Opinie o hotelu Albatros Spa Resort

Albatros Spa Resort: obiekt, budynek główny, teren hotelu, basen

Jolanta

• Zalety Bardzo zadbany, codzienne sprzątanie pokoi i wymiana pościeli i ręczników, łazienka z drobnymi upominkami ( szamponik, żel pod prysznic, mydełka). Bardzo blisko plaży, zejście bezpośrednio od strony hotelu. Darmowy sejf i klimatyzacja manualna w pokoju, lodóweczka i suszarka do włosów, darmowe wi-fi w holu hotelu, blisko recepcji. Obsługa bardzo miła, kompetentna, zaspakaja potrzeby, ale nie jest natarczywa. Wyżywienie (HB) w formie stołu szwedzkiego różnorodne i smaczne.
    • Wady Położenie pokoju standardowego od strony bardzo ruchliwej ulicy, notoryczne przejazdy samochodów dostawczych, skuterów i quadów ( nawet w późnych / wczesnych godzinach).

Tygodniowy pobytw tym hotelu ( sierpień 2019) całkowicie spełnił nasze oczekiwania. Wycieczka z operatorem do pobliskiego Knossos i Heraklionu oraz samodzielna wyprawa do Agios Nikolaos dopełniła naszą chęć zwiedzania malowniczych zakątków i poznawania Krety.

Szymon

• Zalety dobre położenie dobra baza wypadowa blisko morza
    • Wady dość wysokie ceny napoi w stosunku do lokali wokół hotelu i na mieście

Hotel usytuowany w dogodnym miejscu , dobra baza wypadowa do zwiedzania wyspy, 2 baseny na terenie obiektu, blisko morze. Dobre jedzenie na śniadania i obiadokolacje - nie trzeba było nosić hotelowych opasek! Dość wysokie ceny napoi do kolacji jak też w hotelowym barze. Wokół hotelu można było znaleźć mnóstwo barów i kawiarni gdzie ceny za napoje były znacznie niższe.

Elwira

• Zalety Położenie w mieście i blisko plaży

Rewelacyjne położenie hotelu, bliskość miasta i jego rozrywek, Duże przestronne czyste pokoje. Hotel mimo iż położony w mieście ma dużą przestrzeń i infrastrukturę hotelową. Praktycznie przy samym hotelu znajduję się piękna piaszczysta plaża. Na terenie hotelu można odnaleźć kameralne i klimatyczne miejsca, które tworzą niepowtarzalną atmosferę.

Izabela

• Zalety jedzenie,Spa,położenie
    • Wady płatne wi-fi w pokojach,

Hotel w idealnym położeniu- bezpośrednio piaszczystej plaży, blisko centrum z wieczorną rozrywką. Wyżywienie w opcji śniadań i obiadokolacji. Otwarta kuchnia na zewnątrz,gdzie raz w tygodniu goście są zapraszani do wspólnego gotowania. Bogata oferta Spa,łącznie z fryzjerem. Polecam dla osób chcących spędzić spokojne wakacje w kameralnym miejscu. Hotel oferuje wine testing day.

• Zalety Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, czysto w pokoju i basenach. Hotel ma nowe skrzydła o wysokim standardzie, położony bardzo blisko plaży.
    • Wady Nie ma

W hotelu czysto, wygodne łóżka, przestrzenny i czysty pokój z tarasem. Klimatyzacja bez dodatkowej opłaty. Duży wybór smacznych dań. Obsługa jest bardzo uprzejma i wielojęzyczna a rozmowa z Vladimirem każdego gościa wprawiała w bardzo dobry nastrój. Hotel posiada dwa baseny ładnie zaaranżowane, które co noc mają wymienianą wodę i są czyszczone specjalnym "wodnym odkurzaczem". Plaża (żwirkowa)jest oddalona o 5 minut drogi od hotelu. W trakcie pobytu mieliśmy ciekawe atrakcje: popisy zespołu folklorystycznego, taneczny wieczór żywej muzyki z międzynarodowymi hitami, muzykę grecką, ćwiczenia fitnes w basenie, lekcja gotowania kuchni greckiej, degustacja win z tamtejszych winnic ... Poza tym braliśmy udział w wycieczkach krajoznawczych organizowanych przez biuro Grekos. Urlop uważam za bardzo udany, polecam wszystkim chętnym.

Iwona Czapkiewicz

• Zalety bardzo dobra i miła obsługa,wiele atrakcji dla gości hotelowych
    • Wady w zasadzie nie widzę dotkliwych wad

Hotel położony blisko plaży,promenady i centrum handlowego. Dla gości wiele atrakcji - codziennie można było wybrać coś dla siebie:muzyka, tańce degustacje,wieczór z muzyką grecką.Można aktywnie wypocząć. Smaczne i bardzo różnorodne posiłki.Obsługa miła i profesjonalna.Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.

Katarzyna Kamińska
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety Blisko plaży i centrum.

Hotel składa się z dwóch części- rustykalnej i bardziej nowoczesnej. Obiekt położony jest blisko plaży, 5 minut spacerem od centrum Hersonissos. Bardzo dobry hotel, który posoada animacje dla dzieci oraz muzykę za żywo.

Pobyt: Październik 2017

• Zalety położenie, cena

Hotel składa się z dwóch części, jedna rustykalna, druga bardziej nowoczesna. Blisko plaży i centrum. Hotel posiada animacje dla dzieci. Muzyka na żywo. Rodzinny obiekt 5 min od centrum Hersonissos.

Dawid
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Bardzo miła obsługa
    • Wady Usterki w łazienkach i pokojach które powinny być łatwo naprawione, a nie są

Hotel generalnie jest ok, nie wyróżnia się niczym szczególnym ani na plus ani na minus. My mieliśmy niestety mało szczęścia co do loterii w przydziale pokoi. Pewnie polak na 7 dni to gorszy sort, Dostaliśmy pokój nad kuchnią z niedziałającą klimatyzacją i szumem przesypywanych sztućców o 7.00 rano, poprosiliśmy o zmianę pokoju, niestety hotel był pełny więc musieliśmy czekać 2 dni, po tym dostaliśmy lepszy pokój ale za to z gorszą łazienką, tym razem klimatyzacja działała ale odpływ w umywalce i prysznic już nie, ponadto wada konstrukcyjna kabiny prysznicowej powodowała że woda wylewała się na całą łazienkę a potem na pokój gdzie była podłoga z kafelek i można było się zabić idąc rano do toalety. Moim zdaniem jest wiele innych hoteli za bardziej przystępną cenę i lepiej zadbanych wiec takie będę następnym razem wybierał. Ja mam teraz nauczkę że przed rozpakowaniem bagaży trzeba sprawdzić wszystko w pokoju.

Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety Posiłki,połoźenie,obsługa,usługi,atrakcje,czystość
    • Wady Nieprzyjemny zapach kanalizacji w łazience

Super hotel, gorąco polecam za każdą cenę.????