Opinie o hotelu Adria
Chorwacja / Dalmacja Północna

Adria: obiekt

Marzena

• Zalety Dwa baseny, leżaki, dobre posiłki, ładne pokoje, klimatyzacja,ręczniki, suszarka
    • Wady Wersja all inclusive jakaś uboga. Nie było kawy i herbaty. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam żeby kawa dostępna była tylko w godz.15-17. To jest największy minus.

Jak na hotel 3 gwiazdkowy wszystko super poza tym, że kawa i herbata dostępna w wersji all inclysive tylko rano do 10 i później w godz.15-17. Pierwszy raz coś takiego spotkałam. Reszta super. Polecam.

M.

• Zalety Piekna lokalizacja. Pokoje sprzatane codziennie.
    • Wady Slabo dzialajaca klimatyzacja. Lezaki zajete na basenie od rana przez gosci zostawiajacych na nich reczniki a wiec zostala nam plaza.

Hotel polozony jest w pieknej okolicy. Dzieki taxi wodnej mozna bylo poplynac do Vela Luki na pyszne lody i drobne zakupy.

Ola

• Zalety blisko plaży - własna ścieżka do niej ustronne położenie w lesie ok pokój z sejfem, lodówką, regulowaną klimatyzacją i własną łazienką 2 baseny na zewnątrz i 1 wewnątrz miła obsługa znająca angielski i francuski, zwłaszcza panie w recepcji
    • Wady powinni stale podgrzewać posiłki przydałoby się większe urozmaicenie tychże przydałyby się też polskie animacje, ponieważ w hotelu dominowały te dla Francuzów.

Całkiem przyjemny pobyt. Hotel oferuje też masaże, kuracje w komorze solnej, ma też siłownię. Naprawdę blisko plaży. Dobre położenie w lesie - cisza i spokój. Mój pokój miał małą lodówkę, sejf (bardzo przydatne!), własną łazienkę i regulowaną klimatyzację. Z drugiej strony powinni stale podgrzewać posiłki podawane w szwedzkim bufecie, bo szybko stygną. Mogliby je również nieco bardziej urozmaicić. Przydałyby się też animacje po polsku oprócz tych francuskich.

Lucjan vv

Ten eks - komunistyczny hotel byłby dobry gdyby nie wyżywienie. to co podawano w all inc było śmieszne i nic więcej. Do miasta ponad dwa kilometry. Plaża w odległości 200 metrów od hotelu, i była całkiem przyjemna. Niestety w naszej sytuacji nic to nie dawało, ponieważ codziennie nie chciało nam się uskuteczniać 30 minutowego spaceru... Ja nie wrócę i nie polecę, ale też nie odradzę. Może wam zasmakuje jedzenie...

Dana
    Pobyt: Kwiecień 2006

Mała, ale piaszczysta plaża + łagodne zejście do wody wspaniale nadaje się na odpoczynek dla osób z małymi dziećmi. Hotel ogólnie oferuje dużo atrakcji , z tym że w maju większość nie jest jeszcze udostępniona hotelowym gościom (np. kręgielnia, sala fitness, karuzela dla dzieci). Widać za to jak wszyscy przygotowują się do sezonu (porządkowanie terenu, malowanie itp.) i to w całym miasteczku.