Opinie o hotelu Adora Golf Resort

• 10

• 10 Rozrywka i animacje

• 10 Wyposażenie

• Basen ze zjeżdżalniami
  • Bezpośrednio przy prywatnej piaszczystej plaży

Klaudia xx

Byliśmy w Adora Golf Resort przez 7 dni i wogóle się nie nudziliśmy. Oferta rekreacyjna jest przebogata!!!!!!!!!!!! 18 dołkowe pole do golfa, 4 boiska, koszykówka, zajęcia w basenie. Wpożyczalnia samochodów i rowerów. Opcji do spędzenia czasu jest naprawdę wiele, wystarczy dodać trochę własnej inwencji i będziemy mieli super wakacje. Można też poprostu uczestniczyć w animacjach. Animatorzy bomba. Animacje są ciekawe, szczególnie te wieczorne. Dla pań proponowałabym skorzystanie z masażu. Naprawdę można się zrelaksować i odprężyć. Polecam. Bardzo miła i uprzejma obsługa, goście hotelowi (przynajmniej podczas mojego pobytu) na poziomnie. No i ta plaża :-) Byłam w sierpniu.

Felicja xx

Hotel w gruncie rzeczy bardzo przyjemny. Większość gości to starsze osoby, albo pary które szukają zacisznego miejsca do odpoczynku. Pokoje z centralną klimą, łazienką z prysznicem. Sprzątane codziennie. Fenomenalny za to basen!! Na plaży nie ma wojny o leżaki. Nie trzeba wstawać wcześniej rano żeby jakiś zająć. Polecam wersje Ultra all. Napoje 24h :-). Obsługa bardzo sprawnie działająca. Z niemiłych niespodzianek to mieliśmy zepsuty telewizor, obsłudze nie udało się wymienić prawie przez cały okres naszego pobytu, w końcu na 3 dni przed wyjazdem został wymieniony! Na jedzenie nie narzekalismy wręcz przeciwnie. Smaczne, duże ilości. Podsumowując całkiem ciekawe miejsce, a drobne wpadki się zdarzają choć nie są dyskalifikujące.

Tadek xx

Polecam tym którzy szukają spokoju i pięknych cichych okolic. Do plaży jest rzut beretem. Plaża jest czysta, duża. Nie ma problemów z leżakami. Hotel jest w pełni przygotowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Goście mają wiele możliwości form spędzenia wolnego czasu. Ja wymienie tylko kilka np sqaush, tenis, koszykówka, aerobic sauna, boccia. Mieliśmy drobny problem z komunikacją. Większość personelu mówi po niemcku z angielskim bywa różnie. Restauracje hotelowe świetne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Basen jest ogrmony, cieplutka woda. Atmosfera panująca w hotelu sprzyja przyjemnemu odpoczynkowi.

Bartosz xx

Bardzo ładny i czysty obiekt położony tuż przy plaży a wokoło roztaczająca się zieleń. Szkoda tylko że w pobliżu hotelu nie ma jakiejś dobrej restauracji lub pubu. Obsługa hotelowa jest bardzo dobra o nienagannych manierach. Różnorodność posiłków spora. Potrawy z reguły smaczne. Na pochwały zasługuje także zespół animatorów który rano i wieczorem stara się każdego zachęcić do wspólnej zabawy. Hotel wart polecenia.