Opinie o hotelu Akbulut Spa

Akbulut Spa

Krystyna

• Zalety Maly starry hotel z lat 70
    • Wady Stolowka. Z lat 70

Wilkie rozczarowanie. Hotel bardzo bardzo skromy. Polozony bardzo daleko. Nie zasluguje na 4 gwiazdki jedynie 1 gwiazdka Basen. Bardzo Malutki. Plaza localna pelno smieci brodno Obsluga w hotelu arogancka ignorowala wszystkie uwagi Brak brak brak jedzenie. Na sniadanie. Jajecznica z proszku. Kolejki dlugie aby cos nalozyc na talerz Brak wyboru. 7 dni meki liczylismy kazdy dzien Daleko od lotniska 2godz 30 Pani rezydentka Ewa nie pomocna gruboskorna przyzyczajona na te uwagi Nie polecam Nikomu

Agata

• Zalety Piękne pokoje i teren wokół hotelu, bardzo miła i uśmiechnięta obsługa, smaczne jedzenie, piękna restauracja, wino nalewane z butelek (nie z kartonów), bardzo blisko plaży z bezpłatnymi leżakami, dużo leżaków przy basenie, all inclusive w barze do 23:00
    • Wady (zaznaczam, że są baaardzo drobne i w żaden sposób nie uprzykrzyły pobytu) brak Wi-Fi w pokoju, mały wybór mięsa przy posiłkach, średnia wiekowa gości 50+ (ale może to przez przedsezonowy okres pobytu)

Pobyt w hotelu wspominam naprawdę dobrze. Zaraz po przyjeździe byliśmy zachwyceni całym hotelem. Widać, że jedt świeżo odnowiony, czysty i zadbany. Pokój dostaliśmy w tzw. willi zaraz za sceną do animacji, więc w godzinach występów nie sposób było w nim wytrzymać od hałasu, ale przecież na wakacje nie jedzie się, żeby siedzieć w pokoju ;) Tak czy inaczej pokój był duży, ładny, nowocześnie urządzony, z piękną łazienką. Jedzenie bardzo smaczne i codziennie inne! Dla mnie osobiście jedynym minusem było to, że przy każdym obiedzie i kolacji był tylko 1 rodzaj mięsa, ale ja po prostu jestem dość wybredna co do mięs, może to dlatego. Obsługa przecudowna, uśmiechnięta i pomocna. Teren wokół hotelu trawiasty, czysty, zadbany. Wokół basenu i dalej na trawie mnóstwo leżaków - nigdy nie było problemu ze znalezieniem 2 wolnych. Do plaży szliśmy jakieś 2-3 minuty. Leżaki na niej były bezpłatne dla gości hotelowych oraz stała bydka z bezalkoholowymi napojami. Fantastyczny animator Max, który umiał równie dobrze zabawić dzieci i dorosłych. Ogólnie rzecz ujmując, jestem pod wielkim wrażeniem tego hotelu i polecam go wszystkim!

Weronika
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Mały, spokojny, idealny dla rodzic z dziećmi, blisko parku narodowego
    • Wady położenie względem lotniska - długi transfer.

Spędziliśmy w tym hotelu z mężem i synem (1,5 rocznym) cały tydzień. Polecam go w szczególności rodzinom z dziećmi. Pomimo pobytu w połowie czerwca, były już przewidziane animacje, zabawy dla dzieci i dorosłych, wieczorki z muzyką. Zastrzegam jeśli szukają Państwo wieluuu atrakcji, olbrzymiego hotelu to nie dla Was. Jest on mały z przesympatyczną obsługą hotelik. Z plaży hotelowej nie korzystaliśmy, za to basen, plac zabaw, jacuzzi, basen zadaszony (całe dnie pusty ;) były jak najbardziej za. Jedzenie - my nie narzekaliśmy i my i synek (bez słoików) najadał się wszystkim tym co było przygotowane. Duże ilości owoców. Polecam piękną plażę na terenie Parku Narodowego (po drodze mijamy Grote/ jaskinię Zeusa). Plaża ta jest piaszczysta z łagodnym zejsciem do morza (zatoczki) można tam spotkać wielu miejscowych. Miejscowość Guzelcamli bardzo urokliwa, wieczorem gdy zaczyna żyć - 2 bazary, promenada z kanjpkami - muzyką na żywo i wszędobylski zachwyt turków nad dziećmi. Mamy porównanie podejścia Greków a Turków i ci drudzy zdecydowanie traktują dzieci jako "świętość". W każdym miejscu mieliśmy pierwszeństwo, synek wszędzie otrzymywał jakieś upominki, knajpki, sklepy. Zdecydowanie nie ma się czego bać. Jedyny minus to długi transfer na lotnisko z dziećmi może być uciążliwy. Ale miejsce rekompensuje wszystko. Szczerze polecam.

doll
    Pobyt: Czerwiec 2013

wczoraj wróciłam właśnie z tego hotelu i szczerzę powiem że jestem zachwycona. Jedzenie rewelacja, wybór bardzo duży. Sery, pomidory, warzywa i przede wszystkim ryż REWELACJA. Cztery przepyszne rodzaje herbat, sześć rodzajów kaw, soki, ciasta, pyszne !. Kelnerzy uśmiechnięci, chętnie pomagają, zresztą tak samo jak recepcjoniści i cała reszta obsługi. Plaża mimo że nie jest naturalna to jest naprawdę ładna, prywatny pomost to strzał w dziesiątkę. Parasole ręcznie robione bajecznie wyglądają na tle zachodzącego słońca. Leżaków jest naprawdę dużo i podczas całego mojego pobytu nie zdarzyło się aby ich zabrakło. Napoje na plaży przyjemnie schłodzone. Pokoje bardzo, bardzo ładne! Identyczne jak w katalogach i na zdjęciach. Jest dostępny polski program TVP polonia. Internet może nie jest wszędzie dostępny ale dla chcącego nic trudnego :). Wystarczy podejść do recepcji i poprosić o kod dostępu, i teraz można już się opalać i czatować jednocześnie :D. Basen bardzo ładny i zadbany. A teren wokół hotelu to bajka! Bardzo duży, z boiskiem do koszykówki, siatkówki, są też bramki do piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci . Polecam bardzo gorąco ! Spokój, cisza i park narodowy!. Wejście do Parku jest dosłownie 500 metrów od hotelu, bardzo blisko jest też grota Zeusa. Do Efezu jest może z 30 km ale przy dolmuszach dostępnych w każdym możliwym miejscu miejscowości jest to bardzo łatwe i niedrogie ! naprawdę polecam ten hotel

Ryszard Walczak
    Pobyt: Czerwiec 2012

Kuchnia mocno wegetariańska,za dużo węglowodanów (słodyczy zwłaszcza przy obiedzie i kolacji,wręcz karygodne, w I tyg.tylko margaryna do pieczywa, później dodano jakieś masło/bis. Stwierdzam brak wiedzy miejscowych w temacie prawidłowego odżywiania. Brak dostępu do internetu w pokojach i w recepcji,jakie było oferowane w ofercie sprzedaży.Pokój ciasny czteroosobowy, jaki nam przydzielono z szafą bez żadnych półek i tylko 3-ma ramiążkami,posiadał łóżka piętrowe,co zmniejszało jego funkcjonalność.Brak programu polskiego w TV,a polaków najwięcej.

Pobyt: Czerwiec 2012

świetny hotelik dla tych, którzy chcą się zresetować, odpocząć, pojeść i popić nawet w nadmiarze a przy okazji wyskoczyć choćby do Efezu. Polecam wypożyczenie auta - 30 euro, paliwo drogie ale i tak w 4 osoby uzyskujemy oszczędności w porównaniu z ofertą biura. Swoją drogą oferta bardzo miło i nienachalnie przedstawiona :) blisko do parku narodowego - z buta jakieś 3-5 minut, jaskinia Zeusa - czyli nieco śmierdliwa grota z wodą. Plaża miejska nieco dalej ale piękna. Bazarek poniedziałkowy - świetny dla tych, którzy nie chcą zbyt wiele kupić a zobaczyć rolników z towarami, posmakować pysznych owoców :) generalnie - było super :)

Agness
    Pobyt: Maj 2011

Dobra obsługa,mili,życzliwi i pomocni kelnerzy, przestrzenna restauracja,duży wybór jedzenia (choć niektórzy płakali,że mało mięsa i małe urozmaicenie),lecz ogólnie b.dobre.Pokoje czyste, zadbane, codziennie zmieniane ręczniki.Plaża..4 min, pieszo, od hotelu,sztucznie napiaszczana,czysta, leżaki i parasole bezpłatne,miły pan który obsługiwał i odpowiadał za plażę;by bezpiecznie wejść do wody - nowy, drewniany podest z drabinkami.Hotel sam w sobie czysty, niedaleko miasteczka, dobre połączenie z Kusadasi,do którego można było dotrzeć dolmusem za 6 lirów/os lub taksówką.Nie żałujemy tej spontanicznej decyzji podjętej dwa dni przed terminem wylotu.Chętnie tam wrócimy.Polecamy! ;)

Lucy
    Pobyt: Czerwiec 2010

Trudno nazwać to plażą z resztą oddaloną od hotelu o 100m, a nie 50m; to kawałek brudnego podwórka w którym załatwiają się okoliczne bezdomne psy.Ten kawałek wybrzeża jest kamienisty i bez specjalnych butów trudno jest wejść do wody. Nie zostaliśmy o tym poinformowani w biurze podróży TUI która obiecywała nam piaszczystą plażę!