Opinie o hotelu Agrabella

Agrabella: obiekt, basen

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

zaros 2:)
    Pobyt: Lipiec 2009

WIELKIE NIE dla tego hotelu!dla mnie najgorsze było jedzenie:/niestety skusiłam się na opcję all inclusive więc skazałam się na 3 posiłki dziennie:(a posiłki- fatalne...codziennie to samo ale nawet nie to było najgorsze. Gorsze bylo to, że jeśli np. jednego dnia na obiad były frytki i zostało ich trochę,to następnego dnia widziałam je w zapiekance:/z rarytasów było też rozwodnione mleko,i jeden rodzaj jakiejś dziwnej szynki:/ile też można jeść to samo...a tam jest tak na okrągło:/ Wybierajcie hotele z co najmniej 4 gwiazdkami, bo to na Krecie jest ważne!pozdrawiam i życzę rozsądnych wyborów:)

anatol

zaros:)
    Pobyt: Lipiec 2009

nie daj się nabrać, dałabym najwyżej 2 gwiazdki, jedzenie koszmarne, ciągle to samo, obsługa na niskim poziomie. pokoje małe, duszne, łazienka dramat, hałas z ulicy i z hotelu obok, jedyny plus to bliskość centrum i rozrywek, miasto nigdy nie śpi.

czoko
    Pobyt: Czerwiec 2009

Robert Rodak

Hotel przeciętny,właściciel hotelu niemiły - podczas posiłków obserwuje ludzi, nie wiadomo w jakim celu (bardzo krępujące), lód do napoi lub do drinków nakłada gołymi rękoma - fuj fuj!!!! Można spotkać karaluchy chodzące po recepcji!!! Wersja ALL incluvise - bardzo skromna i szczerze to nie warta polecenia... A za całą reszte trzeba płacić - i to nie grosze !!!! - nie polecam :(

Pobyt: Czerwiec 2009

Nie mam wygórowanych oczekiwań, były to wakacje last minute, więc nie spodziewałam się luksusów. Sam hotel był w porządku, w przeciwieństwie do właściciela i jego "giermków". Sympatyczni byli tylko dla turystów z Niemiec i Holandii. Wyczuwalny rasizm. Podczas posiłków czułam się jak w obozie koncentracyjnym. Powyższy Pan obserwował dokładnie co i w jakich ilościcach jemu do obiadokolacji trzeba było zakupić napój za 2 euro. Zwróciłabym również uwagę na klimatyzację. Gdyż jest ona w hotelu ale trzeba zapłacić za nią 10euro za dzień. Pazerność nie zna granic. Bardzo ni9e miła atmosfera plus komentarze które były nie na miejscu wobec polaków. Na szczęście znalazł się polak, który znał język grecki.

Paulina
    Pobyt: Maj 2009

Hotel mnie mile zaskoczył swoim standardem (po wcześniejszym przeczytaniu komentarzy), było stosunkowo czysto, (codziennie świeże ręczniki) i sprzątanie pokoju. Położony w Centrum, ale na końcu ulicy taże nie słychać samochodów itp, (czasem goście hotelowi wracają napici po imprezkach).Woda w basenie niestety brudna, leżaki stare. Plaża średnia ale woda w morzu super. Można tanio wynająć auto i zwiedzić rajskie plaże. Obsługa dziwna, ale bez problemów. Dużo komarów!

Pobyt: Maj 2009

Po przeczytaniu opinii nastawiliśmy się na najgorsze.Nie wiem kto wyst te opinie,żadna nie pokrywa się z rzeczywist.Prawda jest taka:na basenie słońce jest od godziny9.15,a nie jak ktoś napisał bardzo późno.Jedzenie jest urozmaicone.Pokoje są normalnych wymiarów.klima jest dod płatna,ale o tym inform w folderze.Hotel leży w centrum miasta,ale przy bocznej ulicy.Nie ma animacji,ale nam to odpowiada-animatorzy stale zachęcający do swoich"zabaw" są dla nas udręką.Jesteśmy b.zadowoleni.hotel ma***,a nie5,o czym niektórzy zapominają.Za tę cenę nie spodziewajmy się w nim spotkać Brada Pitta.Ludziom chyba się w głowie przewraca.Jak szukają luksusów,to niech wybierają hotele za 3/4tyś pln/os.

scarlett

Marek
    Pobyt: Czerwiec 2008

Uwaga na ten hotel. Nie dajcie się zwieść ceną.PORAŻKA!!!