Opinie o hotelu Adler
Turcja / Wybrzeże Egejskie

Adler: basen

ladybird71
    Pobyt: Maj 2009

uwaga na ten hotel i biuro Wezyr Holidays, to był koszmar! Wegetariańskie wczasy, zero muzyki,23.00 koniec imprezy i spać, bo jak nie to dyrektor zaszczuje Cię policją, przestrzegam wszystkich omijajcie szerokim łukiem myśmy się postawili, zobaczymy co będzie dalej!

Ula
    Pobyt: Maj 2009

W żadnym wypadku nie podlega kategorii Hotelu***, a tym bardziej wyżywieniu All Inclusive, bardzo ubogo, przez dwa tygodnie od przybycia na miejsce zapomniałam jak wygląda i smakuje jajko, owoce, sałatki, nie wspominając o wędlinie i mięsie. Natomiast długo nie tknę suchej sałaty, surowej kapusty, białej i czerwonej, mrozonego groszku, wyblakłych ze starości oliwek. Wydawanie posiłków, miało forme przyjętą w "kompaniach karnych", kolejka z talerzem po łyżke ryżu, kaszy, makaronu, oblanych breją ziemniaczaną !!! WSTRĘTNE !!!! Atmosfere ubogości i dyskomfortu, potęgowała postawa Manager`a, który świetnie pasuje do ośrodków "Postpenitencjarnych" a nie ośrodków wypoczynkowych. Gorąco odradzam !!!!

Karola, Wrocław
    Pobyt: Maj 2009

Hotel dla bardzo mało wymagających. Dużymi i chyba jedynymi plusami Adlera jest jego położenie oraz bardzo miła i zawsze uśmiechnięta obsługa. Pokoje schludne, czyste, niestety łazienka wymaga remontu i odnowy. Jedzenie pozostawia dużo do życzenia: brak owoców, same sałaty, mało mięsa, które smakuje i wygląda jak Pedigree. Codziennie to samo. W barze hotelowym raz skończyła się wódka ;( W hotelu dużo Rosjan, którzy są bardzo niesympatyczni.

Pobyt: Maj 2009

ogolnie hotel dla osob niewymagajacych, nastawionych na niesiedzenie w hotelu i probowanie jedzenia w barach i restauracjach

Pobyt: Maj 2009

1. all inclusive 10:00-23:00 -> woda, rozrabiane soki, pepsi, podroba fanty i sprita, tonic, gin, wodka, raki i tyle z napojów, na terenie hotelu brak mozliwosci zakupienia czegokolwiek innego 2. jedzenie słabo urozmaicone, malutki wybor, BRAK OWOCÓW !, na deser do wyobru dwa rodzaje ciasta ktore na dobra sprawe smakowaly tak samo 3. klima 23:00-5:00 ; 13:00-15:00 4. polozenie ok, blisko morza, do centrum caly czas kursowaly dolmusze 5. brak muzyki na basenie !!! 6. kolo hotelu, na rogu,przy ulicy dobre, sprawdzone BIURO PODROZY (chyba AZUN czy cos w tym stylu) prowadzone przez rosjanke, ciekawe wycieczki i dobre ceny

Izabela Łata

niedawno wrocilismy z wakacji w hotelu adler i absolutnie nikomu nie polecam tego hotelu jak rowniez biura podrozy wezyr.na poczatku naszej wycieczki mielismy niemila przygode z samolotem. lecielismy z katowic, a okazalo sie, ze mielismy miedzyladowanie w warszawie, aby zebrac pozostalych wczasowiczow. gdy dzwonilam do biura w ktorym kupilam wycieczke, pan ciagle nie wiedzial o tym! pozniej samolot sie zepsul i spedzilismy 9 godzin na lotnisku w warszawie! jedzenie dostalismy po 6! a do kupienia byly tam tylko czerstwe kanapki! tak wiec mielismy sie wygrzewac juz na sloneczku o godzinie 12 w poludnie, a do hotelu dotarlismy o 12 w nocy! jesli chodzi o hotel jedzenie bylo bardzo ciezkie do przelkniecia, dla na prawde malo wymagajacych klientow, na poczatku jedlismy salatki, gdyz te nam smakowaly, jednak gdy widzieli, ze ich schodzi najwiecej dodaali tyle ostrej papryczki, ze bylo to nie do zjedzenia! owocow nie widzielismy tam ani razu! piwo nie mialo w sobie w ogole alkoholu, wiec mogli zaznaczyc iz jest bezalkoholowe. podobnie bylo z wodka, na nasze oko byla pomieszana z woda, ponadto stala caly czas na sloncu, nie chcieli jej wlozyc do lodowki. a gdy my chcielismy zimna do kieliszka barman wrzucal lod. ponzadto raz jej braklo! nie powinno takie cos miec miejsca, zwlaszcza ze jest jeden bar w tym hotelu. manager byl strasznie nieuprzejmy. natomiast pani magda - niby rezydent pokazala sie tam 2 razy, z czego jeden raz zeby zwrocic nam uwage, ze ostaniej nocy bylismy za glosno i rzekomo miala na nas skarge, podczas gdy tej nocy nie bylismy w ogole w hotelu! skandal! nie polecam!

magda
    Pobyt: Maj 2009

Brak muzyki w całym hotelu...(nawet nie ma przy barze)......, jedzienie mało urozmaicone.....14 dni sniadanie było identyczne.... obiady monotonne, ewentulanie kolacje.....- dobre. Bardzo mało miesa......., brak OWOCÓW.......!!!!!! Obsługa hotelowa miła...... Łazienki.....do przyjecia - mile mnie zaskoczyły.....poniewaz jak czytałam opinie przed wyjazdem to wyobrazenia miałam gorsze..... Hotel dla mało wymagajacych....ale krajobrazy i klimat....wszytsko niweluja...... Marmaris jest piekny.......i napewno tam wróce..... (choc moze do innego hotelu)

Z zewnątrz ładny, ale pokoje bardzo słabe. Średni, czysty, ale łazienka niezbyt zachęcająca, malutka. Plaża tylko publiczna, za ulicą. Łeżaki dodatkowo płatne na plaży. W pokojach nie ma minibaru.

katrin
    Pobyt: Maj 2008

Maksiu, jak z nami się bawiłeś to przecież nie mogło być źle..ale tak serio. Hotel jest 3* tak więc jak ktoś myśli ,że będzie jadł homary to się grubo myli. Barman Irfan to naprawde wspaniały facet, szkoda mi go czasem było, bo harował za 10. Ludzie w hotelu mili, jedzenie też ujdzie. Fajne wycieczki fakultatywne, ale lepiej je wziąść z biur reklamujących się na ulicy niż z hotelu, bo różnica w cenie jest kolosalna. ogólnie polecam, bo było mi żal wyjeżdżać z tego miejsca:) Jeśli ktoś pojedzie, niech pozdrowi Irfana:)