Opinie o hotelu Alkyon Beach
Grecja / Korfu

Alkyon Beach: teren hotelu, basen, wakacjepl

Zofia
    Pobyt: Lipiec 2010

justa09
    Pobyt: Sierpień 2011

Jak na ilość gwiazdek fajny hotelik a w szczególności niedrogi. Dla mnie cicho spokojnie i o to mojej rodzinie chodziło

Wanda
    Pobyt: Czerwiec 2010

Hotel fajny trzygwiazdkowy, zaraz przy plaży. Jedzenie dobre - bufet, duży wybór drinków. Obsługa była bardzo miła, wszyscy bardzo przyjaźni. Pokój zwyczajny, łóżko małżeńskie , balkon i mała łazienka. W samym hotelu było bardzo czysto.

Wlodek_Sz
    Pobyt: Czerwiec 2011

Hotel spokojny i kameralny z miłą obsługą. Dobre miejsce na zwiedzanie wyspy. Wszędzie blisko, dogodne połączenia autobusowe, przystanek przy hotelu, wypożyczalnie samochodów i skuterów niedaleko hotelu. Przepiękna zatoczkowa plaża z krystalicznie czystą wodą. Polcem Korfu oraz hotel Alkyon Beach

KarolinaJ
    Pobyt: Sierpień 2011

Hotel jest naprawdę w porządku. Byłam tam we wrześniu 2011 roku. Jedzenie bardzo dobre, obsługa miła. Dużym plusem jest położenia przy samej przepięknej plaży. Spokojna miejscowość z tawernami, barami i sklepami. Wyspa Korfu jest przepiękna - warto ją zwiedzić - więc dobrym rozwiązaniem jest pobyt w Alkyon Beach, bo jest dobrą bazą wypadową :) POLECAM

elzbieta.kwiatkowska
    Pobyt: Wrzesień 2011

Bardzo urokliwe miejsce, spokojne, bilziutko plaża, dobre zejścia do morza.Fantastyczna obsługa, nie narzucająca się.Dla osób nie znających jęzka angielskiego bardzo pomocna fantastyczna Pani Ewa- recepcjonistka-polka, zawsze chętnie pomoże w trudnych sytuacjach. Naprawdę gorąco polecamy ten hotel

Zyga
    Pobyt: Lipiec 2011

Plaża brudna-miejska. Telewizor przez 2 tyg. ani razu nie był włączony,Rozrywka-poza wieczorem greckim- ZERO. Jedzenie w dużej ilości ale monotonne-przez 2 tyg. praktycznie ten sam zestaw dań. Rezydentka z biura podróży Atlas Tours mało operatywna delikatnie ujmując. Najlepszym atutem była pogoda ale to nie zależało od organizatora.

Darek
    Pobyt: Czerwiec 2011

Polecam dla nie znających języka ;) W recepcji bardzo miła Polka, w barze na basenie były dwie, ale została jedna - miłe i sympatyczne w myśl przysłowia; jak Kuba Bogu... Feta, oliwki, pomidory i arbuzy w menu prawie codziennie. Bardzo miła i sympatyczna rezydentka Atlas Tours, zawsze służyła pomocą. Warto wynająć łódkę i skuter lub Quada na zwiedzanie wyspy od strony morza i lądu. Polecam !!!

Ola
    Pobyt: Maj 2011

Hotel położony jest w dosyć spokojnej okolicy, zaraz przy piaszczystej plaży. Pokój jest adekwatny do ilości gwiazdek - czysty, schludny i w sam raz do spania ( w końcu kto spędza całe dnie w pokoju hotelowym?). Obsługa miła - nie podlizują się tak jak w krajach arabskich, co dla mnie jest olbrzymim plusem. Moje ogólne wrażenie jest bardzo dobre - polecam ten hotel dla osób chących odpocząć.

Daniel
    Pobyt: Maj 2011

Hotel w porządku, zaraz przy plaży. Jedzenie monotonne ale smaczne. Spokojna okolica, nie ma się co spodziewać burzliwego życia nocnego. Wyspa jest bardzo zielona, można ją zwiedzić na własną rękę wypożyczając samochód.