czynny tylko do 19.30 to jakiś absurd !!! jak zastanawiacie się nad wycieczką do Turcji to tylko nie tu !!!!!