Opinie o hotelu Albatros Palace Resort

Albatros Palace Resort: basen, wakacjepl

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: miniaquapark ze zjeżdżalniami, plac zabaw, miniklub (4-12 lat), animacje.
  • Duży kompleks basenowy składający się z 4 basenów o łącznej powierzchni 9 tys. m2.
  • Bezpośrednio przy hotelu piaszczysta plaża z pomostem i łagodnym zejściem do morza.

Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety Przepiękny hotel, czysty, miła obsługa, animatorzy, jedzenie - 5 restauracji, każdy znajdzie coś dla siebie. Godny polecenia

Byłam tam z rodziną w styczniu 2018. Godny polecenia :)

Pobyt: Grudzień 2017

• Zalety Położenie, obsługa, czystość, posiłki
    • Wady Za dużo palaczy na tarasie restauracyjnym. Powinien być zakaz jak w lobby albo chociaż oddzielna strefa dla trucicieli

Hotel oceniam bardzo dobrze. Poczynając od obsługi na samym poczatku, zameldowania - jasnego cennika za konkretne pokoje bez kombinowania. Pokoje czyste, codziennie uzupełniany barek o wodę i oryginalne napoje Coca cola. Obsługa znakomicie zna niemiecki i angielski polski też niektórzy trochę. Ogromny wybór jedzenia , fakt , że spora część w poszczególnych restauracjach się powtarza ale zawsze jest jakiś standard stały i mnóstwo różności przygotowywanych na bieżąco w restauracjach i na tarasie. W ciagu tygodnia m.in kolacja tematyczna rybna z kalmarami , krabami i wielkimi rybami, sushi, różne makarony, zapiekanki, różne rodzaje mięs, mega desery i słodkości. Codziennie lody z automatu i po 20 w barze koło lobby. Non stop naleśniki i pączki. Jesli ktoś twierdzi , że to mało to nie wiem co jada w domu. Fakt jagnięcina była twarda ale to szczegóły nie warte uwagi. Woda w basenie podgrzewanym ciepła, w dziecięcym mega ciepła ( byliśmy w terminie 30.11-07.12) i nasz 1,5 roczniak kapał się w piance tylko kilka razy jak mocniej wiało a tak w samym pampersie) . Drinki jak na Egipt mega. Wybór spory i smaczne. Spory wybór drinków do dzieci non alkohol. Herbaty, kawy różnego rodzaju w różnych barach , wszędzie automaty do kawy i czekolady na gorąco. A w Cafe Columbus jeszcze liczniejsze rodzaje kawy np mrożona. Codzienne animacje w dzień, mini disco dla dzieci a potem Show Time. Pokazy taneczno akrobatyczne, węży. Codziennie coś innego. W ciagu dnia codziennie z wyjątkiem niedzieli dopołudnia i popołudniu działa Kids Club i tu super animatorka m.in brokatowe tatuaże. Nigdy nie ma problemów z leżakami czy to na plaży czy przy basenie. Super lóżka pod baldachimami bez dodatkowych opłat. Lekarz i apteka w razie potrzeby na miejscu. Rafa średnia w porównaniu z Sharm ale na to hotel nie ma wpływu. Dla mnie hotel mega. Bez zastanowienia wybrałabym się tam jeszcze raz

Pobyt: Listopad 2017

• Zalety Hotel czysty,ogród zadbany,dobre położenie,miła obsługa,niezłe animacje,dobry dla dzieci,
    • Wady Jedzenie(dobra ilość i wybór,PODŁA jakość)zimna woda w basenach(tylko jeden dla dzieci trochę podgrzewany)

Hotel czysty,zwarty,dobra obsługa,nie wymagająca napiwków(choć wskazane)uzupełniana codziennie płynami lodówka,najlepsze pokoje na drugim piętrze po stronie lewej patrząc na morze,np.3411,ale tylko po "dopłacie"ok.30$przy meldowaniu się.Wokół sami Niemcy w słusznym wieku,nieco Polaków,Serbów,Rosjan.Niestety zimne baseny,tylko dla orłów!Plaża mała,rano odpływy,konieczne buty,rafa przy hotelu mała,d... nie urywa.Alkohole w hotelu standardowe,jak to w Egipcie,czyli słaba jakość,da się wypić tylko piwo i wina,koktajle b.słodkie.A teraz clou programu:posiłki,jest 6 restauracji,niby wybór duży,codziennie robiliśmy obchód w czasie kolacji i trudno było coś zjeść--wszystko bez smaku,twarde,niedogotowane,brak zjadliwych wędlin,ile można jeść pizze(niezłą)i jajka w różnych wariantach!!!Chyba że ktoś lubi hod dogi i hamburgery,ale chyba nie o to chodzi w hotelu 5 gwiazdkowym.Jedyna przyzwoita restauracja,choć też bez szału,to rest.śródziemnomorska.Na szczęście "zemsty faraona" nie było,a to świadczy o czystości w hotelu.Animacje niezłe,team dobry,na czele z karzełkiem.W hotelu bezpiecznie,poza również,jeżeli ktoś musi go opuścić.Ogólnie hotel polecam,ale z własnym wyżywieniem.

magda
    Pobyt: Listopad 2017

• Zalety wszystko wspaniałe,jedzienie,animacje, zadbane pokoje

Najpiękniejsz hotel w jakim bylam a bylam bardzo duzo razy w egipcie

Jacek

• Zalety Nie daleko do lotniska jak również do centrum miasta, prywatna plaża w pomostem.

Byłem w tym hotelu po raz drugi i planujemy w nim gościć w kolejnych latach.

Halina Cichocka
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety hotel z klasą pod każdym względem,luksusowy, uprzejma,opiekuńcza życzliwa obsługa,byliśmy z mężem pod wrażeniem.

Pobyt od 05.10 do 12.10 br.Byliśmy pierwszy raz w Egipcie i jesteśmy zachwyceni.Piękny hotel,wspaniali ludzie jako pracownicy,pyszne jedzonko,czystość bez najmniejszych zastrzeżen.Ciężko pracujący zawsze uśmiechnięci ludzie,codziennie sprzątane pokoje zmieniane ręczniki,pościel.Zawsze pytali czy jesteśmy zadowoleni i czy podoba się.Nie oczekiwali na datki chociaż jest to wskazane.Dbają bardzo o bezpieczeństwo i w każdej sytuacji służą pomocą.Nasz rezydent Ahmed uroczy, kulturalny troskliwy ,nie namawiał na wycieczki,zasługuje na najwyższe uznanie.Przewodnicy wycieczek wodnych Hasan i Mohamed wspaniali.Bardzo kulturalni,opiekuńczy, robili wszystko żeby rozweselić nawiększych smutasów.Jeśli chodzi o biuro wakacje pl .i Wezyr bez najmniejszych zastrzeżen,wszystko było dopięte na ostatni guzik i o czasie za co bardzo dziękujemy. Gorąco polecamy biuro i hotel.Wyjazd był bardzo udany. Halina i Bogdan.

Tomek

• Zalety Pokoje z widokiem na baseny, różnorodność potraw i słodkości, pyszna kawka, wieczorne animacje, baseny - szczególnie bar wodny, mała rafa z rybkami przy pomoście, piękna, piaszczysta plaża za hotelem obok.
    • Wady Może tylko tyle, iż w tv tylko polonia tv...

Pobyt 13-27 lipca...Była to nasza druga wizyta w tym hotelu, ostatnia zimą trzy lata temu ( ogólnie 9-ty raz w Kraju Faraonów ). Hotel godny polecenia, zasługuje na swoje 5 ,,egipskich gwiazdek" . Szybki transfer z lotniska, bliskość centrum miasta ( polecamy owoce morza w restauracji Alhalaka Fish na przeciw targu rybnego - wszystko świeże i aromatyczne, oraz drinka i sziszę na Nowej Marinie). Internet jak na egipskie hotele śmigał aż miło, plaża piaszczysta tzw. dzika znajduje się za hotelem obok, a z hotelowego pomostu można snurkować i oglądać kolorowe rybki ( Nemo nie znajdziecie, ale płaszczkę już tak). Polecamy Pickalbatros Palace...

Dorota

• Zalety - czyste zadbane pokoje - duży wybór posiłków - miła obsługa - mnóstwo atrakcji dla dzieci i dla dorosłych

W Albatros Palace byliśmy już dwa razy i chętnie wrócimy tam znowu. Hotel zadbany, czysty i przepiękny. Duży wybór restauracji i barów. Miła i uśmiechnięta obsługa. Mnóstwo animacji dla dzieci i dorosłych od samego rana aż do wieczora. Przy hotelu plaża i pomost z którego można snurkować przy rafach. Dodatkowo świetna lokalizacja, blisko lotnisko i shopping centre. Każdy znajdzie tu dla siebie coś dobrego. Polecamy :)

Renata i Piotr

• Zalety Bardzo dobra obsługa hotelowa, jedzenie wyśmienite, pokoje czyste i eleganckie, codziennie uzupełniana lodówka. Hotel zapewniał wiele atrakcji dla swoich gości - animacje bardzo fajne.
    • Wady Częste odpływy morza - na to wpływu jednak hotel nie ma - natura :) nadrabiają pomostem :)

Na każdym kroku ochrona - jest bezpiecznie. Większa część gości hotelowych to turyści z Niemiec. Obsługa hotelowa mówi głównie po niemiecku. Po kolejnym pobycie już w Hurghadzie ten hotel polecamy z czystym sumieniem. Z pewnoscia tam wrócimy!

• Zalety Zaletą hotelu jest rafa koralowa gdzie codziennie można snurkować.Polecam wziąć maskę,rurkę i płetwy obowiązkowo buty do wody.Fajne baseny,plaza atrakcje przy plaży można za opłatą przejechać się wielbłądem.

Dużo nurkowałam i robiłam zdj pod wodą rafy koralowej i ślicznych rybek.Można obkupić się podróbkami tak jak w Turcji,trzeba mocno się targować schodzą z ceny nawet do 15$.Na zakupy można jechać do centrum Hurghady taxi wykupioną w hotelu jest bezpiecznie bez obaw.Zawsze trzeba mieć 1$ na napiwki kelner na plaży będzie przynosił Ci co chcesz,tak samo wieczorem przy stoliku ok 5$ dolarów po 1$ warto mieć.Hotel przepiękny roślinność ,baseny,plaża,rafa woda .Super.