Opinie o hotelu Albatros Citadel (ex Citadel Azur Resort)

Albatros Citadel (ex Citadel Azur Resort): basen, sport i rekreacja

• Plaża przy hotelu, prywatna, piaszczysto-żwirowa, laguny, platforma, 1.8 km długości
  • Rafa koralowa przy hotelu
  • Bezpłatny internet wi-fi w lobby
  • Wylot z Poznania All Inclusive

Przemek

Piekne plaze i fantastyczna rafa zaraz przy wejsciu do mariny. wystarczy snurklowac by cieszyc sie wyjatkowymi widokami na rafe. W to miejsce przyjezdzaja busy z innych hoteli w celach nurkowania z butlami. Bardzo duzy kompleks (obecnie 8 budynkow) z ponad kilometrem plazy przez co nie czuc tloku. Codziennie gry, zabawy, przedstawienia. jedzenie bardzo dobre i urozmajcone (lacznie z restauracjami tematycznymi - wloska, azjatycka i marokanska. do ostatniej trzeba sie zapisywac w recepcji). ZERO problemow z zoladkiem. alkohol slaby - egipski ale kelnerzy zawsze uprzejmi dla kazdego - bakszysz (napiwek) nie jest wyczekiwany, ale az samemu chce sie dac. Nie ma 'problemu z niestosownym zachowaniem turystow ze wschodu'

Łukaxz

• Zalety Przepiekne pokoje Hotel przepiekny, bardzo klimatyczny caly z kotalowca Bardzo dobre jedzenie Dobra obsluga Bardzo duzo pozostalosci raf wokol hotelu 1,5km linii przegowej, nikt nikomu nie przeszkadza na takiej powierzchni. Da sie poczuc momentami jakby bylo sie samemu na plazy
    • Wady Nie dla imprezowiczow Brak muzyki w trybie dziennym ( nawet przy basenach cisza) Slabe bary, maly wybor napojow i alkoholi Hotel jest przeogromny, wrecz jak male miasteczko. Trzeba poruszac sie shuttle busem inaczej mozna sie ?zachodzic? Hotel polozony daleko pd centrum Hurgady

Uczciwie musze ocenic hotel bardzo wysoko. Warunki pobytu byly bardzo dobre. Swietny klimat, hotel raczej do odpoczynku. Brak atrakcji dla dzieci. Znaczy sa, ale nardzo skromne. Rezerwowalisky standardowy pokoj, ale po krotkiej rozmowie na recepcji dostalismy apartament. W hotelu prawie nie ma polakow, glowni klienci to rosjanie i niemcy. Momentami az brakowalo nam polskiego jezyka.

• Zalety piękny, czysty hotel

To był mój 8 pobyt w Egipcie. Hotel jeden z lepszych w jakim byłam, bardzo duży. Przepiękny budynek główny. Pokoje w zależności od budynku luksusowe (odnowione) lub bardzo dobre. Przy zameldowaniu za dodatkową kwotę u recepcjonisty można otrzymać lepszy (odnowiony) pokój w miarę dostępności, jednakże są one bardziej oddalone od budynku głównego. Trzy baseny w tym zewnętrzne jacuzzi. Restauracje ogólnie dostępne: główna i azjatycka oraz al carte włoska i egipska (można się zapisywacz bez ograniczeń). Polecam azjatycką, śniadania i kolacje na tarasie nad brzegiem morza. Dodatkowo w porze lunchu przekąski na marinie. Wieczorem muzyka na żywo w budynku głównym oraz przy marinie. Drinki, kawa wszystko w cenie. Mile widziane napiwki. Animatorzy bardzo się starają,organizowane są gry i zabawy, dyskoteka w pianie. Rafa koralowa może być. Jednak widziałam ładniejsze w Marsa El Am, mimo to nie obniża to ogólnego wrażania. Bardzo dużo Niemców, Anglików i Rosjan, Polacy w mniejszości. Turyści w rożnym wieku. W okresie, w którym byłam w hotelu przebywało mało dzieci, prawie niewidoczne i niesłyszalne. Bardzo polecam ten hotel.

Arkadiusz

• Zalety Z dala od zgiełku, czysty, miła obsługa, dużo przestrzeni do spędzania czasu nad wodą, plaże kamieniste, piaszczyste, zatoczki - kto co chce. Przy hotelu jest dość ładna rafa. W hotelu działa centrum nurkowe PADI, można sobie próbnego nura zrobić za free oraz płytkiego nurka dla osób nie posiadających uprawnień. Dobre jedzenie, kilka restauracji i kilka kawiarni, w wielu miejscach bary z napojami.
    • Wady brak - cena w bardzo dobrej relacji z jakością

Sporo nurkuję, nurkowanie w hotelu dosyć drogie ale ma niewątpliwą zaletę, że na miejscu, w ładnych rafach - nie trzeba na całodniowego tripa jechać. Pokoje przestrzenne, czyste i dobrze utrzymane. Obsługa bardzo miła. Jedzenie bardzo dobre - każdy znajdzie coś pysznego dla siebie. Połączenie z miastem dość drogie ale zawsze można użyć taniego ubera lub careem'a. Nie mam dzieci ale wydaje mi się, że ten hotel może być nudny dla dzieciaków dla których jest mnóstwo innych hoteli z parkami wodnymi itp. Generalnie bardzo polecam ! To był cudownie spędzony czas.

MAŁGORZATA
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Piękna plaża i rafa . Duża dostępność leżaków. Przesympatyczna obsługa.
    • Wady nie stwierdziłam

Wszystkie pokoje z widokiem na morze . My mieliśmy wersję podstawową ,bez dopłaty do delux więc cudów się nie spodziewałam . Obiekt wielki . Dwie restauracje w budynku głównym polecam na kolacje . .Hotel ma swój klimat i cudowny zapach .Tęsknię...

Joanna Wittlin
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Położenie, wyżywienie

Chętnie tam wrócę. Pyszne jedzenie, cudowne plaże. Ładne, czyste pokoje.

Iwona

• Zalety Hotel przypomina twierdzę warowną. Cały wykonany z naturalnego kamienia, w którym widać niejednokrotnie zatopione koralowce Byliśmy na początku stycznia morze było ciepłe, umożliwiało kąpiele. Plaża czysta, obsługa bardzo miła, wydłużone godziny posiłków. Przy all inclusive bardzo dobrze zaopatrzony barek w pokoju z napojami w butelkach, oraz herbatami, kawą w cenie. Wszystkie pokoje z widokiem na morze. Przestronne pokoje. Polecamy
    • Wady Trochę monotonne jedzenie

. .......,............. ..........................................................

Rose

• Zalety Wszystkie pokoje z widokiem na morze. Najładniejszy hotel w Hurghada,a był to mój 3 pobyt Egipcie. Polecam :)
    • Wady Dosyć daleko do miasta. Choć dla niektórych może to być zaletą. Brak wi-fi w pokojach - błędna informacja. Internet w pokojach tylko dla posiadaczy laptopów z kablem.

Polecam :) dla rodzin z dziećmi choć brak zjeżdżalni, dla Par oraz seniorów. W hotelu bardzo dużo Rosjan oraz Niemców. Hotel bardzo ładny.

sylwia

• Zalety Brdzo ładny,wszechstronny,blisko plaża,rafa
    • Wady brak budek z jedzeniem

Bylismy z mężem od 29.11.2018 do 06.12.2018.Hotel piękny,wszystkie pokoje z widokiem na morze bardzo duże.Ogólnie mieliśmy takie wrażenie że jesteśmy na molo ...kafejki na chodniku tylko za nic nie płacisz.Ogólnie caly obiekt ogromny-mieliśmy pokoje na samym końcu i na samej górze więc w sumie mieliśmy wszędzie daleko.Brakowało nam budek z jedzeniem,bo tam tylko w restauracji a naprawdę mieliśmy daleko....Woda krystaliczna,rafy i wszelkie stworzonka na wyciagnięcie reki.Jak kupowaliśmy wycieczkę było napisane że wifi w pokojach-zmienił się własciciel hotelu więc wifi tylko w holu a tam mało miejsc siedzących(walka o fotel)Obsługa super ale animacje na bardzo niskim poziomie.Mają amfiteatr ale nieczynny więc to co próbowali robić przed restauracją bardzo słabo wychodziło.Hotel polozony daleko od cywilizacji więc poruszanie się poza hotel możliwy za dopłatą taksi(30euro od os do hurgardy.) lub busem 8euro do pobliskiego centrum handlowego-nie polecamy(mysmy pojechali ale poszliśmy trochę dalej do zwykłych sklepów)Można też na własną rekę korzystając z ubera ale trzeba wyjśc z hotelu za bramki bo inne pojazdy niż ich własne nie mają prawa wjazdu.Nie podobało nam się podejscie CoralTravel jeśli chodzi o biuro....Na spotkaniu z rezydentem Pan wysmiewa się z klientów(wszelkie skargi kazał zgłaszać w biurze podrózy z tekstem...może 10zł wam oddadzą , żle podaje czas danej wycieczki(do Kairu nie jedzie się 4 godz.tylko 8 w jedną stronę!)No i wyjechaliśmy z hotelu 20 min wcześniej ....by pozwiedzać ich zaprzyjazniony sklep!!! PORAŻKA

• Zalety Miła obsługa Standard pokoju wysoki Czysto Blisko plaża i rafa koralowa na miejscu Pyszne jedzenie

Najlepszy hotel w Hurgadzie e jakim byliśmy. Pełna kultura. Jedyna wada to w schischa barze raz zabrakło węgielków i był węgiel grillowy. Poza tym wszystko super.