Opinie o hotelu Akti Arilla
Grecja / Korfu

Akti Arilla

czokomoko

Akti Arila to taki hotelik umiejscowiony w centrum miejscowości, blisko ładnej plaży i licznych atrakcji typowych dla wypoczynkowych miejscowości ? kafejek, barów itp. sam ośrodek jest kameralny, nieduży, ale przez to przytulny. Pokoje są odremontowane i schludne. Dobre 3 gwiazdki.

czokomoko
    Pobyt: Lipiec 2012

guacamolee

Akti Arilla ma 3 gwiazdki i w pełni na nie zasługuje. Mieliśmy Łądne widoki, pokoje też urządzone niczego sobie. Cena stosunkowo niska jak na te rejony, więc polecamy tym, którzy nie mają zbyt dużo pieniędzy na wakacje. Sam hotel jest kameralny, ale też blisko do miejskich atrakcji ? hotel położony jest w centrum.

guacamolee
    Pobyt: Czerwiec 2012

dancin_barefoot

Wspominając Akti Arilę najbardziej pamiętam kameralną atmosferę i piękną plażę. Nie zanotowałam jakichś większych niedogodności. Pokoje były niewielkie, ale przytulne i czyste, wszędzie było blisko, by hotel stał w centrum miejscowości, więc nie mieliśmy problemów z powrotem z jakiejś imprezki. Jeśli ktoś poszukuje hotelu skromnego, taniego, ale bardzo przyjaznego to dobrze trafi

dancin_barefoot
    Pobyt: Lipiec 2012

sinsinati

jechaliśmy z 14-letnią córką i miłym zaskoczeniem było, że na dostawce miała dośc dużą zniżkę. Hotelik a raczej pensjonat nie jest obiektem najwyższych lotów, jest skromny, ale zadbany z miłymi ludźmi. Naprawdę bardzo miło spędza się tam czas. Hotel jest w centrum więc bardziej dla aktywnych niż pragnących niezakłóconego spokoju

odpoczneczynie
    Pobyt: Wrzesień 2012

Mieszkamy w warszawie i chcieliśmy, żeby ośrodek nie był na głuszy, ale żeby nie było też zbyt tłoczno. No i Akti Arila świetnie się sprawdziła, bo jest w centrum miejscowości, ale w środku jest kameralnie i przytulnie. Obiekt prowadzony jest rodzinnie przez przemiłych ludzi, obok pięknej plaży, na której jest bardzo czysto. Atmosfera jest bardzo przyjemna, wieczorami w miasteczku dużo się dzieje, można wypocząć aktywnie, ale też leniuchować?

odpoczneczynie

piwowarscy

zgadzam się z przedmówcami: Akti Arilla nie jest może szczytem luksusu, ale jak ktoś oczekuje wygodnych wakacji za niewielką cenę to się nie zawiedzie. Dla dzieci są zniżki, poza tym hotel w centrum, więc nudzic się jest ciężko. Atrakcje dla młodszych i starszych, ładna plażyczka, nie ma tłumów?polecamy