Opinie o hotelu Adler

Adler

• Wylot z Gdańska All Inclusive

PIotr
    Pobyt: Sierpień 2008

Hotel dla bardzo mało wymagających!

Darek

asiczek5
    Pobyt: Lipiec 2008

Byliśmy tam na pprzełomie sierpnia u wrzesnia. Pokoje OK.. luksusów nie ma ale da sie przećyć, Łazienka w porządku choć nie specjalnie- ogólnie najsłabszy punkt programu. Polecam hotel dla niewymagajacych, jak ktoś spodziewa sie z ata cena własnego Turka do wachlowania podczas snu to sie rozczaruje ale jezeli jedziesz na wakcje zeby pobyczyc sie na basenie lub plazy lub pozwiedzac to jest OK.

marta
    Pobyt: Sierpień 2008

Hotel położony w cichym miejscu. Po przyjeździe niemile wrazenie zrobila na nas łazienka- dla mnie, osoby dosc wysokiej problemem bylo wyginanie sie pod prysznicem:). Nalmilej wspominamy obsluge- naprawde pomocni ludzie.Polecam osobom mlodym, ktore w hotelu maja zamiar spedzic malo czasu.

kasia
    Pobyt: Sierpień 2008

hotel dla bardzo, bardzo mało wymagających klientów. pokoje obskurne, wykładzina zaplamiona, łazienka fatalna ciągle zalewana wodą z prysznica przy kyórym wisi kotara (strach dotknąć). jedzenie bez urozmaicenia- mortadela motyw przewodni. Śniadanie, obiad i kolacja - zawsze ją znajdziesz! klimayzacja w godzinach 13-15 i 23-5, jeśli chcesz więcej płacisz 3 eur/doba (byłam we IX i było 38 stopni). basen mały obstawiony szczelnie leżakami - nawet muzyczki brak jest za to hałas z podliskiej ulicy. byłam już w różnej kategorii hotelach, nigdy w 2 * ale właśnie tak bym sobie to wyobrażała. W każdym razie 3* dla tego hotelu to za dużo! NIE POLECAM !

Seba

maraswrona
    Pobyt: Lipiec 2008

Hotel bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Czytając opinie na niniejszym serwisie spodziewałem się czegoś gorszego, tymczasem do teraz zastanawiam się jak przy tak niskich cenach hotel i jego obsługa są w stanie dostarczyć tak znakomitej obsługi oraz wyśmienitych potraw i napojów w nieograniczonych wręcz ilościach! Hotel nie należy do najwyższej półki, to oczywiste. Osobom szukającym luksusów proponuję dołożyć co najmniej 1000zł i rozglądać się wśród wypasionych hoteli mieszczących się tuż przy plaży. Za swoją cenę jednak Adler oferuje maksimum jakości. Jest przytulny, przyjemny. Pokoje wystarczają dla kogoś kto przyjechał do Turcji zwiedzać i korzystać ze słońca, a nie chować się w cieniu. Przemiła obsługa, pyszne jedzenie, super barman :)

marcysia-53
    Pobyt: Lipiec 2008

Basen przy hotelu (jedyna atrakcja) położony jest przy głównej ulicy Marmaris. Tylko mieszkańcy zanieczyszczonych miast mogą się czuć tam normalnie. Spaliny z przejeżdżających dniem i nocą samochodów przeszkadzały mi.

wojtek
    Pobyt: Czerwiec 2008

Polecam osobom, które chcą trochę pozwiedzać okolicę, a nie siedzieć za dużo w hotelu. Basenik jest bardzo fajny i dość spory jak na Hotele prawie, że w centrum. Dojazd do centrum bardzo dobry i tani dolmuszami. Plaza blisko, a przy plazy fajne kafejki z dobrym jedzieniem - dla tych co chcą skosztować czegoś innego niż w restauracji hotelowej. Jedzenie w hotelu takie sobie, przynajmniej my takie przez tydzien mielismy, mało mięska dobrego, tylko jakaś mielonka turecka, raz kurcza, raz rybka, brak frytek. Do Centrum Marmaris jedzie się niecałe 5 minutek dolmuszką za grosze. Hotel 3 gwiazdkowy więc za co płacisz tego spodziewaj się w zamian.

agmail
    Pobyt: Lipiec 2008

Byliśmy w Adlerze 2 tygodnie. Cudne to były dwa tygodnie relaksu, zwiedzania, obżarstwa, uśmiechu... Hotel 3 gwiazdki, więc wiedziałam co mnie czeka, a poza łazienką wszystko zaskoczyło mnie in plus, zwłaszcza obsługa! Naprawdę rzadko spotykana uprzejmość, na pewno nie do znalezienia w ogromnych hotelach, gdzie każdy jest anonimowy. Jedzonko pycha, wybrzydzającym radzę codziennie zrobić na obiad 15 rodzajów różnych sałatek.. ;) Super basen, większy niż w okolicznych hotelach. Barman i kelnerzy-the best! Azur Travel-para Ukraińców przy zejściu na główną ulicę-super mili poligloci! Wycieczki 3 razy tańsze niż z biura podróży, a dopracowane w 100% (jakoś nie brakowało mi klimatyzowanego autokaru jadąc wyłącznie ok.20 min;). Polecam Adlera!