Opinie o hotelu Alhambra
Hiszpania / Costa Brava

Alhambra: teren hotelu

• Atrakcyjne położenie: w turystycznej miejscowości Santa Susana, przy głównej promenadzie, blisko restauracji, barów i dyskotek.
  • Rozrywka: wieczorem profesjonalne programy rozrywkowe z muzyką i tańcami.
  • Tylko 80 m do szerokiej, piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik i plac zabaw.
  • Wylot z Berlina Śniadania
  • Wylot z Krakowa Śniadania

Leszek

Smaczne i urozmaicone obiadokolacje. Dobra baza wypadowa do zwiedzania Katalonii, szczególnie Barcelony i Girony. Blisko ładna, szeroka plaża, knajpki i sklepy. Ogólnie cicho,ale wieczorne koncerty do północy, więc jeśli ktoś szuka spokoju,to musi brać to pod uwagę.

• Zalety pyszne jedzenie

Polecam hotel w 100%. Miła obsługa, smaczne jedzenie.

• Zalety +personel +lokalizacja +restauracja +wystrój +czystość
    • Wady -koncert live codziennie są super - problemem jest tylko, ze są typowo dla seniorów :) -animacje (brak)

Wspaniały personel, wszyscy mili i uśmiechnięci dodatkowo jedna Pani z recepcji była polką co zawsze znacznie ułatwia komunikację. Bezproblemowy hotel otwarty na klientów przykład: nie było na na jednej kolacji (HB) w zamian za to mogliśmy skorzystać z obiadu następnego dnia :) Domowa atmosfera szczególnie w restauracji - widać, że przyjeżdża do hotelu stałe grono klientów. Jeśli chodzi o reastauracje to są raczej stałe posiłki - wybiórcze się zmieniają i codziennie jest jakies głowne danie "wow" szału smaków nie ma, ale myśle, że każdy znajdzie coś dla siebie :) Hotel sam w sobie nowoczesny, czysty. Do wszystkiego jest blisko.

Patryk

• Zalety Świetna i różnorodna kuchnia Nowoczesny design Wiele możliwości spędzania czasu wewnątrz hotelu m.in bar, siłownia, basen oraz \"solarium\"
    • Wady Niewielki basen

Świetna lokalizacja hotelu umożliwia spędzenie czasu w wielu miejscach ze względu na szeroki dostęp do komunikacji publicznej. Hotel jest położony blisko morza w związku, z czym nie trzeba marnować czasu na długie wędrówki z hotelu i do hotelu, co jest szczególnym udogodnieniem w przypadku gdy ktoś chce spędzić na plaży jak najwięcej czasu, a jednocześnie zdążyć na posiłek do hotelu. Miejscowość jest raczej kurortem dla rodzin.

Jadwiga

• Zalety Wyżywienie idealne, super smaczne , ogromny wybór dań

Bardzo udany wypoczynek W miłej atmosferze. Udane wycieczki do Barcelony i Montserrat. Chętnie wrócę ponownie

Katarzyna Wit

• Zalety Dobra lokalizacja, smaczne jedzenie, miła obsługa
    • Wady -

Hotel mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, blisko plaża, restauracje i sklepy. Około 700m do stacji kolejowej. Dobry dojazd do Barcelony czy Girony. Bardzo smaczne jedzenie, duży wybór.

Aga

• Zalety Odnowiony; bardzo dobre jedzenie - duże ilości, systematycznie uzupełniane; animacje; codzienne wieczorne koncerty do 24:00;
    • Wady Brak basenu dla dzieci;

Wyjazd rodzinny z 4-letnim dzieckiem. Opcja HB. Biuro Net Holiday. Tydzień. Ładny, odnowiony hotel. Siłownia, podwójne łóżka do opalania na dachu siłowni, jacuzzi, dwa nieduże baseny dla młodzieży i dorosłych. Nie ma małego basenu dla małych dzieci. Bardzo dobre jedzenie. Nie wiem, jak wyglądały obiady, ale na kolacje oprócz "stałych" potraw było zawsze coś innego, np. owoce morza, kebab, potrawy regionalne, itp. Codziennie wieczorem były koncerty do 24:00. My byliśmy z dzieckiem, więc do pokoju wracaliśmy ok 21 i nadal słyszeliśmy muzykę, ale to nam przeszkadzało tylko pierwszej nocy. Później byliśmy tak pozytywnie zmęczeni zwiedzaniem, że nie zwracaliśmy na to uwagi. Punkt godz. 24:00 - koniec koncertu. Dobry dojazd do Barcelony i Girony. Wykupiliśmy 3 wycieczki od Pani Rezydent oraz wynajęliśmy samochód, żeby na własną rękę pozwiedzać okoliczne miasteczka. Rezydenci z Net Holiday - wspaniali. Kolejny raz korzystamy z tego biura podróży i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi i organizacji.

Jovi

• Zalety Super hotel i atmosfera wakacyjna
    • Wady Pokoje przed remontem

Jesteśmy zadowoleni z hotelu i organizatora firmy Atur

• Zalety dobre położenie, dobre jedzenie, czyste pokoje, zadbany hotel, obsługa miła i pomocna
    • Wady dosyć mały basen i mało miejsca przy basenie, jednak nie miało to aż takiego znaczenia - wakacje w hotelu Alhambra były bardzo udane

Byliśmy w hotelu Alhambra w lipcu 2018 roku wraz z 3letnią córką, polecamy.

Paulina Kolęda

• Zalety lokalizacja wygląd posiłki czystość klimatyzacja obsługa basen/jacuzzi/leżaki

Pobyt bardzo udany, hotel położony po środku głównej promenady, ale nie ma hałasu. Najlepsze imprezy taneczne i tematyczne w okolicy. Bardzo dobre, urozmaicone posiłki - codziennie pojawiało się coś innego. Miła obsługa w recepcji, pokoje czyste, klimatyzowane. Polski kanał w TV. Basen też na plus - podzielony na osobny brodzik dla dzieci i głęboki basen do pływania, plus solarium na dachu z osobnymi leżakami i jacuzzi. Dosłownie kilka kroków od hotelu jest masa sklepów, także spożywczych, a odrobinę dalej Carrefour. Polecam!