Opinie o hotelu Ado Beach
Turcja / Wybrzeże Egejskie

Ado Beach

B.Hałas
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety Blisko plaża .Obsługa hotelu sympatyczna.
    • Wady Stara zdezelowana łazienka , brudno na tarasach .Takie sobie pokoje . Klimatyzacje pordzewiałe choć działające .Monotonne posiłki , brak animacji, mały basen.

Na przełomie lipca i sierpnia 2015 wykupiłem wczasy .Z małżonką nie jesteśmy wymagającymi turystami pobyt w hotelu mimo wielu wielu drobiazgów do których można się doczepić uznaje za udany . Na polskie kategorie przyznałbym może jedną gwiazdkę.Jeśli ktoś szuka luksusu to powinien omijać ten hotel z daleka.Hotel położony bardzo blisko wąskiej plaży czasami trzeba było zabiegać o leżaki. WiFi generalnie w pokojach nie działała prawidłowo.Jedzenie dobre choć na hm średnim poziomie.Reasumując hotel dla niewymagającego klienta. Biuro EXIM TURS

Rafał
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety Położenie przy samym morzu. Bardzo miła obsługa. Kameralny hotel.
    • Wady Bardzo mała plaża.

Ogólnie kameralny hotel z bardzo miłym właścicielem i obsługą.

Zenon Klimkowski
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety Blisko morza i plaży.
    • Wady Łazienki prawie w każdym pokoju do natychmiastowego remontu.

Ogólnie na ocenę 3+. Bardzo małe zainteresowanie rezydentki. W samolocie brak informacji w języku polskim a prawie wszyscy pasażerowie to byli Polacy.Rezerwacja przez" Wakacje.pl" i biuro EXIM S.A. Grupa 15 osób w terminie 03-10.09.2015 r.

Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety Przy samym morzu, miła, rodzinna atmosfera, bardzo pomocny właściciel
    • Wady Mało urozmaicone i szybko stygnące posiłki, brak wody w nocy, basen i plaża hotelowa w cieniu aż do godziny 12

Byliśmy w Ado Beach Hotel w dniach 23-30.07 i był to pobyt bardzo udany. Ze względu na dietę bezglutenową miałem małe obawy ale dzięki wcześniejszemu telefonowi kucharz co nieco poczytał i gotował dla nas specjalne posiłki za co wielki plus. Śniadania zawsze takie same, małe kiełbaski, jajka na twardo lub grzanki oraz pieczone półksiężyce z ziemniaków. Do tego dżemy, biały ser, generalnie wybór nie za wielki. Na obiady zawsze 2 dania mięsne + makaron/ziemniaki/ryż w zależności od dnia oraz wielki wybór sałatek, jabłka, pomarańcze, melony i arbuzy. Głównie był kurczak w różnych postaciach (całe filety, udka, nóżki, szaszłyki), jeśli był makaron spaghetti to był do niego sos, raz były kuleczki z mięsa. Na kolacje podobnie, 3 razy była ryba. Podsumowując posiłki naprawdę smaczne ale mały wybór, była również przekąska czyli frytki oraz tosty lub hamburgery. Pokoje ładne, sprzątane 2 razy w ciągu 7 dni. Basen hotelowy dość mały jednak wystarczający. Mankamentem basenu oraz hotelowej plaży jest ich położenie, mianowicie słońce w całości je oświetla dopiero koło godziny 12, wcześniej są w cieniu. Jednak spokojnie można iść na dużo większą i ładniejszą plażę na prawo od hotelu :) W nocy prawdopodobnie zakręcano wodę dla całego hotelu, znajomi nie mieli o 2 w nocy a my o 6 rano przed wyjazdem. W barze piwo, wino, wódka, gin oraz rakija. Otwierany o 11 i zamykany równiutko o 23. Świetne widoki z restauracji przy samym morzu. Po promenadzie błąka się wiele bezdomnych psów ale nie są wcale agresywne. Do centrum promenadą 10 min, bus do Bodrum 5 TL/os. My nie chodziliśmy na plażę hotelową, ale chyba trzeba wcześniej rezerwować leżaki. Muzyka gra z sąsiedniego hotelu. Zapłaciliśmy 1600 zł/os. i dla mnie cena jest adekwatna do jakości. Bez szału ale i większych wpadek. Największą zaletą jest atmosfera, mega zabawny właściciel, świetnie mówi po angielsku, zawsze pomoże, można wymienić u niego pieniądze po bardzo dobrym kursie. Polecam wszystkim hotel Ado Beach :)

• Zalety Bliskość do morza, miła atmosfera, pomocny personel
    • Wady Dania dość monotonne i chłodne, ale smaczne

Byliśmy na wakacjach w Ado Beach w lipcu 2015. Ogólne wrażenia z pobytu są pozytywne. Miła obsługa, pokoje czyste ze sprawnie działającą klimatyzacją i super widokiem na morze. Co do jedzenia to posiłki były smaczne, ale chłodne i troszkę monotonne. Za to zawsze były owoce i słodycze. Plusem była ogólnodostępna lodówka z butelkowaną wodą. Hotel położony przy promenadzie z małą prywatną plażą (piaszczysto-żwirową). Blisko do centrum Turgutreis (sklepy, bazarki, restauracje, port). Personel zawsze uśmiechnięty i pomocny- czuliśmy się bardzo swobodnie, jak u swoich przyjaciół. Tym którzy nie przepadają za hotelami- molochami na pewno przypadnie do gustu Ado Beach.

Arek
    Pobyt: Kwiecień 2015

• Zalety piękny hotel z pięknym widokiem, bardzo smacznie, personel dbający o swoich gości
    • Wady małe pokoje

Właśnie wróciłem z wakacji z hotelu Ado Beach. Hotel jest mały z małym basen, ale zaraz obok jest plaża. Miły personel, dbający aby goście czuli się tu zrelaksowani i zadowoleni. Posiłki przygotowane są świeże i smaczne. Kucharz ceni sobie uwagi i jest bardzo zabawny, widać, że gotowanie to jego pasja. Pokoje są sprzątane co drugi dzień. Ogólnie panuje miła atmosfera. Polecam ten Hotel. Dla rodzin i par i wszystkich, którzy chcą się zrelaksować.