Opinie o hotelu Albatros Palace Resort

Albatros Palace Resort: basen, wakacjepl

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: miniaquapark ze zjeżdżalniami, plac zabaw, miniklub (4-12 lat), animacje.
  • Duży kompleks basenowy składający się z 4 basenów o łącznej powierzchni 9 tys. m2.
  • Bezpośrednio przy hotelu piaszczysta plaża z pomostem i łagodnym zejściem do morza.
  • Wylot z Poznania All Inclusive
  • Wylot z Berlina All Inclusive

Justyna

• Zalety Piękny hotel , dobre jedzenie , miła obsługa
    • Wady bardzo zimny basen , aż nie chciało się do niego wchodzić

Wszystko super gdyby nie ten basen . Jak dla mnie przesadnie zimny , wiec nie polecam osobom którym szybko zimno ????

Grace

• Zalety Hotel pięknie wykończony, zadbana zieleń, plaża sąsiedniego Beach Albatrosa piękna, dużo leżaków i łóżek na plaży. Restauracji kilka do wyboru, więc zawsze znajdzie się coś smacznego, kelnerzy bardzo się starają, szczególnie, gdy zostawisz im tipsy
    • Wady Naciągacze pokojowi, ciągle coś się psuło ( samo..)

W hotelu byłam z mężem rok temu. I byłam zadowolona, ale po przeczytaniu ostatniej opinii na stronie wakacje.pl o tym hotelu postanowiłam opisać krótko swoje doświadczenie i potwierdzić, że w hotelu dzieją się dziwne rzeczy. Pokój dostaliśmy od razu taki, za jaki zapłaciliśmy, nie było potrzeby na jego zmianę. Czysto, klima działała, serwis sprzątający ok. Na przestrogę chciałabym tylko opisać dziwne zachowania niektórych pracowników hotelowych. Podejrzewam, że management hotelu przymyka oko na te praktyki, a my jako klienci niepotrzebnie tracimy czas i się denerwujemy. Od pierwszego dnia pobytu mieliśmy dziwne "awarie". Po powrocie z plaży telewizor przestał działać, trzeba było prosić obsługę o naprawę, i wcale nie byli tym faktem zdziwieni. Potem nagle sejf nie chciał się otwierać po wbiciu kodu, wyświetlał się błąd i też potrzebna była pomoc, i znowu strata czasu. Następnie lodówka przestała działać... Cięgle się zastanawialiśmy, co jeszcze może się nagle zepsuć. Wszyscy są "niby" uprzejmi, pomocni, ale moim zdaniem hotel bardzo traci na wiarygodności przez takie drobne wpadki, na które ktoś wyraźnie pozwala. Lubię dawać napiwki, ten ich bakszysz, ale nie cierpię, jak ktoś ze mnie robi głupa. I dlatego nie napisałam wcześniej opinii, bo w sumie, to nie mogę polecić tego hotelu, mimo, że jest jednym z lepszych w Hurghadzie.

Mateusz

• Zalety Hotel blisko lotniska Bardzo ładna i zadbana hotelowa zieleń
    • Wady Jak na hotel tej klasy materiały i wykończenia pokoju i basenu bardzo słabe i niedbałe.

Byliśmy z 5 letnim dzieckiem na dwa tygodnie 07-23.07 w pokoju od strony morza i basenu. W pokoju wywalone futryny, dosłownie rozpadały się, problem był z zamknięciem się od środka by nikt nie otworzył kartą z drugiej strony.Prysznic pokryty rdzą, łazienka ogólnie słabo wykończona, kafle kładł ktoś kto się chyba uczył dopiero. Basen pokryty folią, w jednej części chodziło się normalnie po betonie. Na basenie zero muzyki, jedynie przy jednym jedynym barze coś tam grało. Z animacji mało atrakcji i na niskim poziomie, jak już były to kompletnie nie interesujące. Jedzenie wciąż monotonne, trzeba było chodzić po wszystkich restauracjach by pozbierać coś dla siebie. jakość jedzenia na prawdę bardzo słaba. Przy basenie jeden bar gdzie można było zamówić coś do picia. Prócz tego chodził jeden chłopak z wózkiem w koło całego basenu i serwował drinki ale objechanie całości zajmowało mu chyba z 2 godziny. Zostaliśmy tam na dodatek okradzeni, w porę zrobiliśmy awanturę i dziwnym trafem telefon który został ukradziony wrócił do pokoju. Z nas zrobili idiotów że niby był tam cały czas. Nie mniej jednak mieliśmy dowody na zaistniały fakt ponieważ ktoś odebrał ten telefon. Jako że mamy abonamenty zapisało się to na play24. Poza tym zginęło nam ok 80dolarów. wszystko to w jednym dniu. Kosztowało nas to 3 dni stresu bo zastanawialiśmy się co się w koło nas dzieje. Dziecko było wystraszone. opisuję pokrótce całe zajście. gdyby to nas nie spotkało i ktoś by mi opowiedział to pomyślałbym że to jakaś bajka. Niestety to była rzeczywistość i prawdopodobnie nie udana próba ściągnięcia pieniędzy z konta bankowego. Znajomemu tak nabili 5000zł w Egipcie do rachunku. Innej osobie ściągnęli z konta. Radzę więc uważać wszystkim w tym hotelu. Moim zdaniem to miejsce nie jest warte 13000zł za dwa tygodnie, raczej koło 8000zł. Szału nie ma, no chyba że chcecie spokoju i ciszy to tam nic się nie dzieje i można wypocząć, to jedyna zaleta.

Basia i Krzysztof

Byliśmy w tym hotelu po raz szósty, wcześniej bywaliśmy w innych hotelach. Żaden z nich nie dorównuje jakością Albatros Palace! Na pewno tam wrócimy, najlepszy hotel w Hurgadzie !

Aneta

• Zalety przestrzeń, czysto, miła obsługa mówiąca w języku polskim, dużo leżaków i parasoli

Pobyt tygodniowy. Bardzo urozmaicone posiłki, obsługa błyskawiczna wychodząca na przeciw oczekiwaniom, nie oczekująca na napiwki (sam człowiek chętnie daje). Polecam Wszystkim. Była to nasza podróż poślubna. W maju pogoda była 38-42 stopnie - ten upał to jedyny minus, ale brązowa opalenizna zrekompensowała ten skwar

ROMAN i KAMILIA
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Wszystko. Mega super
    • Wady Absolutnie brak

Byliśmy z żoną 20 raz w Egipcie a drugi w hotelu Albatros Palace .Poprzednio 3 lata temu. Hotel najlepszy w Hurhadzie. 6 restauracji a wyżywienie super,szczególne restauracja azjatycka gdzie podają przepyszne makarony ,zupy i sushi. Obsługa hotelu bardzo sympatyczna i miła. Bar na plaży serwuje extra drinki .Pokój dostaliśmy na piętrze w widokiem na główny basen taki o jaki prosilismy. Pobyt uważamy za bardzo udany i przy kolejnym wyjeździe wybierzmy Albatros Pałac. Sieć hoteli Picalbatros ma najlepszy standard. Byliśmy od 11 do 18 kwietnia z wylotem z Poznania ( exim nie miał wylotów z Wrocławia). Lot liniami enterair bardzo dobry.Naprawdę szczerze możemy polecić hotel Albatros Pałac.Lepiej troszkę dopłacić i mieć wspaniałe wakacje.????

Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Ładnie urządzony, duże baseny, blisko lotniska, codzienne animacje
    • Wady Zimny basen, nahalni sprzedawcy przy basenach, jedzenie średniej jakości, w pokoju śmierdziało kanalizacją

Raczej tam nie wrócę. Za dużo rzeczy przeszkadza w wypoczynku

• Zalety Wyżywienie Obsługa

Najlepszy hotel w jakim byliśmy (ósmy pobyt w Egipcie) Ilość restauracji (5 tematycznych bez rezerwacji + 2 główne) obsługa i czystość na najwyższym poziomie robią wrażenie. Osobno kafeteria z pyszną kawą. Spory wybór alkoholi w "all" do północy a na dyskotece do 2.00 tylko już płatne. Ogólnie wart polecenia/powrotu. Położony na uboczu blisko lotniska więc do centrum trzeba jechać np. taksówką hotelową

Dorota Pyszkowska
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Przepiekny wystroj, rewelacyjma obsługa, piękny kompleks basenowy, absolutna czystość
    • Wady Trochę kiepska łazienka w pokoju

Absolutnie polecam zarówno dla młodych, jak i starszych par, a także dla rodzin z dziećmi. Hotel rewelacyjny pod każdym względem, wróciliśmy wypoczęci i w pełni usatysfakcjonowani!

Kasia i Paweł
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Czyste pokoje i zadbane Pyszne jedzenie Mila i kulturalna obsługa Duży obiekt Wieczorne animacje Darmowy sejf i wifi

Byliśmy pierwszy raz w Egipcie z mężem i wiemy że nie ostatni Hotel był strzałem w dziesiątkę Czyste zadbane pokoje Codziennie sprzątane Kutularna obsługa Różnorodne jedzenie Wieczorne animacje dopelnialy cały dzień Blisko morza Duży obiekt Darmowe WiFi i Sejf Lezali dostępne dla każdego bez opłaty oraz łóżka z baldachimem Czyste ręczniki wydawane (na podstawie karty) all inclusive pełne Jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie kuchnia niemiecka chińska itp owoce morza ryby mięso itp. Obsługa pomocna ( jeden Pan po polsku rozmawia w recepcji) Najlepsze wakacje spędzone. W tym hotelu Wiemy że wrócimy tam za rok Bo jest wart tego i ceny swojej Polecam każdemu