Opinie o hotelu Akti Arilla
Grecja / Korfu

Akti Arilla

bumbumrurka
    Pobyt: Sierpień 2011

Akti Arilla to w sumie bardzo niewielki hotelik, ale bardzo sympatyczny. Jest położony blisko plaży, co dla nas było dużym plusem. Pokoik mieliśmy świeżo odremontowany, bardzo ładnie urządzony. Cały obiekt jest w centrum miejscowości, więc wszędzie było niedaleko ? na wieczorny spacer po tradycyjnych knajpkach, restauracyjkach i kramikach. Nie zapłaciliśmy dużo, a cena była adekwatna do tego, co zastaliśmy na miejscu. Ogólnie czwórka z plusem:)

kinia

Bardzo fajny obiekt - kameralny, grecki, rodzinny. Położony w centrum miejscowości, blisko ładnej plaży. grecos ma pokoje w odremontowanej części hotelu.

hotel nie wyróżnia się niczym ponadprzeciętnym-ot, pensjonat w centrum miejscowości. nie ma luksusu, ale jest czysto, pokoje dobrze utrzymane, widać, że remontowane i odnawiane regularnie. blisko obiektu mieliśmy naprawdę ładną plażę i - co nie jest takie częste- niezwykle czystą. atmosfera w hotelu niemalże rodzinna, nadze dzieci, pomimo,ze mają 13 i 15 lat miały zniżki za pobyt (opcja-dostawka). wieczorami gwarnie i wesoło, wszędzie mieliśmy blisko.dla tych, którzy nie potrzebują wielkich luksusów, tylko fajnej atmosfery na wakacje-ten hotel na pewno będzie odpowiedni

Yasmina
    Pobyt: Kwiecień 2011

Hotel położony bardzo blisko pięknej piaszczystej plaży, równocześnie w centrum urokliwego miasteczka. Hotel prowadzony jest przez bardzo przyjazną grecką rodzinę.Pokoje z łazienkami bardzo przytulne, czyste - codziennie są sprzątane. Widok z naszego pokoju bajeczny - leżąc w łóżku widzieliśmy morze i góry. Jedzenie nam smakowało, szczególnie świeża oliwa z oliwek produkcji naszych gospodarzy dodawana do sałatki greckiej. Przepiękną okolicę można zwiedzać na rowerach, skuterze lub samochodem - wypożyczalnie są o kilka kroków od hotelu za rozsądną cenę. Jedynym mankamentem może być dla niektórych głośna muzyka z klubu po drugiej stronie ulicy - codziennie do 3 w nocy. Marzymy o powrocie do Arillas. Korfu jest przepiękne. Polecam!!!

Pola

jasny i przyjazny, kameralny hotelik. widać, że pokoje były niedawno remontoowane. byliśmy tam z dzieckiem (10 lat), które dostało zniżkę. hotel godny polecenia

Pola

hotelik niewielki i kameralny, pokoje widać, ze były niedawno remontowane.byliśmy tam z dzieckiem (10 lat)i mieliśmy dla niego zniżki. hotel godny polecenia

karina
    Pobyt: Sierpień 2010

Zaskoczenie na plus. Kameralna atmosfera (prowadzi grecka rodzinka – tato nadzoruje, mama gotuje, senior odwiedza itd;), obsługa rodzinna, więc bardzo miła. Jeśli chodzi o położenie, to do fajnej szerokiej plaży blisko, w centrum miejscowości, więc dobra baza wypadowa no i sporo rozrywek, zaraz obok hotelu 2 bary, dosyć głośno. Jedzenie na czwórkę (HB), śniadania kontynentalne, obiady grecko-domowe, mi smakowało. Dzieciaki na dostawce mają zniżki aż do 16 roku życia, co nie zdarza się często. Pokoje różne, biuro z którego wyjeżdżaliśmy ma pokoje odremontowane. Schludnie, dosyć spore, z tarasem/balkonem, darmowe wifi, TV, Klima płatna, lodówka. jak na trzy gwiazdki i za baaaardzo atrakcyjną cenę, którą zapłaciliśmy, to miejsce bardzo dobre

Karina

Zaskoczenie na plus. Kameralna atmosfera (prowadzi grecka rodzinka ? tato nadzoruje, mama gotuje, senior odwiedza itd;), obsługa rodzinna, więc bardzo miła. Jeśli chodzi o położenie, to do fajnej szerokiej plaży blisko, w centrum miejscowości, więc dobra baza wypadowa no i sporo rozrywek, zaraz obok hotelu 2 bary, dosyć głośno. Jedzenie na czwórkę (HB), śniadania kontynentalne, obiady grecko-domowe, mi smakowało. Dzieciaki na dostawce mają zniżki aż do 16 roku życia, co nie zdarza się często. Pokoje różne, biuro z którego wyjeżdżaliśmy ma pokoje odremontowane. Schludnie, dosyć spore, z tarasem/balkonem, darmowe wifi, TV, Klima płatna, lodówka. jak na trzy gwiazdki i za baaaardzo atrakcyjną cenę, którą zapłaciliśmy, to miejsce bardzo dobre na urlop, zwłaszcza we wrześniu, gdy nie ma tłumów. Pobyt ? wrzesień 2010.

Asia
    Pobyt: Sierpień 2011

Przyjazny, miły hotel. Właściciela stwarzają niesamowitą rodzinną atmosferę. Pokoje czyste i schludne podstawowe i wystarczające wyposażenie. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane co trzy dni. Śniadanka typowo kontynentalne, bez urozmiaceń, za to obiadokolacje gotowane przez mamę właścicieli - rewelacja. Obok hotelu znajdują się dwa bary, z których słychać głośną muzykę, nam to nie przeszkadzało, ale jeżeli ktoś wybiera się z małym dzieckiem to moze być problem. Poza tym polecam gorąco!!!

Ela
    Pobyt: Maj 2010

Hotel 3* z opcją HB położony w centrum, przy ładnej plaży. Pokoje są ładnie urządzone – bez wypasów, ale czysto i zadbanie. Prowadzi go rodzina grecka – kameralna atmosfera, nie żaden moloch. Dokoła dosyć głośno (przez położenie w środku miejscowości). Minusem jest dosyć średnie jedzenie – dobrze, ze jest opcja HB – można jest w miejscowych tawernach. Słyszałam, że zdarzają się pokoje w gorszym stanie – trzeba pytać przy rezerwacji. Jak za taką cenę – naprawdę warto 