Opinie o hotelu Agrabella

Agrabella: obiekt, basen

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

xxx
    Pobyt: Maj 2008

Mi się tam podobało. Hotel dla młodych, zwariowanych przystojniaków, którzy jadą na Kretę, żeby się wybawić. Hotel jest jaki jest, ale na pewno gorzej by się spało w rynsztoku i jadło stare kalosze więc nie jest tak źle.
    Pzdr Panie Arabella ;)

Cristiano
    Pobyt: Maj 2008

Witam! Właśnie wróciliśmy z urlopu, który spędziliśmy na Krecie w motelu (bo inaczej nazwać go nie można) Agrabella! Hotel ten w kategoriach jest 3-gwiazdkowy, natomiast w moim odczuciu nie zasługuje nawet na dwie, bo w Polsce w niejednym 2-gwiazdkowym hotelu jest o niebo lepiej! Pokoje małe, ciasne i śmierdzące; łazienka dramat! Obsługa beznadziejna, poza właścicielem oraz jego żoną i siostrą, którzy są w mili! Jedzenie beznadziejne, monotonia totalna, w dodatku niesmaczne!! Przez cały tydzień śniadania te same: ser, mortadela i sałaty! All inclusive - totalna porażka! Jedyną zaletą jest położenie w centrum małego miasteczka Hersonissos, które tętni nocnym życiem!!
    Ogólnie motelu tego nikomu nie polecam!!!

Lucek

niezadowolony
    Pobyt: Maj 2007

Nie wybierajcie tego hotelu!!! Nawet po roku mam wysypkę na słowo AGRABELLA...

malgorzata pecyna

bylismy w czerwcu 2007 na poczatku pobytu bylo wzglednie czysto w miare naplywu turystow obsluga juz sobie nie radzila za posilkiem trzeba bylo czekac w kolejce a w zupie mozna znalez robaki wielkosci fasoli uwazajcie co tam jecie za to co ten hotel oferuje nie warto wydawac naszych zlotowek nie polecam

pela@onet.pl
    Pobyt: Sierpień 2006

Obsługa dramatyczna - stanowczo odradzam !!!

Anetka
    Pobyt: Czerwiec 2005

Agrabella to hotel dla młodych ludzi , którzy wybierają się na wakacje w grupie i tak naprawdę większość czasu spędzają poza nim.Standard naprawdę ekonomiczny . Spędziłam tam 2 tygodnie i gdyby nie liczne wycieczki i super towarzystwo nie zaliczyłabym tych wakacji do udanych .
    1/Hersonisos -rozrywkowe miasteczko , główna promenada o każdej porze dnia i nocy zapełniona ludzmi , trudno jest się czasem poruszać w takim tłumie , "naganiacze" z knajpek czasem denerwują po raz piąty , dziesiąty proponując to samo .W jednej z knajpek był uroczy kelner Aleks . Polecam , naprawdę potrafił zjednac sobie gości -uśmiechem, obsługą i zartem .
    Ogólnie przyrównałabym miasteczko do polskiego Sopotu w sensie jego głównej ulicy-Monciak , z tym ze Sopot jest czystszy i to o wiele i posiada piękne plaże .
    2/Plaża-porażka -mało miejsca , kamienie , czysta woda , jakość knajpek przy plaży pozostawia wiele do zyczenia
    3/Pokoje hotelowe -Agrabella - skromne , łóżko , szafa, szafka na buty itp, mały metraż , mały balkon umieszczony bardzo blisko pozostałych tak więc intymność wykluczona
    4/Basen w hotelu - mały , przy basenie knajpka w której mozna zjeść np. dobrą sałatkę z fetą , kupić lody , napoje , drinki itp
    5/Jedzenie - beznadziejne sniadania -ser zółty -choć wyglądał miał białe plasterki , pokrojony grubo , podany w worku foliowym , wędlina -najwyżej 2 rodzaje , dzem , bułki , coś w rodzaju placków . W ciągu 2 tygodniowego pobytu -unikaliśmy sbniadań w drugim tygodniu ! nie daliśmy rady
    Kolacje już ok ! Obsługa - chyba pracowała cała rodzina w tym Pan wyglądający na szefa -zawsze nie zadowolony !
    6/Spędzanie czasu -okoliczne knajpki -kawa , drinki, potrawy greckie -polecam ! Spacery promenadą -miło było popatrzeć na tańczących ludzi , od czasu do czasu samemu popląsać , Wypozyczenie samochodu-objazd wyspy wzdłuż i wszerz
    Wycieczka na Santorini z lokalnego biura podróży .
    Santorini piękne , bajkowe , koniecznie musicie odwiedzić .Dużo podróżuję ale nadal zdjęcie z Santorinii pozostaje jednym z najpiekniejszych .
    Czy polecam Kretę - zdecydowanie tak , ale nie w hotelu Agrabella !

Klara
    Pobyt: Wrzesień 2007

Hotel polozony jest ok 150m od deptaku pelnego klubow i barow wiec po najbardziej szalonej imprezie i nawet na kilkucalowych obcasach mozna bez problemu wrocic do pokoju. W poblizu jest tez supermarket, postoj taksowek i przystanek. Lokalizacja to jednak jedyna zaleta Agrabelli. Pokoje sa ciasne i malo funkcjonalne a uprzejmosc obslugi pozostawia wiele do zyczenia. Plaza poza tym, ze jest blisko nie ma zadnych innych plusow, wiec jesli ktos ma nieco wieksze wymagania to czeka go dluuuugi spacer. Najwiekszym jednak dramatem jest oferowane wyzywienie. Nie chodzi tu juz nawet o smak czy urozmaicenie, po prostu jedzeniem w Agrabelli powinien zajac sie grecki Sanepid. Mimo iz kolejne turnusy Polakow przekazywaly sobie co mocniejsze leki na zoladek, rezydentka (Ecco Holiday) udawala zdziwiona slyszac o jakichkolwiek zastrzezeniach dotyczacych posilkow. Za napoje do kolacji trzeba placic sumy wyzsze niz w okolicznych restauracjach. Szukajacych rozrywki w szeroko pojetym tego slowa znaczeniu zainteresuje pewnie informacja, ze w hotelu obowiazuje calkowity zakaz przyjmowania gosci w pokojach a o kazdej porze dnia i nocy w recepcji siedzi cerber, ktory w niezbyt uprzejmy sposob zawroci kazdego potencjalnego "intruza".

tomek
    Pobyt: Sierpień 2007

Zdjęcia hotelowych pokoi dotyczą "apartamentów" za dopłata, generalnie pokoje małe,ciasne i część bez klimatyzacji ( trzeba wcześniej zgłosić i zapłacić dodatkowo, pod warunkiem,że taki pokój jest dostępny), Posiłki -dramat - ciągle to samo a niektóre rzeczy np. jajka są wydzielane, jedyny plus kawa i herbata przy śniadaniu bez ograniczeń. NIe ma najmniejszego sensu zamawiać tam wersji All - w okolicy mnóstwo niedrogich restauracji, gdzie można smacznie zjeść. Własciciel hotelu niemiły - na wejściu każdy dostaje warunki pobytu i musi się donich stosowac - co jest logiczne ale zamiast zwrócić uwage,zaraz jest niemiłe zachowanie ( krzyk i awantura na cały hotel) Agrabella polecana jest ludzim młodym - o dziwo większość turystów stanowią emeryci. Brak jakichkolwiek rozrywek i animacji.Polecam jako bazę wypadową i nic więcej. Plaża bardzo wąska , wynajem sprzętu na plaży bardzo drogi. Polecam Kretę a ten hotel jedynie jako miejsce na nocleg i przechowanie rzeczy.