Opinie o hotelu Albatros Palace Resort

Albatros Palace Resort: basen, wakacjepl

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: miniaquapark ze zjeżdżalniami, plac zabaw, miniklub (4-12 lat), animacje.
  • Duży kompleks basenowy składający się z 4 basenów o łącznej powierzchni 9 tys. m2.
  • Bezpośrednio przy hotelu piaszczysta plaża z pomostem i łagodnym zejściem do morza.

karolina

• Zalety +jedzenie +animacje dla dzieci +animacje wieczone
    • Wady wad nie ma

hotel na naprawdę wysokim standardzie, byliśmy poraz trzeci w hurghadzie. Super animacje dla dzieci , wieczorne programy również dostosowane i dla dzieci i dla dorosłych. Obsługa w hotelu w 100% super zawsze pomagają. Rezydent reinbow jest polakiem i bez problemu także służy pomocą. Jedzenie pyszne, bardzo duży wybór od kurczaka wołowiny poprzez ryby owoce morza. Jeśli chodzi o rafe jest również nie za duża ale jest. Jeśli chodzi o lokalnych "naganiaczy" o dziwo wystarczyło powiedzieć nie i odchodzili nie byli nachalni wiec to też duży plus. Jeśli chodzi wgl o egipt jest spokój więc nie ma zagrożenia . z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM

Cezar
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Przepiękny hotel, ogromny obszar, bardzo czysty, dobra obsługa.

Albatros Palace Hurghada ? polecam z czystym sumieniem (6 pobyt w Egipcie). Duży bardzo bezpieczny i czysty kompleks hotelowy, wypełniony basenami, pięknie utrzymaną zielenią, mini parkiem wodnym dla dzieci, 5 yakuzi, piękna plaża, bar w basenie, bar przy plaży, pływający pomost umożliwiający dostęp do rafek koralowych, klasyczną stołówkę zastąpiono czterema restauracjami, meksykańska, chińska, włoska, egipska a przy nich grille i smażalnie naleśników, pączków itd. Jedzenie dobre-bez fajerwerków ale każdy znajdzie coś dla siebie. Pizze, hamburgery, hoddogi serwowane przez cały dzień w barze przy plaży. Po mimo jedzenia surowych warzyw, owoców, picia drinków tylko z lodem ? brak przypadków zemsty. Leżaków, lektyk, parasoli pod dostatkiem (nie trzeba z rana zajmować). Obsługa bardzo miła i chętna do pomocy bez bakszyszu, drinki donoszone lub dowożone do leżaków. Animatorzy rewelacyjni: rano aerobik wodny, po południu piłka wodna, aerobik na trawie, wieczorem fajne animacje połączone np. z dyskoteką w basenie J. Po powrocie zrobiłem wstępną rezerwację na lipiec 2017 a nigdy nie wracałem do tego samego hotelu (o czymś to świadczy). Pozdrawiam i jeszcze raz POLECAM!

Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Pyszne jedzenie Super obsluga Czystosc Wielki obszar hotelowy i mnostwo basenow Animacje
    • Wady Odplywy morza i brak fajnego zejscia do wody Srednie obiady

Hotel wspanialy, codziennie mnie cos zaskakiwalo. 6 restauracji tematycznych, bezplatnych i dostepnch bez rezerwacji, najlepsze byy sniadania i kolacje - pycha. Podczas kolacji na deser codziennie baklava z orzechami, kunafa - bardzo droga egipska slodycz, a tu dostepna bez limitow. . Obsluga profesjinalna, mila, pomocna, na prawde na poziomie. Mimo sredniego oblozenia codziennie wieczorem inna animacja - Michael Jackson Show, wieczor z folklorem egipskim, pokazy magikow itp. Hotel ogomny, super baseny, pieknie utrzymana zielen. Piekna recepcja - jak prawdziwy palac. Sama plaza bardzo ladna - duzo parasoli i lezakow, palm, bardzo ladnie, ale niestety brak fajnego zejscia do morza. Codziennie uzupelniany barek (woda, cola fanta), woda butelkowana w restauracjach i barze na basenie - super sprawa. Dla dzieci dostepny Kids Club przez 4 h dziennie, gdzie mozna bylo zostawic dzieci pod opieka wspanialej PAni Barbary z Czech,a ona zapewniala im rozne atrakce - prace plasyczne, malowanie twarzy, zabawy na plazy itp. Polecam ten holen na 100%, jestem mega zadowolona z wakacji w him.

marekworld
    Pobyt: Lipiec 2016

Polecam Hotel i wspaniala obsluge bylismy z dzieckiem 8 letnim od 30.06-07.07.2016 Piekna pogoda i wspaniala wyspa na ktora warto poplynac Mahmya . Warto rowniez wykupic sobie na jeden dzien wycieczke do Kairo przeplyw po Nilu i piramidy . Niepolecam zakupu Perfum (po 4 godz juz ich nieczuc) Bylismy z biura Exim Tours Pozdrawiam Marek

DAREK
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety CZYSTOŚĆ ++!!!!!!!!!!,PIĘKNY.ZADBANY OGRÓD,ROZLEGŁY ZADBANY BASEN z ATRAKCJAMI,MIŁA,POMOCNA,UŚMIECHNIĘTA Czystość na terenie całego obiektu,pomocna i miła obsługa,zadbany,piękny ogród,duży czysty basen z atrakcjami dla dorosłych i dzieci,lokalizacja w spokojnej okolicy HURGHADY,żywa rafa koralowa widoczna z pomostu hotelowego
    • Wady plaża-codzienne odpływy,brak łagodnego wejścia do morza

Pobyt 26/05-09/06/2016 Polecam szczerze hotel każdemu,czystość na terenie całego obiektu,pokojach,wszystko w ramach all incllusiv,codziennie uzupełniany barek w pokoju(woda,fanta,cola),sprawnie działająca klima,5 restauracji dostępnych bez rezerwacji,kawa z ekspresu to wyjątek jak na EGIPT, mega basen z atrakcjami dla dorosłych i dzieci,miła i pomocna obsługa,hotel w spokojnej i cichej okolicy,za 5$ TAXI po całej HURGHADZIE dostępne w holu hotelowym,codzienne animacje dzienne i wieczorne dla wszystkich,muzyka na żywo,nowy amfiteatr z telebimem na EURO 2016,żywa rafa koralowa z rybami tuż przy hotelu.POLECAM ALBATROS PALACE :)

Wojciech
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety Dobra lokalizacja , czysto , miła obsługa

W Egipcie byłem 21 raz , bywałem tam w różnych hotelach ale zawsze 4 lub 5 gwiazdek. Ten hotel bardzo pozytywnie mnie zaskoczył , nie ma się do czego doczepić . Obecnie w hotelu nie ma za dużo gości i może dla tego obsługa bardzo się stara . Hotel polecam,również rodziną z małymi dziećmi .

Małżeństwo
    Pobyt: Listopad 2015

• Zalety SUPER HOTEL
    • Wady BRAK

Bardzo dobry hotel,dobre jedzenie do wyboru 7 restauracji bez konieczności rezerwacji ,można codziennie korzystać z każdej z nich,fajna kawiarnia można się napić dobrej kawy,obsługa bez zastrzeżeń codziennie muzyka można potańczyć.Bardzo udany pobyt chętnie wrócimy do tego hotelu.

Lilla
    Pobyt: Luty 2016

• Zalety Polecam, jedzenie super, obsługa super!!!!
    • Wady Słaba rafa- właściwie jej brak.

Przebywałam w tym hotelu 25.02-04.03.2016r. Polecam ! Byliśmy bardzo zadowoleni, kawa serwowana espresso jedna z lepszych jaką piliśmy w Egipcie ( był to nasz piąty raz w Egipcie). Mili animatorzy, nie nachalni-pozdrawiam Elenę !!!! Woda w basenach podgrzewanych super-29 C Za cenę którą płaciliśmy jesteśmy bardzo zadowoleni tylko trochę za krótko ( 8 dni) a pogoda jak nasze lato w dzień 32 C a nocą 19 C. Polecam!!!!

Pobyt: Luty 2016

• Zalety Miła obsługa dobre animacje i profesjonalne wieczorne programy duża przestrzeń czystość pokoi
    • Wady Zimne podgrzewane baseny w tym jeden dla dzieci- 23*C , muzyka z głośników niemieckie techno

Byliśmy w lutym obłożenie hotelu 40% , 80% to Niemcy 55+ , brak Rosjan , obiecane ciepłe baseny-to baseny dla mocno aktywnych,temperatura wody-23*C, wskażnik ich ciepła ustawiony przy wlocie ciepłej wody do basenu wskazuje 27*C, morze zimne, widzieliśmy cztery osoby kąpiące podczas całego pobytu, ładna duża plaza, bardzo miła obsługa, profesjonalne wieczorne pokazy, fajni animatorzy, czyste i zadbane pokoje, dobre wyżywienie, 5 restauracji tematycznych bez jakichkolwiek zapisów, all w barze z dyskoteką nie do 24 ale do jej zamknięcia 3 w nocy, ładna infrastruktura dużo zieleni-polecam

JOLANTA BARBARA

• Zalety wszystko

Hotel i obsługa rewelacyjna , pięknie i czysto , posiłki bardzo dobre ,jestem zauroczona tym hotelem ,wszystko super , POLECAM BARDZO