Opinie o hotelu Aldemar Royal Mare

• Dużo możliwości uprawiania sportu
  • Dużo udogodnień dla dzieci

Małgorzata Kwiatkowska

• Zalety Hotel czysty ładnie położony
    • Wady Nie polecam opcji all inclusive jedna wielka pomyłka .za 10 dni zapłaciłam dużo ale chyba tylko za pokój z widokiem na morze . Śniadanie codziennie to samo z małym wyjątkiem bo były albo racuszki albo naleśniki , obiad - bardzo często ozory wołowe w każdej postaci , 2 razy podczas pobytu podano krewetki z grila , bardzo mało owoców morza z czego przecież słynie Grecja , zupa z obiadu która została nie zjedzona pojawiała się na kolacji , kolacja - powtarzalność co trzeci dzień , raz przez cały pobyt pojawił się łosoś i był po prostu wydzielany .Obsługa nie do końca była miła . Podczas kolacji kelnerzy nie podchodzą do stolika z propozycją napoi ( przecież nie można obsłużyć sie samemu)

Byliśmy w Grecji już nie raz ale ten wyjazd był najgorszy , hotel 5 gwiazdek ale bardzo nas zawiódł ,w 2015 roku byliśmy w hotelu Aldemar Knossos Rojal który znajduje się dwa hotele dalej od Royal Mare ( ta sama sieć) ale było super , a teraz wielki zawód

• Zalety MIŁA OBSŁUGA, POŁOŻENIE PRZY SAMEJ ,PLAŻY WYGLĄD HOTELU
    • Wady DUŻA ODLEGŁOŚĆ DO MIASTA I RESTAURACJI, RESTAURACJE HOTELOWE ELEGANCKIE ALE JEDZENIE PRZECIĘTNE

Hotel bardzo elegancki położony na dużej przestrzeni, bardzo ładny. Eksluzywne sklepy i restauracje na terenie hotelu. Obsługa głównie rosyjska goście głównie z Rosji . Obsługa wita wszędzie najpierw w języku rosyjskim .Nie ma się wrażenia tłoku. Leżaki i ręczniki na basenach i na plaży bezpłatne ilość miejsc wystarczająca. Jedzenia dużo ale dużo gorsza jakość niż w tawernach poza hotelem, można do nich dojechać tylko taksówka ok 3 km/ 12 Euro w każdą stronę/. Nie ma gdzie spacerować jeśli ktoś lubi. Ogólnie miejsce luksusowe ale mało greckie położone na uboczu. Dobre jeśli ktoś szuka odpoczynku w luksusie ,słabe jeśli ktoś chce poczuć klimat Grecji

Lena
    Pobyt: Październik 2016

• Zalety Piękny zielony teren

Aldemar Royal Mare Thalasso Resort to bardzo ładny i czysty teren. Świetna obsługa, bardzo dobre jedzenie, świetne miejsce do relaksu.

Ivi
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Bardzo miła obsługa, pyszne jedzenie, wyborne drinki, relaksujące spa, super pokój z basenem i niezapomniany klimat.

Hotel dla wymagających i wybrednych gości. Szczerze polecam, bo chyba najlepszy hotel na wyspie!! :)

Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety bardzo dobre i urozmaicone jedzenie w restauracji, dobrze zaopatrzone sklepy na terenie hotelu, wspaniałe , ale drogie spa, sala fitnes na najwyzszym poziomie, dobra klimatyzacja, zmiana ręczników w pokoju i zabieranie śmieci 2 razy dziennie !!!
    • Wady oddalony od wszystkiego ( transfer do Hersonisos kilka km )brak możliwości spacerowania poza hotel, na\"prywatnym\" basenie odpadały mozaiki do tego stopnia, że wbiłam sobie jeden kafelek w stopę. All inclusiv na plaży poniżej oczekiwań, animatorki nie zajmowały się dziećmi ,tylko np. jednym, grając w karty,więc rodzice byli zmuszeni do zabawiania swoich dzieci samym, pomimo, ze bylo mnostwo przygotowanych gier i zabaw, ale 0 ochoty ze strony animatorów. trochę mrówek na terenie, więc nie siadac gdzie popadnie

Polecam dobranie opcji all inclusiv, poniewaz nie ma szans zjedzenia czegokolwiek w okolicy, a restauracje na terenie sa stosunkowo drogie. Równiez polecam hotel rodzinom z dziecmi- wtedy nalezy dobrac rowniez "prywatny dzielony basen", bo w nim jest woda duzo cieplejsza, niz w basenie ogolnym. Prywatny dzielony basen polega na tym, ze mogą zniego korzystac łącznie osoby z ok10 pokoi. Nie polecam osobom starszym i parom, bo w hotelu jest mnostwo dzieci od 3 miesięcy wzwyż(chyba, ze komus to nie przeszkadza). My byliśmy z 2 letnią córką, ktorej bardzo się wszystko podobało. Polecam wycieczkę do pobliskiego Hersonisos do Aquaworld Aquarium, gdzie można obejżeć, nakarmić i potrzymać zołwie, węże itp, poza tym zakup biletu upoważnia do odwiedzenia ponownego w przeciągu następnych 2 tygodni za darmo. Można wypożyczyc auto za 40- 50 Euro na dobę i pojechac do pobliskiego Heraklionu i Knossos.

Patrycja
    Pobyt: Maj 2015

• Zalety Lokalizacja, Wysoki standard świadczonych usług
    • Wady BRAK

Hotel ze świetną lokalizacją, nie brakuje wątku historycznego, współczesnego czy też części odpowiedzialnej za relaks. Luksusowy, pięknie zaprojektowany w formie małego miasteczka z uliczkami i wypielęgnowanymi ogrodami z palmami, zaprasza na wspaniałe greckie wakacje. Hotel jest znakomicie wyposażony, do dyspozycji Gości są wszystkie wygody. Polecam Klientom wymagającym, jak i tym którzy wiedzą za co płacą. W tym hotelu nie brakuje niczego!

Asia vv

Fantastyczny hotel, w połączeniu z piękną i niezbyt upalną pogodą pozwolił i małżonkowi przeżyć wspaniałe wakacje. Na zewnątrz hotelu znajduje się kilka basenów. W środku w hotelu jeden. We wrześniu te zewnętrzne mogą być zimne. Także w hotelu znajduję się parę sklepów wliczając w to supermarket. Bufet w głównej restauracji zaspokoił nas i nasze nastoletnie dzieci. Z obsługą łatwo nawiążecie kontakt. Płynny angielski i wysoka kultura osobista.

wioletta majkowska
    Pobyt: Sierpień 2008