Opinie o hotelu Alegria Fenals Mar
Hiszpania / Costa Brava

Alegria Fenals Mar: obiekt

• Atrakcyjne położenie: w spokojnej części Lloret de Mar, ok. 500 m od lokalnego centrum, ok. 39 km od lotniska w Gironie.
  • Tylko 100 m do publicznej, piaszczystej plaży Fenals.
  • Rozrywka: w sezonie głównym cykliczne programy animacyjne, występy na żywo.
  • Wylot z Berlina Śniadania
  • Wylot z Poznania Śniadania

monster2018

• Zalety + blisko plaży + miła obsługa
    • Wady - jedzenie paskudne (najgorsze obiady) - ściany w hotelu są z karton-papieru, a wiec w nocy słychać jak sąsiedzi idą się odlać - NIE POLECAM HOTELU DLA GRUP LUBIĄCYCH POIMPREZOWAĆ (źle się to kończy)

Hotel średni, jedzenie straszne (wrzesień 2018) tzn. na śniadanie i kolacje coś się znalazło w miarę dobrego ale na obiad zawsze katastrofa, za to desery naprawdę dobre . Obsługa miła

ANDRZEJ

hotel ogólnie ok czysto obsługa bardzo miła jedynym minusem są naprawdę małe pokoje ale nam nie przeszkadzało i tak tylko tam spaliśmy .Super blisko do plaży ok 100 m

Maria

• Zalety Blisko do plaży, cisza i spokój wieczorami.
    • Wady Brak monitoringu wewnątrz hotelu jak i na zewnątrz. Jest tylko jedna kamera nad drzwiami wejściowymi. W przypadku kradzieży nie można ustalić sprawcy.

Hotel położony jest blisko plaży, wieczorami jest cisza i spokój, więc jest on dla osób które chcą odpocząć od hałasu i się zrelaksować. Jedzenie dobre, każdy może znaleźć coś dla siebie. Pokoje bez zastrzeżeń. Byłam tam z grupą i dwa pokoje zostały nam okradzione. A ponieważ nie ma monitoringu, więc sprawa została zakończona na zgłoszeniu na policji. Najgorsze że okradziono małe dzieci i hotel nic z tym nie zrobił. Więc ten incydent położył się cieniem na nasz pobyt.

Paulina
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Blisko do obu plaż, deptaku,
    • Wady robaki, rdza w wannie, monotonne posiłki,

Jestem bardzo rozczarowana hotelem, zdjęcia na portalu są wzięte z innego hotelu, w hotelu przez 2 dni nie było prądu, a co za tym idzie klimatyzacji, posiłki bardzo nudne, nie smaczne, alkohol dobry, obsługa miła

Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety - Bliskość plaży i centrum Lloret (10 minut spacerem), - Duża ilość posiłków, - Sympatyczna obsługa
    • Wady - Smak jedzenia, - Łazienka - Osoby korzystające z hotelu

Plusem hotelu jest położenie blisko plaży (jakieś 100 metrów) i centrum Lloret (10 minut spacerem) gdzie są wszystkie kluby i uliczki z licznymi sklepami. Obsługa hotelu jet sympatyczna i pomocna. Główne posiłki są 3, w tym spory wybór warzyw, owoców, deserów, pomiędzy nimi są przekąski czyli mniej więcej to co było tego dnia wcześniej do jedzenia. Smak niestety pozostawia wiele do życzenia - nic specjalnego. Można skomponować sobie różne dania dzięki dostępnym potrawom. Pokój mały ale służy wyłącznie do spania i przebrania się, wg mnie łóżko dwuosobowe jest niewygodne i przez pierwsze dwa dni trzeba się przyzwyczaić. Łazienka z wanną, która była już trochę stara i przyrdzewiała. Klimatyzacja ostatniego dnia nie działała i ciężko było w nocy spać (pokój na ostatnim piętrze, który grzeje się przez ścianę i dach), a w ciągu dnia korzystać ze stołówki z brakiem klimatyzacji. Ludzie w hotelu różni i z wielu stron (głównie Niemcy, Rosja, Czechy i Hiszpania), jedni potrafią się zachować inni płuczą w basenie klapki i pozostawiają po sobie syf. Ze względu na ograniczoną ilość leżaków przy basenie, ludzie zajmują je kładąc z rana na nich swoje ręczniki lub zostawiają je na nich i znikają na kilka godzin. Wi-Fi przy recepcji działa w zależności od liczby chętnych osób, im więcej tym trudniej się połączyć, nie da się też podłączyć do niego z urządzeń firmy Apple. Bar z alkoholem ok, wybór spory z alkoholi typu "tańszych zamienników" - 3 wina, wódka, whisky, gin, sangria, koktajle w misach, zdarzało się że obsługa z baru gdzieś znikała i robiła się mała kolejka.

Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Jedyna zaleta tego hotelu jest bliskosc plazy.
    • Wady Jedzenie jest straszne i caly czas sie powtaza.Przebojem tej stolowki zakladowej sa frytki ktore sa zawsze.Poje sa bardzo male.Trudno znalesc pozytywy tego hotelu.

Zastanowcie sie dwa razy zanim wybiezecie ten hotel.Hotel nie spelnia wymogow hotelu ***.Restauracja wygladem przypomina stolowke zakladowa z czasow PRL.Rezydent EXIMTOUR zainteresowany jest tylko sprzedaza wycieczek.Jest to najgorszy hotel w jakim bylem!!!

Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety -mega miła obsługa -do plaży 2min drogi -wszędzie blisko -darmowe wifi na parterze -basen z leżakami -bar w pełni zadowalający -spokojna dzielnica -hotel dla ludzi chcący wypocząć -kelnerzy strasznie mili
    • Wady -jedzenie często się powtarzało -mały pokój -prąd na karte

W pełni polecam ten hotel , można odpocząć w miłej atmosferze, bardzo blisko do plaży co jest ogromnym plusem.Hotel dodatkowo zapewnia codziennie atrakcje w postaci gier i zabaw a wieczorem zawsze można potańczyć bądź posiedzieć przy muzyce.Personel klasa światowa, można poczuć się jak w domu. Do centrum też blisko co jest kolejnym plusem, nie ma sensu jeździć taksówkami lecz jeśli jest konieczność nie jest to duży koszt bo jedynie 7 Euro.Polecam wszystkim którzy szukają hotelu w tym rejonie.Hotel jest nowy po generalnym remoncie i codziennie room serwis sprząta pokój.Polecam i na pewno jeszcze chętnie tu wrócę ; )

Łukasz
    Pobyt: Czerwiec 2016

Ładny czysty Hotel. Raczej dla osób które chcą korzystać z pobliskiej plaży (około 100 m), a nie siedzieć w hotelu. Pokoje malutkie. Basen też. Klimatyzacja w czerwcu nie działała... Obfite posiłki, acz monotonne. Blisko do centrum, i do dworca z którego można dojechać do kolei podmiejskiej którą można udać się do Barcelony.

Irek
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety bardzo dobra lokalizacja, ładna, spokojna okolica,
    • Wady bardzo małe pokoje w przypadku rodzin 3-osobowych, słabe śniadania, mały basen

Pobyt w hotelu przełom czerwca i lipca 2016 r. Wi-fi darmowe w lobby, czasem się zwieszało. Plaża z drobnym żwirkiem, szeroka, ogólnie bardzo fajna. Zejście do morza gładkie ale szybko robi się głęboko, więc trzeba uważać z dziećmi. Alkohol i inne napoje w opcji all inclusive dostępne były w barze w godzinach od 11 do 23. Głupotą są kartki na plastikowe pseudo szklanki wielokrotnego użytku. Nie dość że jest to kompletną bzdurą to jeszcze picie piwa lub czegoś innego z takiej plastikowej szklanki nie jest zbytnią przyjemnością i już chyba nie bardzo przystaje do obecnych standardów (koszt kaucji za szklankę to 1 EUR). Śniadania słabe i codziennie takie same, ale za to obiady i kolacje dobre, spory wybór ciast i owoców. Hotel polecam ze względu na wielkość pokoi dla 2 osób oraz dla ludzi ceniących spokój.

mariusz
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety piękna okolica bardzo blisko do centrum super!!!!!!
    • Wady pokoje małe ale czyste ,jedzenie do bani śniadania jedno i to samo jak i kolacja obiady w miarę choć nie jestem wymagający

Witam byłem w tym hotelu w czerwcu 7dni jeśli chodzi o hotel hmmm od czego tu zacząć jedzenie bardzo słabe śniadania i kolacje to samo i oczywiście przekąski wędlina i bułki pomidor i ogórek ze śniadania, czystość hotelu oceniam na 8 w skali 10 obsługa udaje że nie kuma po angielsku jak chcemy więcej alko itp bardzo opryskliwa i nie miła wygląda na to że jest znudzona swą pracą ,kartki na szklanki kompletna bzdura jak zgubimy karteczkę koszt 1 euro ,basen malutki i w południe już zacieniony ,ale jeśli chodzi o lokalizacje bomba naprawde super bliskość do plaży 1minutka z hotelu ,plaża szeroka czysta piękne widoki i mnóstwo atrakcji,do loret bardzo blisko 10min i już centrum w którym każdy z nas znajdzie coś dla siebie bomba nocne życie do rana ,polecam wszystkim tą miejscowość choć nie koniecznie hotel ale cena adekwatna do hotelu nas kosztowała wycieczka 1900zł od osoby i sądze że waro byo i napewno tam wrócimy może jeszcze w tym roku;)Polecam wycieczke do Barcelony piękne miasto dużo do zwiedzania pokaz fontann o 21 super jest też kofiszop i dobre palenie polecam karta wstępu 10euro