Opinie o hotelu Albatros Palace Resort

Albatros Palace Resort: basen, wakacjepl

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: miniaquapark ze zjeżdżalniami, plac zabaw, miniklub (4-12 lat), animacje.
  • Duży kompleks basenowy składający się z 4 basenów o łącznej powierzchni 9 tys. m2.
  • Bezpośrednio przy hotelu piaszczysta plaża z pomostem i łagodnym zejściem do morza.

• Zalety Wyżywienie Obsługa

Najlepszy hotel w jakim byliśmy (ósmy pobyt w Egipcie) Ilość restauracji (5 tematycznych bez rezerwacji + 2 główne) obsługa i czystość na najwyższym poziomie robią wrażenie. Osobno kafeteria z pyszną kawą. Spory wybór alkoholi w "all" do północy a na dyskotece do 2.00 tylko już płatne. Ogólnie wart polecenia/powrotu. Położony na uboczu blisko lotniska więc do centrum trzeba jechać np. taksówką hotelową

Dorota Pyszkowska
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Przepiekny wystroj, rewelacyjma obsługa, piękny kompleks basenowy, absolutna czystość
    • Wady Trochę kiepska łazienka w pokoju

Absolutnie polecam zarówno dla młodych, jak i starszych par, a także dla rodzin z dziećmi. Hotel rewelacyjny pod każdym względem, wróciliśmy wypoczęci i w pełni usatysfakcjonowani!

Kasia i Paweł
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Czyste pokoje i zadbane Pyszne jedzenie Mila i kulturalna obsługa Duży obiekt Wieczorne animacje Darmowy sejf i wifi

Byliśmy pierwszy raz w Egipcie z mężem i wiemy że nie ostatni Hotel był strzałem w dziesiątkę Czyste zadbane pokoje Codziennie sprzątane Kutularna obsługa Różnorodne jedzenie Wieczorne animacje dopelnialy cały dzień Blisko morza Duży obiekt Darmowe WiFi i Sejf Lezali dostępne dla każdego bez opłaty oraz łóżka z baldachimem Czyste ręczniki wydawane (na podstawie karty) all inclusive pełne Jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie kuchnia niemiecka chińska itp owoce morza ryby mięso itp. Obsługa pomocna ( jeden Pan po polsku rozmawia w recepcji) Najlepsze wakacje spędzone. W tym hotelu Wiemy że wrócimy tam za rok Bo jest wart tego i ceny swojej Polecam każdemu

Adam

Super obsługa. Mnóstwo restauracji każdy znajdzie coś dla siebie. Dla Nas najsmaczniejsza kuchnia azjatycka. Najpiękniejsze widoki w restauracji The Sky. Świetne animacje w różnych językach. Obsługa podaje drinki i rozkłada ręczniki. Bezpośredni dostęp do morza z pięknym molo i klika basenów w tym podgrzewane. Dużo atrakcji dla dzieci. Na pewno tam wrócimy.

Stanisław

• Zalety Bardzo piękny i czysty hotel jak pałac, jedzenie pyszne
    • Wady Trochę mało atrakcji dla dzieci

Bardzo mile przedzielimy czas z naszym dzieckiem, jesteśmy zadowoleni.

Urlopowicz

• Zalety Piękny zadbany hotel jak na Egipt rewelacja.Bardzo blisko do morza, plaża bezpośrednio przy hotelu.

Bardzo polecam ten hotel. Jeżeli chodzi o jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie. W tym obiekcie bez względu na wiek nikt nie będzie się nudził. Bardzo ciekawie zorganizowane wieczory. Jest to miejsce do którego z całą pewnością można powrócić. Gorąco polecam.

Konrad

• Zalety Wszystko na 5 !!!

Pobyt 26.08.18-02.09.18 Pokój 2153 :) Lepszych wakacji z żoną nie mogliśmy sobie wymarzyć! Standard hotelu jak i obsługa na najwyższym poziomie! Czystość pokoi, jak i całego obiektu bez żadnych zastrzeżeń. Jedzenie urozmaicone, nie do przejedzenia. Kolacje zaskakiwały nas każdego wieczoru. Klimat, nastrój cudowny. Drinki różnorodne i pyszne. Co do obsługi Hotelu uśmiech nie schodził im z twarzy. Począwszy od menagerów do ekipy sprzątającej. Dla obsługi hotelu nie ma rzeczy niemożliwych! Jeśli chodzi o atrakcje Team animatorów bawił do łez - są cudowni! Atrakcje cały dzień plus niesamowite wieczory!!!Najlepszy sprzedawca w butiku z pamiątkami George - nigdy go nie zapomnimy. Sisha z nim nie zawodna heheh Gościnność pierwsza klasa,zero natarczywości!Recepcja ,szczególnie Ali godny polecenia,odpowiedni na stanowisku! Język polski kapitalny :) Co tu dużo mówić wrócimy tam na pewno już we troje heh :) Polska chowa się co do gościnności Egipcjan pod każdym względem!!!! Woda w basenach czyściutka! Kurczę...nie mamy ŻADNYCH minusów :) Pozdrawiamy Kamila&Konrad

Olaf

• Zalety Duży o pięknej zabudowie tzw.Palac z dość ciekawa infrastruktura tu oczywiście mowa o dostępności basenów tych mniejszych z jacuzzi i tych większych np.z barem wodnym.3 minuty nad wielką wodę choć tu długo dość płytko ale ma to też swoje uroki,restauracje i tu głównie grill bar na dworze coś cudownego,następnie naleśnikarnia przy głównym basenie i doskonałą restauracja Niemiecka codziennie pyszne regionalne w niej potrawy Oraz Szef obsługi Jeden z nie licznych ludzi na swoim miejscu ktory swą kulturą i umiejętnością dbania o gościa a nie o kolejnego Klijenta buduje atmosferę nie także e Domową a to mile i tam dość rzadkie zachowanie.rowniez godna polecenia restauracja egipska pełną cudow smaku tamtego regionu.I na Pewno nie da się tu pominąć choć na samym końcu u mnie się dopiero pojawi Kawiarnię z Cudownymi kawa i bardzo wesoła i Mądra obsługa która przez cały pobyt staje na głowie aby milo ich wspominać po powrocie z wakacji co ważne nie wyciągają ręki a gdy już coś dostaną nie stają się nachalnie jak duża część reszty obsługi tego hotelu.Ja co na koniec dodam to 2 Panów z recepcji z czego jeden mówi trochę po Polsku w tzw podziękowaniu za pomoc ich przy odzyskaniu pieniędzy że sklepu z zegarkami i złotem znajdującego się w tym hotelu obok maszyny do wymiany waluty.Gdyby nie ich pomoc zapewne utracił bym środki kilka razy pobrane mi z karty przez dany sklep.Panowie swoim zachowaniem pokazali że dobro ich gościa jest dla nich priorytetem i za to dziękuję.
    • Wady Cóż jak pisałem hotel bajka no ale jeśli jedziesz na tydz być może chcąc odpocząć nie zwracasz sobie głowy tym co widać dość dokładnie już w kolejnym tygodniu.Ja postanowiłem w tym roku poszaleć i po 1 tyg i powrocie do kraju już dwa dni później Ponownie zameldowalem się w Tym nudnym miejscu i nie stety żałuję gdyż od samego początku wyjazd nr.2 był problematyczne...nie wracając tu do problemów z zabukowanie hotelu i dość ciekawa historia która rozpoczęła wyjazd nr.2 że strony firmy przez która owy zakup nastąpił.. Ale ok udało się i tyle w tym temacie kolejno po przylocie na miejsce okazuje się że mimo że w biurze wstępnie jest kupiony dany pokój po czym jednak bo nie ma pan z recepcji wychodzi z propozycją danego pokoju jednak za dopłatą...?dziwne ale 40 euro to nie tragedia wiec dopłaca i okazuje się że jednak Mam.Nastepnie po cudownych usciskach że strony zadziwionych moim powrotem pracowników i rozpakowaniu się udaje się do Przyjaciół na basen aby świętować Razem mój powrót i tu coś co psuje całość 2 tyg. 2 dość dojrzałych nie stety Tylko wiekiem obywateli Niemieckich wraz z przytakujacymi im baranami częścią która akurat była przy barze zaczyna dość Wyraźne i Głośne szerzenie z Polaków i Obywateli Żydowskich Cyt.ze Takich jak my i tu wskazuje palcem w Naszą stronę czyli małej grupki moich przyjaciół Wszyscy z Polski powinno się już dawno zagazowac badz wysłać do piachu ...jak pisałem tu śmiech i poklepywanie się z baranami baru w wodzie.Nie stety dany pan za pewne zapomniał że dziś język niemiecki znają również Polacy powodując Tym Totalne zniszczenie panującej tam atmosfery nagła mocna wymiana zdań co do swoich przekonań które nie stety wypowiedział na Głos.Co trzeba dodać tu do tej całej sprawy że dotąd mimo że dość mocno dało się odczuwać o Wiele lepsza szybsza i bardziej sprawna obsługę Gości z Niemiec tak Klijent Polski nie kłucie się z tym Wcale tylko cierpliwie czekał aż i on zostanie kiedyś w końcu obsluzony choć ta obsługa no cóż bywa lepsza w polskich barach mlecznych a za nie nie płaci się takich pieniędzy jak za dany hotel z pierwszej 3 Całego Egiptu!!!...kolejno sprawa zajol się manager baru po wielkiej awanturze zrobione przez Klijenta ktory bywa tam systematycznie od lat i dotąd bardzo wychwalal dany hotel.Dany pan owszem zrobił zebranie całości personelu owszem zmienił część obsługi na owym barze a nawet sam zaczął tam dłużej przebywać od tego dnia zaczepiajac głównie Polaków zadając miliony pytań o to czy obsługa już poprawiła swoje zachowanie co do reszty gości czyli głównie nas w każdej wolnej chwili dodając do tego jakiś mało smaczny żart itd ale nie przewidział za pewne że 2 z całości która zostawił na barze tzw barmanów bo ich wiedzą kończyła się na drinkach z kartki laniu piwa czasów i robieniu kawy postanowi Polaczkom którzy mieli Odwagę zrobić taki Raban pokazać ich miejsce.I tu nie stety Nie wiem czy to co pisze nie zostanie wycięte dani panowie dostali coś nie wiadomego pochodzenia do 2 szklanek w których była podana kawa czego efektem było u mojej osoby brak Całkowitej wiedzy o tym jak trafiłem do swojego pokoju po czym utrata świadomości na całe popołudnie i część nocy zas u mojego przyjaciela ktory Zaznaczę jest osoba nie uznając wogole alkoholu efekt zwrotów głowy problemów z oddechem a na koniec efekt maksymalnego upojenia alkoholowego co w Danym przypadku nie miało żadnych szans bytu ... stąd nie mnie oceniać zaistniałą sytuację a osoba które podejmą decyzję wyjazdu do tego pełnego Niespodzianek Pałacu.Z innych rzeczy które mogą być na nie to duża część pracowników będących tam chyba za karę,dość słaba dyskoteka a w niej po chwili płatne drinki no i na Pewno obsługa sklepików gdzie brak minimalnej kultury daje się odczuć już w drzwiach a Największa niespodzianka dla Twojego portfela staje się sklep z złotem i zegarkami Tam po prostu się nie wchodzi nawet żeby porównać ceny bo gdy nawet wydaje ci się że coś wygrałeś pracownik jesli postanowić zapłacić kartą pokaże Ci jak twoje pieniądze szybko potrafią znikać na Jego konto a walka o odzyskanie to... jedynie szybką pomóc panów z recepcji Ich i pracownik i Pan Właściciel boi się niczym bogów egipskich Max 2 dni i prawie całą utracona kasa wróci minus ich przeliczenia ale tak się płaci za głupotę.Co warto pamiętać tam że w restauracji w porze jedzenia Nie wolno rac się popedzac bo oni już i teraz czy dawać napiwków bo wedle zegarka w 90 sekund podejdzie 6 razy czy coś...liczac na więcej Tak się nie da chyba że ma się wrzody jesli nie z nerwów ich dostaniesz. Na pewno lód robiony z wody z kranu bo Egipcjanie 1 raz dala mi popalić a to już xxx tam wyjazd bar na basenie i naleśniki otwarte do zachodu słońca pytanie tylko czy ich słońce zachodzi inaczej niż reszty bo tak min godz wcześniej Jesli pan Basenowy a to tam ważna postać haha uzna że koszulka w której pływać w basenie jest zabroniona wedle ich przepisów?Eee ma prawo kazać ci ja zdjąć badz opuścić basen ...prosze uwierzyć ich miną na koszulki specjalnie do wody dla pływaków czy oś.uczulonych na słońce no Nie powtarzalne, pan gdyby mógł zjadł by ten swój krawacik no i regulamin cudo haha podsumowując całość jesli jesteś Polakiem masz chęć wydać duża kwotę pojechać wypocząć np z Rodziną Nie martwić się niczym i czuć się cudownie Zastanów się 5 razy a potem jeszcze że 3 bo o ile ten hotel jest piękny ma świetne jedzenie Internet w pokojach blisko recepcji w budynku gł jest gratis a nie jak piszą za kesz ok masz ciekawe baseny choć d..to nie urywa i jest tam kilka osób w pracy z powołania a nie na zsylce o tyle uprzedzenia kulturowe gorsze traktowanie jakieś nagle walenie w drzwi co druga noc około 3 nad ranem czy inne opisane tu tylko częściowo przeze mnie sytuację powinny dac ci drogi Turysto do myślenia bo wakacje są po to by odpocząć a nie po to by oglądać się za siebie prawie cały czas.No i to powiem 1 tydz tam był miłym w sumie wspomnieniem ale drugi za te nazistowskie obelgi czy Śmiało napisze narkotyki dodane w odwecie do kawy pozostawi w moich wspomnieniach cóż... Duży Niesmak a co przykre w grudniu hotel ten wydaje ponoć Cudownego sylwestra na którym marzyłem być jednak teraz chyba obawiał bym się o swoje życie i tak 5*hotel powinien teraz po takich sytuacjach a że swoich źródeł wiem że podobne sytuacje z gośćmi i dostępnymi im uzyskali bez ich wiedzy to nie tylko u nas ale i w innym hotelu tej Bardzo Dobrej dotąd marki zdążyło się też w okresie tych wakacji dla mnie to minimum 2 a może i 3 * mniej ale każdy ma swoje zdanie.Powodzenia.

Mój pobyt w tym hotelu to tak na prawdę 2 razy po tygodniu w odstępie 3 dni.W Zaletach i WADACH dość dokładnie postanowiłem opisać ten Cyrk ktory się tam dzieje na który przymykaja oczy i pracownicy zaczynając od szczebla Menager po Gości tam będących za często duże pieniądze bo jak dotąd hotel ten to Pierwsza 3 Całego Egiptu ...coz prawda jest dość bolesna gdyż oprócz pięknego wyglądu i często smacznego jadła z wyborem bym nie szalał choć restauracji jest tam kilka kończąc na Kilku osobach które czują powołanie,wiedza za co i po co tam są pracują pomagają doradzają a nawet w opresji pokazują że można im zaufać i na nich Liczyć cała reszta to tylko Sztucznie podtrzymywania luna w która ma uwierzyć Dosc tu Wyraźnie zaznaczę GOŚĆ NIEMIECKI, Klijenta Polski Czasowy turysta Rosyjski i cała reszta osób które są tam na Cudownych Wakacjach...tyle tylko że gdyby cuda które się tam wciąż dzieją wyszły na jaw to ten hotel może jakimś cudem miał by 4* i to tylko dzięki nie wysłaniu do np.ministerstwa turystyki o ile takie Egipt wogole już posiada informacji o Nazistowskim zachowaniu się co do Polaków gości z Niemiec ale i egipskich barmanów będących na stałym dofinansowaniu u owych osób czy też o podaniu po cichu do kawy narkotyków które dzięki Bogu popsuł tylko jeden dzień a nie np.nasze zdrowie dodając po wszystkim zachowanie kelnerów którzy nagle przestają cię Wogole widzieć I ciekawostka z pobytu :Po awanturze z niemcami i zebraniu menagera z personelem mialem nie codzienna na tego typu wakacjach mozliwosc blizszego spotkania twarzą w twarz w godzinach wieczornych jednego z danych tzw barmanów ktory czuł się tak bardzo pewny siebie że miałem przyjemność usłyszeć Czym dla tego pana i co mogę mu jak i co reszta Polaków może tam im zrobić ehh Mialem tego Nie wyciagac na jaw ale moze warto aby ta sytuacja z tzw Barmanem z baru na basenie ujrzała światło i aby ktoś to w końcu czytając zrozumiał jak mimo sympatii do tego kraju można stracić całą Ta sympatię po takim wyjeździe.Nadmienie tu tylko że ponieważ nie jestem małych rozmiarów mężczyzną dany pan po nazwijmy to Pyskowce w języku ang w pierwszej chwili poczuł na tyle werwy by spróbować mi czyli gościowi hotelu sprawę wytłumaczyć Ręcznie Nie stety ku jego Wielkiej rozpaczy na Tym jego próba się zakończyła gdyż nie tylko nie dał rady trafić jak całował swoją chudziutka łapka w moja twarz ale wręcz w sposób Bardzo Kulturalny po chwili był nawet gotów przeprosić za swoje i słowa i próbę pobicia no bo jeśli 70 Max kilowy rozjuszony Egipcjanie rzuca się na 140 kilo gościa z Polski nie ma rzadnych możliwości na wygranie takiego pojedynku zatem po prostu grzecznie Panu uświadomiłem jak mocno potrafię obejmować i ściskam tzw napastnika gdy czuje zagrożenie do tego stopnia że pan jedynie mógł grzecznie przeprosić i unikać mnie i tak robił aż do mojego wyjazdu.Czemu to w końcu TU Napisałem ,Bo ta sytuacja plus cała reszta moich i osób które jesli trzeba będzie wskaże daje bardzo brzydki Wizerunek Drugiej strony tego cudownego miejsca i czuje się co prawda po pewnym czasie ale Jednak Zobowiązany napisać o tym jak to na prawdę wygląda bo mam dziwne wrażenie że mogłem nie być tam z moimi przyjaciółmi pierwszy ktory miał tam takie przygody tylko każdy odpuszczą sobie gdy wróci do kraju z wakacji czyli wszystko źle idzie pod dywan a skoro polskie biura wysyłają tam swoich klientów ci za to płacą kokosy niech wiedzą może że prócz słońca drinków wody i piasku czekać ich może odwet złego Arabia narkotyki w napoju czy gorszą obsługa wraz nawet z obraza ich pochodzenia kraju a nawet info że takie coś Nie zasługuje nawet na życie wiec co to robi w Ich basenie.A tak poza wszystkim znam kilka języków ukończyłem lata temu teologię i turystykę mam znajomych na prawie całym świecie ale z takim nazizmem to tylko tu zas co ciekawe że Niemcy po kilku dniach przyszli spytac porozmawiać i co najciekawsze Sami Oni Przyznali to że Niemiec w tym hotelu to Pan i On tam może wszystko a reszta...i tu inni ludzie mówią przepraszam masz rację tak być nie może...jest dość późna godzina wiec chyba już czas żeby zakończyć odp.na zadane mi pytanie o moje Cudowne wakacje w tym hotelu.Nie wiem czy Cokolwiek z tym postanowi zrobić ta osoba ktora to przeczyta ale chyba warto bo gdy na 2 tyg wakacji mam za jedna osobę do zapłacenia około 7 tyś zł to oczekuje już pewnego luksusu czy standartu szczególnie że to Egipt a nie Meksyk Dominikana Kuba Kenia zanzibar czy ostatnio modny kierunek Madagaskar to nawet nie Arabia saudyjska kantary czy tak już przez każdego oznaczone wyspy greckie a nawet Turcja to jest Egipt no gorzej to chyba tylko Bułgaria czy droga i nudna Chorwacja bo nie bede wspominal tu juz nawet Tunezji ktora chyba nigdy juz nie odzyska blasku swojej swietnosci ...czyli planując 7 tyś za 2 tyg to nie mało a Nasza historia powinna coś zmienić tylko czy Wam ta wiedza coś da? Cóż Wątpię ale warto spróbować.pozdrawiam oś czytając ten referat i dziękuję i proszę o info na email czy coś z tym zrobic

Pobyt: Luty 2018

• Zalety - pięknie utrzymane ogrody (mnóstwo kwiatów, ładna architektura ogrodowa, duża przestrzeń), - znakomite (różnorodne i smaczne) wyżywienie, - duża liczba leżaków i łóżek pod parasolami/ baldachimami wokół basenów i na plaży (dla wszystkich swobodnie wystarcza), - bezpłatny sejf w pokoju, - codziennie zaopatrywana w bezpłatne napoje lodówka, - w pokoju czajnik elektryczny i codziennie uzupełniana kawa oraz herbata - stosunkowo długa plaża, łącząca się z plażą sąsiedniego hotelu, co tworzy przyjemną trasę na spacery
    • Wady - w wyposażeniu pokoi nie przewidziano krzeseł i foteli; - po zmroku pokoje stają się ponure, bo w ich wnętrzu oświetlenie jest bardzo oszczędne (mało lamp, słabe żarówki)

Byliśmy z mężem na wczasach w drugiej połowie lutego. Wypoczynek oceniam jako udany. Pogoda nie codziennie była słoneczna, ale w Egipcie słońce opala nawet przez chmury (po tygodniu byliśmy brązowi). Temperatura - jak latem w Polsce, 23-25 stopni. Mocnym atutem hotelu jest pięknie utrzymany teren - wspaniale odpoczywa się na leżaku wśród tylu kwiatów, pięknych trawników i palm. Meandrujące alejki, mostki japońskie, kilka basenów przechodzących jeden w drugi (w tym jeden z podgrzewaną wodą) - wszystko to czyni z Albatros Palace miejsce bajkowe. Na pochwałę zasługuje wyżywienie. W opcji all inclusive są soki ze świeżych owoców, a różnorodność mięs - jak na Egipt - zaskakuje. Co najmniej raz w tygodniu serwowane są owoce morza przyrządzane na różne sposoby. Oprócz głównej restauracji jest jeszcze kilka innych, tematycznych, ale w tej głównej menu codziennie się zmienia, więc nawet nie mieliśmy ochoty chodzić gdzie indziej. Jedzenie jest naprawdę pyszne i trzeba się pilnować, żeby zachować linię (dla łakomczuchów to raj). Ponieważ jesteśmy z mężem namiętnymi czytelnikami, a wieczory w lutym są długie, brakowało nam komfortowych warunków do wieczornej lektury. Wprawdzie baseny i alejki są fantastycznie oświetlone, ale w pokojach nie ma nocnych lampek, jedynie kinkiety dające bardzo słabe światło. Lampy górnej, na suficie, w ogóle brak, a taras lub balkon też są mroczne. Jednak wystarczy zabrać ze sobą z Polski lampkę nocną i przedłużacz, żeby ten problem znikł (polska wtyczka pasuje do gniazdka). I tak właśnie zrobimy następnym razem. Bo z pewnością wrócimy do Albatros Palace. Poza tym jednym mankamentem trudno coś temu hotelowi zarzucić.

NataliaSienkiewiczowa
    Pobyt: Kwiecień 2018

W hotelu Albatros Palace Resort jestem już kilkakrotnie i śmiało mogę wszystkim polecić. Hotel ma 5 restauracji tematycznych więc jest w wybierać. Obsługa jest bardzo miła i na dobrym poziomie. W hotelu książek są również dostępne w czasie dnia, pyszna kawa i produkty. Wejście do wody jest z tyłu, które się powiększyło. Wychodząc z hotelu i kierując się w lewo, po czymś dojdą do małego centrum handlu, który się nazywa Kleopatra. Cena na opakowaniach produktów i usług nie negocjuj. Mają tam bardzo niskie ceny a jakość produktów jest bardzo dobra. Opłaca się tam kupować złote i srebro, Więcej torebek, paski, zabawki, płetwy, maski i rurki. Nawet kremy do opalania. W takim razie można śmiało kupić.wycieczki, które kupiliśmy na dobrej stronie internetowej optimguide.com ceny są bardzo tanie, a obsługa bardzo dobra Wracając do hotelu. Jest Tam bardzo czysty. Basen jest w bardzo dobrym stanie. FAKTY POSTĘPUJĄCE O TAKŻE DO polecam niemiecką i meks8,6ską (są tuż obok siebie). Jest tam bardzo fajna obsługa i jest trochę ciszej niż w jednym. Kiedyś się tam na kogoś jeszcze wybierzemy.