Opinie o hotelu Admiral

N. Kalinowska
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety Położenie, blisko plaży,
    • Wady serwis plażowy płatny,

Bardzo dużym atutem jest położenie hotelu, blisko sklepów, deptaku, wiele nocnych atrakcji w okolicy. Pokoje przestronne.

Paulina Cywińska
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety Położenie, czysto
    • Wady Serwis plażowy płatny

Świetnie położony-w centrum Złotych Piasków, tuż przy plaży. Dla rodzin z dziećmi bardzo dobry wybór = pokój typu family superior-przestronne, wygodne. Hotel bardzo ładny, czysty.

asiula
    Pobyt: Lipiec 2013

Hotel położony w bardzo głośnej okolicy-w pobliżu dwie jadłodajnie a w nich granie i śpiewanie do późnych godzin nocnych. Przepełniony pijaną młodzieżą niemiecką. Ogólnie nie polecam dla rodzin z dziećmi właśnie wróciłam i odsypiam nieprzespane noce z powodu hałasu na zewnątrz, a kiedy to ucichło - na korytarzach na który nikt nie zwracał uwagi!

Józka
    Pobyt: Styczeń 2010

kos
    Pobyt: Maj 2008

W Polsce nie miałby nawet 4 gwiazdek. Ogólnie nieźle. Centrum Złotych Piasków. Typowy gwar i ruch,ale ogólnie sympatycznie i bezpiecznie.

Karol

Maryla vv

Ciekawy hotel położony nad samą plażą. Możecie na miejscu poświęcić jeden dzień na zwiedzenie tutejszych muzeów. Plaża to masówka, żadnej prywatności. Leżaki poustawiane tuż przy sobie. Hotel w środku prezentuje się okazale. W okół obiektu są rozmieszczone restauracje na każdą kieszeń. W ogóle w Bługarii jest taniej jak u nas. Hotel jest bardzo prorodzinny. Aniamcje w sumie dla każdej grupy wiekowej. Kto miał ochotę mógł śmiało dołączać i się bawić.

Łukasz
    Pobyt: Sierpień 2008

Hotel położony w samym centrum, dużo knajpek i wszędzie blisko. Zwiedzać to tam w sumie nie ma co więc nie polecam jechać tam na dłużej niż 7 dni. Jedzenie w sumie średnie, po 3 dniach chodziliśmy jeść do restauracji. Zawiodlem się chyba najbardziej naszymi biurami, była to moja podróż poślubna i zarówno w wakacje.pl jak i w biurze Atur obiecano nam wysłać informacje do hotelu z prośbą o ładny pokój. Oczywiście nikt tego nie zrobił, a polscy turyści mieli oczywiście pokoje położone z najgorszej strony, mimo iż hotel miał w tym okresie obłożenie rzędu 60%. Niestety tak to jest - traktują nas tak jak pozwalają na to nasze biura

Michal M
    Pobyt: Grudzień 2006

Hotel jest polozony w samym centrum Zlotych Piasków. Oznacza to ze jesli chcemy polozyc sie spac wczesnie to halas z ulicy mimo zamkniecia okien daje sie we znaki. Slychac muzyke z 6 klubow ktore sa polozone blisko hotelu. Dopiero od 2 nad ranem jest cicho. Nasze okna mialy widok na morze. Jedzenie jest ok ale porownujac do polskiego Golembiewskiego czy egipskich hoteli to wybor jest maly. Dla dzieci jest bardzo malo atrakcji w hotelu ale to nie jest problem bo wystarczy wyjsc z hotelu zeby je znalezc. Obsluga ok ale zaskoczony bylem ze nie wszyscy mowia po angielsku. Nastepnym razem jak bede wybieral sie do Bulgarii to wybiore inny hotel, ktory jest w troszeczke bardziej kameralnej okolicy np Kempinski

piotr
    Pobyt: Czerwiec 2007