Opinie o hotelu Albatros Palace Resort

Albatros Palace Resort: basen, wakacjepl

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: miniaquapark ze zjeżdżalniami, plac zabaw, miniklub (4-12 lat), animacje.
  • Duży kompleks basenowy składający się z 4 basenów o łącznej powierzchni 9 tys. m2.
  • Bezpośrednio przy hotelu piaszczysta plaża z pomostem i łagodnym zejściem do morza.

Magda i Grzegorz

• Zalety Piękny , wielki resort , czysto , posiłki i alkohole na europejskim poziomie, zawsze miejsca przy basenie , nad morzem na molo
    • Wady Polacy dostają pokoje już poprostu wysłużone , traktowanie z wyższością Niemców , których jest od groma , Polacy to takie zło konieczne

Wrażenia jak najbardziej pozytywne , każdy znajdzie coś dla siebie , muzyka na żywo , show , spokoj przy basenach lub na plazy , atrakcje dla dzieci . Hotel godny polecenia , zapewne tam wrócimy ;)) Przy hotelu rafa całkiem przyjemna . Byliśmy sami, nikt nas nie zaczepiał , pełna kultura, kelnerzy zbierają zamówienia przy basenie , pomocni w każdej kwestii .Ogolnie obsługa na 10! Jest nasz to 5 pobyt w Egipcie i zdecydowanie polecamy ten hotel. Dwa słowa o rezydencie z Wezyra - Hatem , to nieporozumienie - miły do momentu jak nie kupisz żadnej wycieczki , zaczyna Cię traktować prostacko i z ignorancja !!! To oceniam na 0!

Violetta
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety Czystość, miła obsługa, b.dobre wrażenie widokowe obiektu.
    • Wady Plaza, przy takim standardzie hotelu mało atrakcyjna.

Dodać mogę do zalet jako duża atrakcje - animacje. Ciekawe, bardzo zabawne, taneczne, różnorodne i czasowo zajmujące. Język nie jest barerą.

TERESA
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety Piękny rozległy kompleks.wszystko na wysokim poziomie .Dużo basenów ,leżaków bliski dostęp do morza choć plaże widziałam ładniejsze .Wszystko czego potrzebuje człowiek na wczasach by odpocząć tutaj znajdzie .
    • Wady Jak dla mnie brak .Może z wyjątkiem niektórych kelnerów którzy wprost sugerują ci napiwek nawet po podaniu jednego piwa mimo iż opcja all inclusive nie zobowiązuje cie do tego .

Hotel przyjemny .Obsługa działa błyskawicznie na pokój czekaliśmy może 15 min.Mało tego bo zadano nam pytanie czy wolimy pokój na parterze czy na piętrze.Cały teren hotelowy bardzo czysty i pięknie utrzymany .Duża ilość basenów na terenie obiektu jak również bliski dostęp do morza to dodatkowe atuty .Leżaków i łóżek jest pod dostatkiem nie ma walki o miejsce jak to jest w innych hotelach .Jedzenie różnorodne .Każdy znajdzie coś dla siebie .Dużo restauracji tematycznych więc można bez problemu popróbować kuchni z całego świata.Na plaży przy morzu również jest knajpka w której można zjeść lunch bez potrzeby schodzenia z plaży .Napoje alkoholowe serwowane są na środku w okrągłym basenie w wodzie jak również przez panów którzy rozwożą wózeczkami wszelakie trunki .Za przysłowiowego $ pan bedzie cie obsługiwał bez problemu za to z uśmiechem na twarzy .Wieczorem organizowane sa wieczorki taneczne przy muzyce na żywo .Codziennie występuje ktoś inny .Pobyt w tym hotelu to była prawdziwa przyjemność .Polecam

Pobyt: Kwiecień 2017

• Zalety Spełnił moje oczekiwania, brak zastrzeżeń kolacja wielkanocna bardzo dobrze przygotowana, Personel ok.

Pobyt 13-20.04.2017r. Best Reisen - wszystkie informacje dot. wyjazdu należycie przygotowane i wyjazd również Rezydent Mahmud Ramadan - serdeczny i bardzo pomocny, byłam bardzo mile zaskoczona polecam

Mariusz
    Pobyt: Marzec 2017

• Zalety -wielki basen + jacuzzi - dobre jedzenie 6 restauracji tematycznych- część posiłków przygotowywana na oczach klientów - plaża- rafa koralowa- wymagane obuwie ochronne ( uwaga na nogi) - czystość, pokoje sprzątane codziennie, wymieniane ręczniki - brak wymuszania napiwków
    • Wady odpływ w łazience pod prysznicem nie do końca działał

Hotel położony w wielkim, wypielęgnowanym ogrodzie. Basen, kilka jacuzzi i wspaniała i kulturalna obsługa. Uwaga na kamienie przy wejściu do morza...

Urszula
    Pobyt: Luty 2017

• Zalety same zalety i brak wad

Wszystko było super jedynie drinki były zbyt słodkie :D

Urszula
    Pobyt: Luty 2017

• Zalety same zalety: czysto, świetna , profesjonalna obsługa hotelowa o najwyższym światowym standardzie, dużo atrakcji, pyszne urozmaicone posiłki...
    • Wady jedyna wada to brak głębszego basenu do pływania z podgrzewaną wodą maks. 110 cm to za mało a Morze Czerwone w lutym ma maks. 22 stopni.

Byliśmy od 9-16 lutego br. Pogoda świetna kilka dni 24-26 st, ostatnie dwa dni 21 stopni ale słońce robiło swoje po tygodniu wróciłam pięknie opalona. Posiłki bardzo urozmaicone zadowolą największych malkontentów, pokoje czyste, codziennie sprzątane. Obsługa hotelowa na najwyższym poziomie. Mnóstwo atrakcji zarówno w dzień na basenie jak i wieczorem. Grupa animatorów z tego hotelu działa rewelacyjnie. Są po prostu mistrzami :) Pozdrawiam wszystkich animatorów z ALBATROS PALACE a szczególnie Moumou (nie wiem czy dobrze piszę wymawia się Mumu). Moumou jest rewelacyjny! Klimatyzacja sprawna można sowie ustawić ulubioną temperaturę w pokoju. Jednym słowem szczerze polecam te hotel.

Sylwia
    Pobyt: Grudzień 2016

Świeże soki w opcji all inclusive. Pokoje w średnim standardzie ? łazienka ładna. Hotel przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Ładne baseny. Można też korzystać z dużych zjeżdżalni w hotelu Albatros Beach.

Darek CH

• Zalety Najlepszy z dotychczasowych pobytów
    • Wady jak gdzie indziej opisane

Był to nasz 8. pobyt w Egipcie, od 22.09-06.10.2016r. Oprócz danych z ofert dodaję kilka rad. Należy zabrać buty na plażę, choć piaszczysta i dostępna jest obok w Albatros Beach, a piaskowa, płytka, dzika i bardzo ciepłe morze tuż za nim. W Albatros Beach jest aqua park, choć animatorka do dzieci jest na tyle znakomita, że prawdopodobnie nie będą tam chciały chodzić. Z pomostu pływającego w hotelu Albatros Palace można delektować się słońcem i widokami. Leżaków i parasoli wszędzie i zawsze pod dostatkiem. Pierwszy raz miałem okazję korzystać z leżakami z indywidualną przesłoną/baldachimem nad głowę. Dostaliśmy pokój zgodny z ofertą, standard, z widokiem na piękny i codziennie utrzymywany ogród. Pokoje z widokiem na basen płatne oficjalnie 10 ? na dzień lub tzw. jednorazowo 30 $. W pokojach codziennie uzupełniany kącik kawowy z dobrymi herbatami i kawą. Mini bar z wodą i napojami uzupełniany w zależności od potrzeb. Hotel obłożony w 50 % z czego połowa to Niemcy, którzy w rozmowach mówili, iż bardzo sobie cenią czystość i brak jakiegokolwiek robactwa. Poza tym ciągłe mycie korytarzy, alejek i czystość, czystość oraz drinki podawane w szkle, które po umyciu było zawsze odparzane, a także boy lub wózek roznoszący napoje i/lub drinki po całym basenie, dlatego faraona nie było. Hotel przystosowany dla osób niepełnosprawnych, w tym windy, pochylnie, asysta np. do pływania. Bardzo fajne animacje, które są dynamiczne, wesołe, kolorowe, angażujące publiczność z nagrodami np. do wygrania wino lub pobyt w SPA. Codziennie dobra muzyka na żywo i/lub disco. W hotelu jest 6 restauracji bufetowych. Nie jedliśmy w jednej lecz zawsze znajdowaliśmy w każdej coś dla siebie jak np. zupy, bardzo dobre sushi, sajgonki, pizza, grill, ryba, czy hamburgery. Poza tym 5 barów i 2 kawiarnie Cafe Macomba i Cafe Columbus z bardzo dobrą, różną kawą, choć świeżo mielona i parzona kawa jest podawana wszędzie. Przekąski i dobre piwo Stella. Internet Wi Fi na terenie całego hotelu. DLATEGO POLECAM!

Maciek

• Zalety Duża ilość basenów Plaża piaszczysta z dużą ilością leżaków (każdy znajdzie swoje miejsce) Pływający pomost z trzema drabinkami i bardzo dobrym zejściem do morza (można pływać bez butów ochronnych bo jest piasek) Codziennie sprzątane pokoje wraz z wymianą pościeli Zawsze w lodówce darmowa woda, pepsi, mirinda Dobrze działająca klimatyzacja z funkcją na noc \"cicha\" Jedzenie wszechstronne, każdy znajdzie coś dla siebie Miła obsługa, nie narzucająca się Animatorki z Czech Barbara i z Rosji Swietłana (Sylwia) mówią dobrze po Polsku
    • Wady Obsługa niekoniecznie dobrze mówi w j. angielskim a o polskim to już w ogóle można zapomnieć

Wyjechaliśmy z biura Exim Tours i byliśmy miło zaskoczeni obsługą naszej grupy. Cały czas mieliśmy poczucie że możemy liczyć na pracowników tej firmy. Hotel za cenę którą zapłaciliśmy, super. Nie jestem typem człowieka co czepa się że szafa w pokoju miała pewnie 15 lat. Zamykała się i spełniała swoją rolę. W pokoju mieliśmy Wi-Fi przez cały czas. Duże wygodne łóżka oraz fajny balkon z dwoma fotelami. Ale w pokoju zbyt dużo czasu się nie spędza. Chciałbym wrócić w przyszłym roku do tego hotelu.