Opinie o hotelu Albatros Palace Resort

Albatros Palace Resort: basen, wakacjepl

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: miniaquapark ze zjeżdżalniami, plac zabaw, miniklub (4-12 lat), animacje.
  • Duży kompleks basenowy składający się z 4 basenów o łącznej powierzchni 9 tys. m2.
  • Bezpośrednio przy hotelu piaszczysta plaża z pomostem i łagodnym zejściem do morza.

Grażyna
    Pobyt: Wrzesień 2020

• Zalety Baseny i ich wielkość. Blisko do lotniska. Muzyka wieczorami na żywo. Komponowanie sobie posiłków i wyżywienia.
    • Wady Animatorzy. Wi-Fi. Niefrasobliwość rodaków w samolocie (maski na czole lub pod brodami, wystawione nosy). Obniżony poziom ze względu na wirusa i serwis w kubkach jednorazowych.

Był to nasz 12. pobyt w Egipcie i 2. w Albatros Palace (poprzednia opinia z wrzesień 2016 DarekCH). Pobyt od 10.09.2020 do 24.09.2020r. Wszystko zgodne z ofertą, doskonale i super!, a szczególnie cena. Zaryzykowaliśmy i zrobiliśmy, jak większość, testy na lotnisku. Sprawnie, szybko. Tym bardziej OK, że Coral Travel wziął na siebie koszty. Na lotnisku było kilku rezydentów polskojęzycznych, więc nie było problemów: dla chętnych rozdawali maseczki, płyn do dezynfekcji, wodę do picia i sprawnie organizowali i kierowali dalej. Profesjonalne pierwsze spotkanie z rezydentem, merytorycznym i kompetentnym. Hotel obłożony w 50 % więc nie ma tłoku, z czego połowa to goście rosyjskojęzyczni. Z małą pomocą dostaliśmy pokój zgodny z ofertą, z widokiem na piękny basen i szumiąca przed balkonem palmą. Wszędzie dozowniki do sterylizacji rąk choć nikt z nich nie korzysta. Obsługa bardzo miła i pomocna stara się przestrzegać zasad higieny nosząc maseczki. Fajne wycieczki z Coral Travel i obecnie aż o połowę tańsze! Z rozmów z obsługą i na mieście wynika, że w Hurghadzie nie ma wirusa. Przy basenach nie było boya z wózkiem roznoszącym napoje lub drinki. Zum Kaiser, Salsa Mexican i Grill nieczynne, disco tylko na mieście, nie ma animacji dla dorosłych. Jadłodajnia włoska zamieniona na Fish Market. W Columbus miła atmosfera i na poziomie serwis. Restauracja a la carte Tagine, z zestawionym dobrym menu, dwa razy na pobyt dwutygodniowy bezpłatnie. Na naszą 39 rocznicę ślubu przygotowano bezpłatnie ładnie nakryty stół, happy birthday i tort. Najlepsze są świeże wyciskane soki i to kilka rodzajów oraz naturalne b.dobre sery w Red Sky. Bar w wodzie z profesjonalną obsługą. Choć serwis tylko w jednorazowych kubkach, znają każdy drink. Polecam bar z przekąskami na plaży z dobrymi hamburgerami oraz pizzą, a także bar przy basenie z naleśnikami, beaglami oraz lodami. Polecam.

Grażyna
    Pobyt: Sierpień 2020

• Zalety Ładna plaża, dużo atrakcji, dobre jedzenie

Hotel duży bardzo ładny zielony. Piękna plaża rafy koralowe i małe rybki. Wszędzie obsługa stara się przestrzegać zasad higieny noszenie maseczki i dezynfekcja. Bardzo mili i pomocni. Spacerując po hotelu trzeba mieć maseczke jednak na plaży czy przy basenie na leżaku już nie, na jadalni wymagana również maseczka tylko jak chodzimy po posiłki przy stoliku nie trzeba. Posiłki nakładane przez kucharzy jednak nie jest to jakiś problem chociaż niektórzy narzekali, osobiście uważam że w ten sposób dużo mniej jedzenia się marnuje a zawsze można podejść po dokładkę. Ogólnie wszyscy starali się aby nam umilić czas muzyką lub porannymi ćwiczeniami. Fajne czyste baseny. Polecam hotel dzieci i dorośli na pewno nie będą się nudzić. My w czasie pobytu skorzystaliśmy kolejny raz ze sprawdzonego biura lokalnego skarbtravel.com mają fajne tanie wycieczki i organizację, zawsze byliśmy zadowoleni. Byliśmy na quad safarii i wyspie paradise jak zawsze było super. Polecam

Paulina
    Pobyt: Luty 2020

• Zalety Blisko lotniska

W hotelu Albatros Palace byliśmy z rodziną trzeci raz.Bardzo polecam.Wszystko na wysokim poziomie.Atmosfera i atrakcje super.Jedzenie bardzo dobre, napewno każdy znajdzie coś dla siebie:)Obsługa przemiła.Bardzo polecam:):):)

Dorota
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety rewelacyjna obsługa, wysoki standard, bogata oferta , czystość.

hotel bardzo dobry jak na Egipt. Polecam hotel każdemu kto lubi luksusy i spokojny wypoczynek. Na stronie Itaki opinia jest szersza. Hotel wart swojej ceny. Wyżywienie bardzo dobre, nie ma na co narzekać. W hotelu są goście wyłącznie z Niemiec, Polaków jest z 5 %, Rosjan nie ma. W hotelu jest 7 restauracji, w tym 1 ala'carte,ale jej nie polecam-marokonska. Pozostałe są ok, najlepsza azjatycka i rybna. Do każdej można chodzić codziennie. DRINKI ROBIĄ DOBRE, NIE ZAŁUJĄ alkoholu. Ale dobrze jest dać kelnerowi dolara to wtedy jest lepsza obsługa. Wysyłam do opinii którą zamieściłam na stronie ITAKI, tam więcej opisałam szczegółów.

Justyna

• Zalety Piękny hotel , dobre jedzenie , miła obsługa
    • Wady bardzo zimny basen , aż nie chciało się do niego wchodzić

Wszystko super gdyby nie ten basen . Jak dla mnie przesadnie zimny , wiec nie polecam osobom którym szybko zimno ????

Grace

• Zalety Hotel pięknie wykończony, zadbana zieleń, plaża sąsiedniego Beach Albatrosa piękna, dużo leżaków i łóżek na plaży. Restauracji kilka do wyboru, więc zawsze znajdzie się coś smacznego, kelnerzy bardzo się starają, szczególnie, gdy zostawisz im tipsy
    • Wady Naciągacze pokojowi, ciągle coś się psuło ( samo..)

W hotelu byłam z mężem rok temu. I byłam zadowolona, ale po przeczytaniu ostatniej opinii na stronie wakacje.pl o tym hotelu postanowiłam opisać krótko swoje doświadczenie i potwierdzić, że w hotelu dzieją się dziwne rzeczy. Pokój dostaliśmy od razu taki, za jaki zapłaciliśmy, nie było potrzeby na jego zmianę. Czysto, klima działała, serwis sprzątający ok. Na przestrogę chciałabym tylko opisać dziwne zachowania niektórych pracowników hotelowych. Podejrzewam, że management hotelu przymyka oko na te praktyki, a my jako klienci niepotrzebnie tracimy czas i się denerwujemy. Od pierwszego dnia pobytu mieliśmy dziwne "awarie". Po powrocie z plaży telewizor przestał działać, trzeba było prosić obsługę o naprawę, i wcale nie byli tym faktem zdziwieni. Potem nagle sejf nie chciał się otwierać po wbiciu kodu, wyświetlał się błąd i też potrzebna była pomoc, i znowu strata czasu. Następnie lodówka przestała działać... Cięgle się zastanawialiśmy, co jeszcze może się nagle zepsuć. Wszyscy są "niby" uprzejmi, pomocni, ale moim zdaniem hotel bardzo traci na wiarygodności przez takie drobne wpadki, na które ktoś wyraźnie pozwala. Lubię dawać napiwki, ten ich bakszysz, ale nie cierpię, jak ktoś ze mnie robi głupa. I dlatego nie napisałam wcześniej opinii, bo w sumie, to nie mogę polecić tego hotelu, mimo, że jest jednym z lepszych w Hurghadzie.

Mateusz

• Zalety Hotel blisko lotniska Bardzo ładna i zadbana hotelowa zieleń
    • Wady Jak na hotel tej klasy materiały i wykończenia pokoju i basenu bardzo słabe i niedbałe.

Byliśmy z 5 letnim dzieckiem na dwa tygodnie 07-23.07 w pokoju od strony morza i basenu. W pokoju wywalone futryny, dosłownie rozpadały się, problem był z zamknięciem się od środka by nikt nie otworzył kartą z drugiej strony.Prysznic pokryty rdzą, łazienka ogólnie słabo wykończona, kafle kładł ktoś kto się chyba uczył dopiero. Basen pokryty folią, w jednej części chodziło się normalnie po betonie. Na basenie zero muzyki, jedynie przy jednym jedynym barze coś tam grało. Z animacji mało atrakcji i na niskim poziomie, jak już były to kompletnie nie interesujące. Jedzenie wciąż monotonne, trzeba było chodzić po wszystkich restauracjach by pozbierać coś dla siebie. jakość jedzenia na prawdę bardzo słaba. Przy basenie jeden bar gdzie można było zamówić coś do picia. Prócz tego chodził jeden chłopak z wózkiem w koło całego basenu i serwował drinki ale objechanie całości zajmowało mu chyba z 2 godziny. Zostaliśmy tam na dodatek okradzeni, w porę zrobiliśmy awanturę i dziwnym trafem telefon który został ukradziony wrócił do pokoju. Z nas zrobili idiotów że niby był tam cały czas. Nie mniej jednak mieliśmy dowody na zaistniały fakt ponieważ ktoś odebrał ten telefon. Jako że mamy abonamenty zapisało się to na play24. Poza tym zginęło nam ok 80dolarów. wszystko to w jednym dniu. Kosztowało nas to 3 dni stresu bo zastanawialiśmy się co się w koło nas dzieje. Dziecko było wystraszone. opisuję pokrótce całe zajście. gdyby to nas nie spotkało i ktoś by mi opowiedział to pomyślałbym że to jakaś bajka. Niestety to była rzeczywistość i prawdopodobnie nie udana próba ściągnięcia pieniędzy z konta bankowego. Znajomemu tak nabili 5000zł w Egipcie do rachunku. Innej osobie ściągnęli z konta. Radzę więc uważać wszystkim w tym hotelu. Moim zdaniem to miejsce nie jest warte 13000zł za dwa tygodnie, raczej koło 8000zł. Szału nie ma, no chyba że chcecie spokoju i ciszy to tam nic się nie dzieje i można wypocząć, to jedyna zaleta.

Basia i Krzysztof

Byliśmy w tym hotelu po raz szósty, wcześniej bywaliśmy w innych hotelach. Żaden z nich nie dorównuje jakością Albatros Palace! Na pewno tam wrócimy, najlepszy hotel w Hurgadzie !

Aneta

• Zalety przestrzeń, czysto, miła obsługa mówiąca w języku polskim, dużo leżaków i parasoli

Pobyt tygodniowy. Bardzo urozmaicone posiłki, obsługa błyskawiczna wychodząca na przeciw oczekiwaniom, nie oczekująca na napiwki (sam człowiek chętnie daje). Polecam Wszystkim. Była to nasza podróż poślubna. W maju pogoda była 38-42 stopnie - ten upał to jedyny minus, ale brązowa opalenizna zrekompensowała ten skwar

ROMAN i KAMILIA
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Wszystko. Mega super
    • Wady Absolutnie brak

Byliśmy z żoną 20 raz w Egipcie a drugi w hotelu Albatros Palace .Poprzednio 3 lata temu. Hotel najlepszy w Hurhadzie. 6 restauracji a wyżywienie super,szczególne restauracja azjatycka gdzie podają przepyszne makarony ,zupy i sushi. Obsługa hotelu bardzo sympatyczna i miła. Bar na plaży serwuje extra drinki .Pokój dostaliśmy na piętrze w widokiem na główny basen taki o jaki prosilismy. Pobyt uważamy za bardzo udany i przy kolejnym wyjeździe wybierzmy Albatros Pałac. Sieć hoteli Picalbatros ma najlepszy standard. Byliśmy od 11 do 18 kwietnia z wylotem z Poznania ( exim nie miał wylotów z Wrocławia). Lot liniami enterair bardzo dobry.Naprawdę szczerze możemy polecić hotel Albatros Pałac.Lepiej troszkę dopłacić i mieć wspaniałe wakacje.????