Opinie o hotelu Alkyon Beach
Grecja / Korfu

Alkyon Beach: teren hotelu, basen, wakacjepl

Roman
    Pobyt: Maj 2011

Rzeczywiscie smród z kanału 200m od osrodka. To trzeba przezyc jak prawie w południe ta niby zapora utrzymująca szambo się przerywa i wylewa swoją zawartość do morza na oczach turystów.All inclusiv to mrzonka.Jeden z mieszkajacych w tym hotelu robił zdjecia posiłkom każdego dnia.Po tygodniu bezbłednie typował co na sniadanie , kolacje..Polki pracujace przy obsłudze turystów sa delikatnie mówiac bardzo niezadowolone ze swojej pracy. Jedyne co dobre to sprawna klimatyzacja i uczciwie sprzatające greczynki.Za te pieniadze nie warto tam jechac. Nie polecam. Aha remont polegał na odmalowaniu scian.

bozka
    Pobyt: Maj 2011

Uwaga obok hotelu była wylewana gnojówka prosto do morza,smród niemożliwy.Dwie panie barmanki-polki bardzo nie miłe,wręcz wredne i leniwe.Posiłki bardzo ubogie.Opcja All inclusive tylko do godz.21,a po 21 wszelkie napoje za opłatą i to nie małą.Byłam już w wielu innych hotelach z Allem ale dopiero w tym musiałam kupować napoje.Nikomu tego hotelu nie polecam.Chyba że ktoś nie musi jeść i pić.

Zuzia
    Pobyt: Lipiec 2010

Miły, spokojny, czysty i przyjemny hotel. Polecam rodzinom z dziećmi i osobom ceniącym czystą, piekną plażę. Dobra komunikacja z rozrywkowymi miejscowościami oraz stolicą.

Pobyt: Czerwiec 2010

Cudowne wczasy z dziećmi! Hotel bardzo przyjemny, położony przy pięknej piaszczystej plaży. Mnóstwo tawern i supermarketów wokół hotelu. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Polecam!

Zadowolona
    Pobyt: Sierpień 2010

Hotel od plaży dzieli tylko małoruchliwa ulica, plaża piękna, długa, piaszczysta, w zatoce Agios Georgios. Woda czysta, ciepła. Hotelik ładny, czysty, posiada wszystko co jest potrzebne. Klimatyzacja działa bez zarzutów. Jest lodówka w pokoju, więc napoje cały czas schłodzone :) Dogodne połączenie ze stolicą - przed hotelem znajduje się przystanek, z którego odjeżdżają greenbusy do Kerkyry. Jeśli chce się ktoś zabawić, polecam wypożyczenie samochodu i pojechanie do Sidari, tam klubów i tawern jest pod dostatkiem. Polecam szczerze, odpoczynek udany w 100%

Mario
    Pobyt: Lipiec 2010

Obiekt czysty i przyjemny. W pokojach klimatyzacja, lodówka, telewizor. Mimo dobrego wyposażenia pokoje małe, niezbyt nowoczesne. Skromna łazienka. Jedzenie dobre (dużo) choć szwedzki stół średnio urozmaicony . Hotel fantastycznie ulokowany przy samej plaży z pięknymi widokami. Basen czysty z płycizną dla dzieci. Wokół basenu wyniosłe palmy. Dla dzieci na tyłach mały plac zabaw. Okolica bardzo spokojna. Minus to komary(podobno tak jest w wielu rejonach wyspy).W okolicznych sklepikach można dostać prawie wszystko – także specyfiki na komary (wtyczka typu Raid rozwiązuje problem). Spędziłem w tym hotelu bardzo udane wakacje. Dzieci zachwycone. Podziękowanie dla miłej obsługi i biura Atlas Tours.

Grzegorz Wojewoda
    Pobyt: Maj 2010

Bardzo pozytywne wrażenie ogólne. Wspaniała uśmiechnięta i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony :)

misia
    Pobyt: Sierpień 2009

cuudo , rewelacja hotel bajeczka , pierwsza linia brzegowa ,basen, czysto- co mozna wiecej chciec ????i własnie ze tylko z Atlas Tours..Świetna profesjonalna obsługa!!!polecam serdecznie samą wyspe jak i Atlas Tours z Żor w przyszlym roku Zakhynthos i tylko z Atlasem!!!!

Gabi
    Pobyt: Lipiec 2008

trampek
    Pobyt: Sierpień 2008

Wystrzegajcie się wyjazdów z Atlas Tours. Podróż w strasznych warunkach (fotele lotnicze), niekompetentna pilotka Madzia (jeśli tak w ogóle można ją nazwać). Hotel ładny, pięknie położony. Łazienki bardzo małe, ze stara armaturą. Korfu prześliczne, dużo do zwiedzania. warto wypożyczyć skuter. Na pewno tam wrócimy, ale nie z Atlasem i nie promem.