Opinie o hotelu Al Fanar & Residences

Al Fanar & Residences

• Dużo udogodnień dla dzieci

JOLANTA+ M
    Pobyt: Kwiecień 2017

• Zalety minimalistyczny i funkcjonalny design

Cudowny pobyt, hotel i plaża. Duży plus za darmowe rowery i internet na terenie. POLECAM!

Gabriel
    Pobyt: Styczeń 2017

• Zalety NA Plusy Hotelu zasługują: -wielkość hotelu -czystość -obsługa -animacje !!!!! -jakość alkoholi ( MY POLACY :) ) -rowery (korzystanie za darmo)
    • Wady Minusy : -Mały wybór jedzenia -pokoje sprzątane byle jak -zapach morza (wiem że to nie wina hotelu) -cena........

Oman- Jak dla Polaka to nadal nie poznany KRAJ.. NA Plusy Hotelu zasługują: -wielkość hotelu -czystość -obsługa -animacje !!!!! -jakość alkoholi ( MY POLACY :) ) -rowery (korzystanie za darmo) Minusy : -Mały wybór jedzenia -pokoje sprzątane byle jak -zapach morza (wiem że to nie wina hotelu) -cena........ Moje odczucia: Hotel daje poczucie luksusu, Lecz za tą cenę mamy trzy wyjazdy do "Egiptu" i dostajemy podobny standard. Moim zdaniem dobrze poszukać "LASTA" i wybrać sie do hotelu juweira boutique za cenę 2,7tys i korzystać ze wszystkiego w AL FANAR!!!

Pobyt: Listopad 2016

Świetny hotel z pięknymi 3 plażami. Szczególnie polecam 3 plażę z otwartym morzem. Bardzo dobre jedzenie - każdy znajdzie coś dla siebie. Super obsługa i cudowni animatorzy (MIMI, TINA, SPEEDY:)) Bardzo fajne baseny. Duże, przestronne pokoje. A i plusem w barze są alkohole nie regionalne:)))

Boguslawa
    Pobyt: Listopad 2016

• Zalety bardzo dobra lokalizacja

Bardzo przyjazny hotel. Profesjonalna obsluga. Piekne piaszczyste plaze z bardzo ciepla woda. Baseny z bardzo czystą woda ,Dużo lezakow .Na terenie hotelu mozna poruszczac sie rowerami , a do sasiadujacych hoteli meleksami. Pokoje duze ale lekko podniszczone. Pokoje z numeracja parzysta sa od strony basenow i morza. Obecnie dobudowuja kolejne skrzydlo, wiec od strony budowy bylo bardzo glosno. Wowczas nalezy zadac zmiany pokoju. Jedzenie smaczne i urozmaicone , ale jesli ktos liczy na all ink. podobny jak w Egipcie czy na Dominkanie to sie rozczaruje.Drinki srednie , tylko wybrane alkohole sa w pakiecie. Hotel sasiaduje z Juweria oraz z Rotana. Z tych 3 hoteli polecam tylko Al Fanar .Bardzo dziekuje WESSAMOWI z recepcji , jest profesjonalista bardzo dbajacym o turyste. Szczegolne podziekowanie TINIE z animacji. Bardzo pozytywna osoba , wiecznie usmiechnieta. Jesli wybierzecie sie z ITAKA z Polski to uwazajacie bo jest miedzyladowanie w Larnace z prawie dwugodzinnym siedzeniem w samolocie w kazda ze stron. Lecialam bardzo malym samolotem , czulam sie gorzej niz w autobusie miejskim.