Opinie o hotelu Albatros Aqua Park

• 10 Łazienka
    • 10 Wielkość
    • 10 Wyposażenie

Pobyt: Luty 2018

• Zalety Uprzejmy personel, wyśmienite, urozmaicone jedzenie, kolacje tematyczne z owocami morza. Pokoje przestronne, sprzątane codziennie.
    • Wady Jedyną wadą hotelu jest to, że trzeba do plaży dojeżdżać hotelowym busem.

Wspaniały hotel najlepszy w jakim dotychczas byliśmy. Egipcie. Uprzejmy personel, wyśmienite, urozmaicone jedzenie, kolacje tematyczne z owocami morza. Pokoje przestronne, sprzątane codziennie. Przy basenach nie ma walki o leżaki, dla wszystkich jest wystarczająco miejsca. Animacje przez cały dzień. Przy każdej zjeżdżalni kilku ratowników i pracownicy obsługi, bacznie obserwujący kapiacych się turystów. Plaża położona w zatoce, na którą można dojść schodami lub zjechać windą. Rafa koralowa oddalona od plaży około 5 min spacerkiem ale za to przepiękna i jest co oglądać. Zdecydowanie polecam ten hotel, my na pewno tam wrócimy z naszym dzieckiem ????

Kinga

• Zalety Hotel znakomity. Miła, zawsze pomocna obsługa. Pokoje przestronne, bardzo ładnie urządzone, sprzątane codziennie. Bardzo duży, wygodny prysznic. Możliwość wyboru pokoju na piętrze lub na parterze z bezpośrednim dostępem do basenów. Piękna infrastruktura, na terenie całego obiektu i w pokojach powtarza się ten sam element dekoracyjny. Niezliczone atrakcje parku wodnego dla dzieci i dorosłych. Posiłki w każdym zakątku hotelu. Formuła All inclusive obowiązywała od 5:00 do 00:00. Polecam hotelowe SPA, a w nim profesjonalne masaże, jacuzzi, łaźnie parowe, saunę (wymieniam tylko to z czego skorzystaliśmy). Mnóstwo wieczornych animacji (mini disco dla dzieci, możliwość przejażdżki na koniach lub wielbłądzie za 1$, pokazy tańca, sztuk cyrkowych, iluzjonistycznych, z wężami, etc.). Możliwość korzystania z infrastruktury (aquapark, posiłki, spa, nocna dyskoteka) sąsiedniego hotelu Aqua Blu należącego do tej samej sieci Pickalbatros. Polecamy ten hotel w 100%. Najlepszy w jakim dotychczas byliśmy w Sharm El Sheikh, a to już nasz 4 raz.
    • Wady Jedyny słaby punkt to plaża, usytuowana w zatoce. Zależy co kto lubi. Nie polecam dla osób nastawionych na piękną rafę i snorkelling. Ale za to można było popływać bo w strefie wyznaczonej bojami głębokość zwiększała się stopniowo od kostek, aż do zakrycia głowy.

Polecam każdemu, a przede wszystkim rodzinom z dziećmi, osobom nastawionym na dużą ilość atrakcji i luksusowe warunki. Zdecydowanie polecam dłuższy pobyt, na pewno nie będziecie się nudzić.

• Zalety Piekna rafa, super pokoje.
    • Wady Brak animacji, jedzenie monotonne.

Gorąco ale do wytrzymania, aquapark duzy i nie ma problemu z lezakami, Duzo basenow, dobre piwo. Ogolnie fajnie bylo.