Opinie o hotelu Akti Arilla

• Wylot z Warszawy - Chopin 2 posiłki
  • Wylot z Gdańska 2 posiłki

stokrotka
    Pobyt: Wrzesień 2013

• Zalety Hotel położony blisko pięknej piaszczystej plaży, widoki zapierające wdech w piersiach, hotelik skromny jak za takie pieniążki, czyściutki, pościel i ręczniki co drugi dzień wymieniane, TV+satelita z polskimi programami,Wi-Fi darmowe łapie wszędzie na terenie hotelu(nie tylko w loży recepcyjnej), jedzenie dobre, ale to wieczorne(przy HB). Hotel polecam dla osób, które szukają rozrywki, a nie odpoczynku... Korzystaliśmy z usług Grecosa, jak na pierwszą naszą wycieczkę jesteśmy zadowoleni.
    • Wady Hotel położony blisko tawern i ulicy, jeśli ktoś przyjechał odpocząć tak jak my i wylosował pokój od strony ulicy, współczuję, my dopiero odsypiamy w domu te noce nie przespane, obok knajpa Malibu, gdzie właściciel chyba zapomniał się, że po drugiej stronie jest hotel i ludzie , którzy chcą spać a nie tylko się bawić, a robiąc co noc głośne imprezy, hotel na tym straci, bo opinia pójdzie dalej...Natomiast co do wyżywienia, śniadania takie same, aż nudne i trochę ubogie, ale za to obiado-kolacje świetne, urozmaicone, lecz późno podawane 19.30-22.00.

Jeśli ktoś ma ochotę na wykupienie wycieczek fakultatywnych z firmą Grecos, to polecam, bo są tego warte; Perły Korfu (42 euro za os.+ dod. koszta) i ewentualnie Paxos i Antypaxos (42 euro os). Rezydentki z Grecosa młode i miłe osóbki, ale przy w/w wycieczkach, zamiast zwiedzać spokojnie i na luzie, raczej wycieczka wyglądała na wyścig szczurów, bo niby czas nas gonił, ale to w końcu była wycieczka dla nas i za nasze pieniążki, proponuję zmniejszyć tempo zwiedzania i będzie ok. Sama podróż samolotem to 2h, jeśli podróżujecie Państwo z dziećmi to proszę się nastawić na kolejne 2h autokarem z lotniska do Arillas, ale kiedy podróż odbywa się w dzień widoki warte zobaczenia.

eweczek
    Pobyt: Wrzesień 2013

Hotel godny polecenia. Blisko piaszczystej plaży. W centrum miejscowości. Jednak przekleństwem jest bar MALIBU, którego właściciel uważa, że tylko on zapewnia rozrywkę wszystkim. Od godziny 22 do 1 w nocy muzyka na full. Zaznaczam, że ma tylko jedną taśmę i na okrągło ona jest puszczana. po 3 dniach znasz już kolejność utworów. Zamknięcie okna = gorąc w pokoju. Otwarcie = nieprzespana noc, a przecież nie wszyscy jadą po to aby balować do rana. Odespaliśmy dopiero w domu. Jak zamkną bar, to polecam w ciemno, albo pokoje na drugą stronę budynku. Jednak ogólnie hotel, okolica godna polecenia.

santa.monica

Akti Arila to hotel niewielki, ale blisko plaży i w centrum miejscowości. Faktycznie dzieci mogą mieć dostawiane łóżka, które pomimo tego, że darmowe sprawiają, że w pokoikach jest naprawdę mało miejsca. Ale i tak siedzieliśmy cały czas na plaży. Przez okna czasem wpadał hałas. Hotel dla niewymagających.

santa.monica
    Pobyt: Sierpień 2011

lolla777

Akti Arilla to niewielki i przytulny hotel blisko piaszczystej plaży i lazurowego morza. Jest położony w centrum, dlatego wszędzie mieliśmy blisko, poza tym w kurorcie naprawdę dużo się dzieje. My byliśmy z dziećmi, które miały wtedy (2 lata temu) 12 i 10 lat, ale podobno są tam zniżki dla dzieci nawet do 16 r.z. obsługa bardzo pomocna, rezydent nawet nie był potrzebny. Pokoje były przyzwoite, , położone w odremontowanej części hotelu.

lolla777
    Pobyt: Czerwiec 2013

katiekatie

Do Akti Arila można pojechać jak nie oczekuje się wielkich luksusów. Pensjonat bardziej jest umiejscowiony w centrum, jest przytulny i kameralny, ale centrum jak wiadomo jest troche bardziej hałaśliwe niż np. gdzieś przy plaży. Ale za to jest bliżej do atrakcji: fajne kafejki, dla dzieci też coś się znajdzie. Polecam bo za dobrą cenę dostaliśmy przyzwoite warunki.

katiekatie
    Pobyt: Czerwiec 2012

etpcz

bylismy tam w wakacje dwa lata temu, hotel polożony w centrum arillas, w niezwykle sprzyjających okolicznościach przyrody;) piękna, długa plaża, krystaliczne morze, klify, parę tawern i sklepów. Miejscowość sprzyja odpoczynkowi i wakacyjnemu lenistwu. W hotelu miła atmosfera i wszystko, co potrzebne na wakacjach, choc w sumie bez większych atrakcji, co nam akurat nie przeszkadzało, jako że całe dnie właściwie spędzaliśmy poza nim. Jedzenie ? greckie i smaczne, wprawdzie śniadania codziennie takie same, ale obiadokolacje trzyetapowe i naprawdę dobre. Mieliśmy pokój z balkonem, klimatyzacja działała bez zarzutu ? zdecydowanie polecamy

etpcz
    Pobyt: Luty 2013