Opinie o hotelu Alkyon Beach
Grecja / Korfu

Alkyon Beach: teren hotelu, basen, wakacjepl

insoLent
    Pobyt: Wrzesień 2012

Beznadziejny hotel. Na tą opinię składają się następujące fakty: małe, ciasne pokoje, smród w łazience z kanalizacji, nie schodząca woda z brodzika podczas kąpieli, zimna woda przez 3 dni, codziennie mortadela i ser żółty z plastiku na śniadanie, totalny brak wyboru jedzenia, owoc od święta, stary pomidor, obrzydliwe dżemy i sztuczny miód, na obiady i lunche jak nie kurczak to gulasz albo kawałek mięcha w mega tłustym sosie, ?soki? robione z proszku albo najtańszego koncentratu, all inclusive aż do 21:00, kucharz wydzielający porcje jedzenia podczas kolacji.

Renata
    Pobyt: Sierpień 2012

Byłam w tym hotelu w sierpniu z mężem, przez tydzień czasu. Hotel jest w porządku. Jedzenie dobre a pokoje dziennie były sprzątane. Plaża jest piaszczysta, jedynie przy wejściu do morza czasami były kamyczki. Trzeba przyznać że miejscowość jest dosyć mała, ale dla nas były to wakacje polegające na wypoczynku i potrzebowałam tego spokoju a nie bębniących dyskotek dookoła. Polecam:)

EWA S.
    Pobyt: Czerwiec 2012

Byliśmy w hotelu ALKYON BEACH przez 2 tygodnie w czerwcu 2012r. Okolica piękna, a AGIOS GEORGIOS , to mieścinka bez dyskotek, dużego ruchu pojazdów, tylko do wypoczynku. Hotel faktycznie nad brzegiem zatoki, a z plażą dzieli go główna ulica biegnąca przez AGIOS GEORGIOS wzdłuż 2-kilometrowego brzegu zatoki. W recepcji pracuje Pani Ewa , która pochodzi z Polski i mieszka w sąsiedniej miejscowości . Pani Ewa bez względu na narodowość gości hotelu jest niezmiernie uczynna i stara się pomóc w każdej sytuacji. Druga osobą mającą znaczący wpływ na miłą atmosferę w trakcie pobytu jest szef kuchni gotujący bardzo smacznie obiady i obiadokolacje. Śniadania są smaczne , ale mało urozmaicone. Reprezentujący biuro ATLAS TOURS rezydent Pan Krzysztof jest przykładem jak powinni pracować rezydenci innych biur podróży, czego niestety nie można doświadczać lub jeśli, to bardzo rzadko. Pan Krzysztof był dostępny uczestnikom imprezy o każdej porze, organizował bardzo ciekawe wycieczki, posiada bardzo dużą wiedzę o Grecji ( również o Korfu ), był obecny przy przylocie i odlocie z wyspy. Za to jesteśmy mu wdzięczni. Dodając do tego sprawną organizację transferów na i z lotniska do punktów zbiórek uczestników imprezy w kraju, należy przypuszczać , iż ATLAS TOURS to prężna i dobrze zorganizowana firma. Dziękujemy za wspaniale wakacje.

Pobyt: Czerwiec 2012

Hotel położony w małej miejscowości, wiosce. Jeżeli ktoś liczy na moc wrażen i emocji oraz na zabytki to się przeliczy, Natomiast okolica piękna, widoki wspaniałe. Plaża przy hotelu, basen z czystą wodą. Obsługa bardzo dobra, jedzenie smaczne. Pokoje czyste, sprzątające codziennie sprzataja kazdy pokoj. Mysle ze hotel za niewielkie pieniadze jest wart odwiedzenia. Polecam AlL inclusive!! :) róznica w cenie niewielka a naprawdę oni nie żaluja napojów, drinków ani jedzenia :)

Asia
    Pobyt: Maj 2012

Fajny hotel przy samej plaży. Byliśmy w nim w maju tego roku. Mieliśmy pokój, który nie miał widoku na morze, ale nam to nie przeszkadzało. Jedzenie było smaczne. Polecam wypoczynek na Korfu,ponieważ jest to fajne miejsce do zwiedzania i wypoczynku na plaży. Hotel i wyspę polecam!

Turysta
    Pobyt: Czerwiec 2011

Hotel idealnie nadający się dla osób, które chcą tanio wypocząć. Typowo grecki,czysty i skromny hotel super położony prawie że na samej plaży, a plaża i morze naprawdę cudowne. Cicha i spokojna okolica idealnie nadająca się na relaksujący wypoczynek oraz jako baza wypadowa do zwiedzania tej uroczej wyspy. Widoki przepiękne. W hotelu pracuje Polka, więc jest to udogodnienie dla osób, które nie znają żadnego obcego języka. Wakacje uważam za udane. Mniej wydanej kasy na hotel, więc wakacje spędzone bez zbędnych luksusów, ale za to kasa przyjemnie wydana na wycieczki fakultatywne i oglądanie wyspy, a wierzcie mi na Korfu jest co oglądać. Tak więc polecam hotel osobom, które nie spędzają wakacji tylko i wyłącznie w hotelu i pokoju doszukując się niedociągnięć ;-)

reader
    Pobyt: Czerwiec 2010

Choć to nie forum dyskusyjne, pokuszę się o odrobinę polemiki do zadziwiająco wysokich ocen jakie ostatnio się pojawiły, tylko w lutym siedem a do końca miesiąca daleko. Dziwić nie powinny wszak nowy sezon niebawem ;) Co do plaży i "niebieskiej flagi" którą biuro w katalogu kusi klientów - można bez trudu znaleźć zdjęcia które nie chcą pasować do samych superlatyw wypisywanych o tym miejscu. Trudno z nimi dyskutować, a jeszcze trudniej być tam, widzieć wylewające się do zatoki smrodliwe obrzydlistwo i udawać, że nic się nie stało. Cudo! Co do wyżywienia, w innym miejscu można przeczytać wypowiedź przedstawiciela AT (chodziło o to, że kiedyś hotelem tym próbował handlować NN i to było najgorsze, co mógł zrobić), zacytuję: ".Co do problemow NN to znam je dobrze.NN skategoryzowal ten hotel na 3+* i zrobil tam opcje all inclusive co bylo totalnym nieporozumieniem..." W mojej opinii AT zrobił to samo - totalne nieporozumienie.

Marian
    Pobyt: Sierpień 2011

Paulina
    Pobyt: Lipiec 2011

Polecam :) Hotel przyjemny, zaraz przy ładnej plaży. Pokój był czysty i bardzo przyjemna obsługa. Jedzenie smaczne w formie bufetu: śniadania kontynentalne, a obiadokolacje spory wybór. Spokojna okolica. Polecam wycieczkę po wyspie i do Albanii.

Pola
    Pobyt: Wrzesień 2011

pokoje czyste i przyjemne, hotel bezpośrednio przy ładnej plaży, w spokojnej okolicy, jedzenie smaczne i urozmaicone, miła obsługa. Polecam ten hotel i wycieczkę do Albanii :)