Opinie o hotelu Akti Arilla
Grecja / Korfu

Akti Arilla

MonikaW.
    Pobyt: Wrzesień 2012

Byłam z 15-letnia córka i miała znizki jeszcze! niesamowite! pokoje przytulne i pzrestronne, jedzenie w porzadku. polecam! :) MonikaW.

rusalen

nie mielismy tak udanego urlopu od od lat. Nie tylko ze względu na piękne miejsce, ale i hotel, w którym byliśmy. Akti arila to hotelik na pozor jakich duzo, ale tak naprawde urzekl nas rodzinna atmosferą, serdecznością prowadzących i obsługujących oraz kameralnym klimatem. Hotel polozony nby w centrum, wiec wszędzie mielismy blisko, ale jednoczesnie w srodku był spokoj i cisza. Co do standardu ? jak na 3 gwiazdki był bardzo dobry-pokoje odnowione, jedzenie smaczne, okolica przyjemna-czego chcieć wiecej na wakacjach?:)

rusalen
    Pobyt: Lipiec 2012

luxtorpeda1988

Akti Arila jest dość przyjemnym hotelikiem, aczkolwiek osobiście urozmaiciłabym nieco jedzenie. Ale tak poza tym bardzo sympatycznie: obiekt położony był w centrum, więc wszędzie było blisko. Pokoje mieliśmy bardzo duże i odnowione wraz z łazienką. Cały hotel był dość przestronny, mimo to udało się zachować rodzinną i kameralną atmosferę. Plaża była blisko,słowem-super wakacje.

luxtorpeda1988
    Pobyt: Czerwiec 2012

Olafek

super! szczególnie mozliwosc wynajęcia łódki albo ponurkowania! obsługa na piątke albo nawet szóstke! poleciłem juz kumplowi i teraz sie z żonką wybiera hehe ;)

Maria
    Pobyt: Czerwiec 2012

Jeszcze rok temu ten hotel w czerwcu kosztował 1400 zł za tydzień przy dwóch posiłkach 3*, a wystarczyło kilka dobrych opinii i w ciągu roku ta cena skoczyła do 2170 zł za tydzień za czerwiec. Jak można podnieść cenę o połowę więcej za tydzień pobytu. Jak Grecos zamierza zatrzymać klientów przy sobie??

kruszyna

za taka cene ? rewelacja. Najwieksza zaleta hotelu jest obsluga ? to rodzinny interes i czuc to na każdym kroku, czylismy się jak w gosciach u rodziny prawie ze. Lokalizacja w arillas bardzo dobra, do plazy 100 metrów, w otoczeniu najbliższym bary, tawerna, impreza, sklep spożywczy i kilka z pamiątkami. Pokoje dosc spore, najważniejsze sprzęty na wyposażeniu, tj. lodowka, TV, suszarka w lazience, klima (dodatkowo platna), balkon ze stoliczkiem. Schludnie i czysto, sprzątane codziennie, reczniki i pościel na prosbe. Woda krystaliczna, ciepla i piekna, plaza ? piasek. Wyżywienie ? zaskakująco dobre jak na standard hotelu ? sniadania kontynentalne, obiadokolacje bardzo smaczne i duzo. Polecam goraco

kruszyna
    Pobyt: Wrzesień 2011

bumbumrurka

Akti Arilla to w sumie bardzo niewielki hotelik, ale bardzo sympatyczny. Jest położony blisko plaży, co dla nas było dużym plusem. Pokoik mieliśmy świeżo odremontowany, bardzo ładnie urządzony. Cały obiekt jest w centrum miejscowości, więc wszędzie było niedaleko ? na wieczorny spacer po tradycyjnych knajpkach, restauracyjkach i kramikach. Nie zapłaciliśmy dużo, a cena była adekwatna do tego, co zastaliśmy na miejscu. Ogólnie czwórka z plusem?