Opinie o hotelu Albatros Palace Resort

Albatros Palace Resort: basen, wakacjepl

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: miniaquapark ze zjeżdżalniami, plac zabaw, miniklub (4-12 lat), animacje.
  • Duży kompleks basenowy składający się z 4 basenów o łącznej powierzchni 9 tys. m2.
  • Bezpośrednio przy hotelu piaszczysta plaża z pomostem i łagodnym zejściem do morza.

JOLANTA BARBARA
    Pobyt: Luty 2016

• Zalety wszystko

Hotel i obsługa rewelacyjna , pięknie i czysto , posiłki bardzo dobre ,jestem zauroczona tym hotelem ,wszystko super , POLECAM BARDZO

przemek
    Pobyt: Styczeń 2016

doskonały hotel. wszystko w najlepszym porządku. obsługa nienachalna.jedzenie bardzo dobre zwłaszcza w restauracji niemieckiej.ogólnie godny polecenia najlepszemu przyjacielowi. bylismy od 7 stycznia do 14 2016.pogoda rewelacja. rafa przy hotelu naprawde niezła choc trzeba troszkę odpłynąć od pomostu. codzienne występy na zywo . a kawa w columbusie jak w najlepszej restauracji. przemek z rodziną z dg

Przemo
    Pobyt: Maj 2015

• Zalety Czysto, dyskretna obsługa, baseny czyste, jedzenie bardzo smaczne
    • Wady Brak:))

Byliśmy w Egipcie 7 razy. Za każdym razem w innym hotelu. Albatrosa i Jaz Aquamarine oceniamy rownorzednie:) Gorąco polecamy.

OLA
    Pobyt: Grudzień 2015

• Zalety CUDOWNIE :) WSZYSTKO BYLO JAK W BAJCE ,
    • Wady BRAK.

HOTEL FANTASTYCZNY , NAJLEPSZY W JAKIM BYŁAM, POLECAM,

Pobyt: Listopad 2015

• Zalety plaża, duży ogród, długi pomost, 2 baseny z ciepłą wodą (wyjazd na przełomie listopad/grudzień) ciepło, słonecznie, pustawo, spokojnie, cicho, dużo osób starszych i rodzin z dziećmi
    • Wady jedzenie nie poraża i hotel prosi się o remont

Pobyt zaliczam do bardzo udanych, pokoje czyste, okolica zadbana, ciepło i słonecznie, każdy może znaleźć coś dla siebie, hotel duży, zapewnia dla każdego coś miłego. Obsługa ok, oczywiście chętnie przyjmuje napiwki.

Przemek i Ela
    Pobyt: Październik 2015

• Zalety super położenie-w obrębie hotelu linia brzegowa z rafami koralowymi spory pomost ,raj dla amatorów snurkowania.Miła obsługa,uśmiechnięta i kulturalna.Bardzo czysto i estetycznie.Sam hotel naprawdę robi wrażenie.Przy basenach w większości powymieniane leżaki na nowe.Piękne ogrody.Alkohol dobry nie śmierdzi \\\"naftą\\\"-TO WAŻNE !!!
    • Wady Dużo restauracji ,ale jedzenie monotonne,praktycznie wszędzie to samo,słabe animacje

Byłem z Żoną w październiku 2015,pierwsze wrażenie po wejściu do hotelu to dużo przestrzeni i ekskluzywny wystrój.Przydzielono nam ładny przestronny pokój z dużym łóżkiem,łazienką i W.C .Niestety chcesz mieć widok z pokoju na baseny musisz dopłacić 70 dolarów za tydzień,a pokój nie różni się niczym (jeżeli chodzi o wyposażenie )od standardowego - moim zdaniem nie warto dopłacać!!!. Super atrakcją jest bar wodny,gdzie zażywając kąpieli możesz podpłynąć i wypić piwo czy orzeźwiającą Fantę (wszystko w ramach All inclusive ) .Co wieczór w lobby do 23:00 muzyka na żywo .Jest też dyskoteka do 02.00 ale tam już All inclusive nie obowiązuje i za wszystko trzeba płacić,mało ludzi bawi się w tej dyskotece.Widoki z tarasu są przepiękne,Przy basenach jak i przy morzu leżaków starczy dla każdego i nie trzeba z rana wstawać aby znaleźć sobie dobre miejsce.Dużo restauracji , ale jak dla mnie jedzenie monotonne -za to smaczne.Bardzo dobrą serwują kawę .Moim zdaniem jest to hotel dla ludzi w wieku 30-50 lat,którzy chcą wypocząć w ekskluzywnych warunkach i zregenerować swoje siły.POLECAM Albatros Palace -NIE będziecie żałować ani przez chwilę spędzonego w nim czasu !!! Jeszcze tam wrócę !!!

Pobyt: Maj 2015

• Zalety baseny i zadbana zieleń hotelu, czystość, pomocna i miła obsługa, animacje dla dzieci i dorosłych, 6 restauracji w formie all inclusive
    • Wady pokój, kamienisto-żwirowe zejście do wody w morzu, rezerwacja leżaków

Piękny hotel z zadbaną zielenią i dużymi basenami, fajny brodzik dla dzieci z licznymi zjeżdżalniami. Niestety na początku naszego pobytu (koniec maja), woda w basenach była bardzo zimna, 2,5 letni synek płakał że nie może się kąpać :( woda w morzu była ciepła ale zejście do wody trochę zbyt strome i kamieniste dla takich maluchów. Plusem jest pomost z którego można zejść do wody i oglądać niewielką rafę z kolorowymi rybkami. Zawiódł nas stan pokoju, a w szczególności łazienki która nadawała się do remontu, na szczęście było czysto. Widok z pokoju na hotel obok,ogród i uliczkę pomiędzy hotelami. Mieliśmy pokój na parterze więc wystarczyło tylko przejść na drugą stronę korytarza i już byliśmy przy wyjściu na baseny, za pokój z lepszym widokiem czyli od strony basenów trzeba było zapłacić 10? za noc. Duży wybór jedzenia w licznych restauracjach, dodatkowo lunch bar przy samej plaży- każdy znajdzie coś dla siebie. Automaty z lodami w różnych miejscach hotelu, bar w basenie, miła obsługa nie czekająca na napiwki. Co wieczór muzyka na żywo z dancingiem na tarsie hotelu, w tym czasie mini disco dla dzieci, później show dla dorosłych m.in pokaz tańca z wężami, taniec brzucha itp. co wtorek impreza w basenie lub na plaży ;) Minusem było to, że pomimmo zakazu rezerwacji leżaków przy basenie i na plaży większość była pozajmowana i chociaż przez długie godziny nikt nie przychodził obsługa hotelu nic z tym nie robiła. Ogólne wrażenie hotelu bardzo dobre.

Grzegorz i Monika
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Niesamowita dbałość o gości hotelowych, 100 % czystości !
    • Wady Trochę monotonne jedzenie. Słabe animacje

Tydzień spędzony w Albatrosie to najlepiej spędzone wakacje w Egipcie ! Barek w pokoju codziennie uzupełniany w cenie wycieczki, kelnerzy nie naciskają na bakszysz. Pokoje sprzątane bez zastrzeżeń każdego dnia ( nie spodziewajcie się figurek z ręczników bo w tym hotelu się tego nie praktykuje )Dla ceniących spokój raj na ziemi ! Mało Polaków i mało Rosjan czyli cisza i spokój, z łatwością można usnąć przy basenach, relaks i jeszcze raz relaks! Rezydentka biura Exim Tours to jakaś PORAŻKA !!! ( Choć samo biuro jak najbardziej OK )Jeśli nie wykupisz od rezydentki wycieczki fakultatywnej dwa razy droższej niż w lokalnych biurach to nie chce z tobą rozmawiać !!!Exim powinno czym prędzej ją zmienić, gdyż w ogóle nie interesuje się swoimi podopiecznymi , no chyba ze wykupicie u niej bardzo drogo wycieczkę, rezydentka zarabia na każdej wycieczce ok 40-50 % . Niech zarabia, jej sprawa ale nie tylko od sprzedawania wycieczek ona tam jest !!! Hotel duży piękny,wieczorkiem kameralne przyjęcia z różnymi solistami lub małymi zespołami, pełna kulturka, goście hotelowi na bardzo wysokim poziomie ,kobiety eleganckie w sukienkach i szpilkach, mężczyźni w garniturach bardzo wysoki poziom. Czytając inne opinie z innych hoteli, to naprawdę mam obawy aby odwiedzić inny hotel aby się nie rozczarować, na pewno jeszcze wrócimy do Albatros Palace

Kinga
    Pobyt: Marzec 2015

• Zalety wspaniałe jedzenie, kulturalne i nie natrętna obsługa, bar na środku basenu :)
    • Wady brak animacji w języku PL

byliśmy na podróży poślubnej i na długo zapamiętamy ten wyjazd. wspaniałe miejsce

Ewelina
    Pobyt: Marzec 2015

• Zalety praktycznie wszystko jest zaletą! wróciliśmy 13.03.2015 bo 2 tygodniach i jest to najlepszy hotel w jakim byliśmy a wyjeżdżaliśmy już w sumie 11 razy. Super serwis, pomocny i nie robiący łaski jak nie dasz bakszyszu. Jedzenie dobre, bardzo duża dbałość o czystość, zawsze dostępna woda butelkowana, kawiarnia z kawą z normalnego ekspresu do wyboru late, cappuccino i inne np. mrożone, świeży sok w cenie all.
    • Wady Można by się doszukiwać, a to że małych łyżeczek do herbaty brakowało, albo że fuga w łazience krzywa, ale w końcu to Egipt więc nie spodziewajmy się luksusu jak z Hiltona w Warszawie!

Plaża i baseny zadbana, czysta, nie brakowało leżaków, basen podgrzewany super o tej porze roku. Przyjemny pomost z którego można nurkować. Animacji nie za dużo i nam to pasowało bo można było odpocząć. Na plaży naprawdę mało i nienachalni ludzie chcący sprzedać wycieczkę albo SPA. większość Niemców, ruskich też trochę i to niestety na minus ponieważ ich kultura pozostawiała wiele do życzenia. Pokój sprzątany codziennie, minibarek w pokoju za free-woda, cola, fanta lub sprite w 1,5 l butelce.alkohole wiadomo jak to egipskie ale ogólnie dobre drinki, milkshake w różnych smakach, dobre piwo butelkowe-Stella. Mieli "doktora" od jedzenia-facet w białym kitlu chodził i sprawdzał temperature wody na makaron czy częstotliwość zmieniania rękawiczek. W barku na plaży pyszny kebab i przesympatyczny kucharz, który go podaje. Kelnerzy w ciągu dnia zarówno na plaży jak i basenach przynoszą drinki do leżaków. Im aż chce się zostawiać napiwki! Pokoje duże, może nie najnowsze ale ile czasu spędza się w pokoju? Infrastruktura hotelu piękna, hotel duży ale wszystko pod ręką. 6 różnych restauracji-meksykańska, niemiecka, włoska, azjatycka, śródziemnomorska i marokańska-napewno każdy znajdzie coś dla siebie. Stanowisko Guest Relation i Jessica mówiąca po polsku mega pomocna i sympatyczna! Do Hurhady taxi około 20 minut i 30 zł w dwie strony więc raz można jechać i zobaczyć marinę choć szału nie ma, pełno sklepów i krzykliwych Egipcjan, lepiej podjechać bliżej pod hotel Dana Beach i tam mamy ciąg sklepików w których znajdziemy wszystko, w Cleopatra Center ceny podane na produktach jeżeli ktoś nie lubi targowania. Generalnie hotel znacznie przerósł nasze oczekiwania i napewno tam wrócimy