Opinie o hotelu Almyros Beach
Grecja / Korfu

Almyros Beach: basen

• Hotel odnowiony na sezon 2019, położony w spokojnej okolicy.
  • Bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe: korty, boiska, zajęcia sportowe, SPA.
  • Dobra lokalizacja: tylko 2 km do Acharavi, 40 km do lotniska.
  • Hotel położony bezpośrednio przy plaży z łagodnym zejściem do morza, odznaczonej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Wylot z Katowic Śniadania
  • Wylot z Poznania Śniadania

Sebastian

• Zalety Pyszne jedzenie, nowoczesny, duży basen, zjeżdżalnie wodne, piękna plaża, nowe pokoje, super bar na dachu.
    • Wady Daleko od miasta, śmierdziało ze zlewu kanaliza, słabo sprzątane pokoje

Super nowoczesny hotel, pyszne jedzenie, duży basen, piękna piaszczysta plaża, bar na dachu robi wrażenie. Jedynie można się przyczepić do słabej jakości sprzątania i dalekiego położenia do miasta.

• Zalety Hotel czysty, odnowiony. Dosłownie na plaży.
    • Wady Woda w basenie lodowata, ciężko wejść, mogłaby choć w brodziku być podgrzewana. Animacje dla dzieci w języku angielskim i niemieckim. Młodsze dzieci, nie chciały uczestniczyć

Wrażenie pozytywne. Hotel czysty, jedzenie dobre, zróżnicowane. W zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Jedynie okropnie zimna woda w basenie i animacje w języku angielskim i niemieckim. Pomimo, że było bardzo dużo polskich dzieci. Hotel na pewno polecamy!

Maciej

• Zalety - blisko plaży - fajny basen - obsługa
    • Wady - daleko od miasta - monotonne posiłki - pokoje max 2 gwiazdki

Hotel położony ok 3 km od miasta Archavi. Pokoje jak na 4 gwiazdki hotelu może mają maksymalnie 2 gwiazdki polskie, infrastruktura hotelu w miarę niezła. Pokoje co drugi dzień czyszczone chociaż stan niektórych do generalnego remontu. Posiłki smaczne, ale mały wybór i stają się po dwóch dniach bardzo monotonne. Straszne przerabianie jedzenie - wiadomo było jak na śniadanie była wołowina w kawałkach to na kolację z pozostałości będzie wołowina w sosie i tak z każdym posiłkiem. Przekąski deklarowane przez Grecos w ofercie to fikcja. Jak ze śniadanie zostaną owoce lub jakieś ciasto trafia to do baru basenowego i to są te przekąski. Jestem ogólnie średnio zadowolony z pobytu w Almyrosie i gdybym nie kupił wycieczki w przystępnej cenie to bym ich wyśmiał za te 4 gwiazdki, ale to Grecja i gwiazdki gwiazdkom polskim nie równe. Całościowo hotel to tak 2,5-3 gwiazdki. Bywałem już w Grecji w 3 i 2 gwiazdkowych hotelach, które 4 gwiazdkowego Almyrosa biły pod wieloma względami na głowę. Hotel mogę polecić tylko w bardzo atrakcyjnej ofercie, ale powtarzam bardzo.

Wioletta

• Zalety dobre jedzenie, czysto, duży basen, miła obsługa, wi-fi na całym terenie hotelu, położenie przy samej plaży, animacje
    • Wady daleko (piechotą) od najbliższego miasteczka

Hotel wywarł na nas pozytywne wrażenie. Bardzo dobre, urozmaicone jedzenie; pokoje czyste, z klimatyzacją. Dość daleko piechotą od najbliższego miasteczka Acharavi, jednakże istnieje możliwość wynajęcia samochodu/quada/skutera/roweru w recepcji hotelu. Plaża przy samym hotelu - dość dużo kamieni, przyda się specjalne obuwie. Szeroka oferta animacji dla dzieci i dla dorosłych przez cały dzień.

• Zalety Położony praktycznie nad samym morzem (od plaży dzieli go tylko jezdnia z ruchem lokalnym). Widoki z plaży niezapomniane - górskie wybrzeże Albanii.
    • Wady Szwankująca klimatyzacja

Małżeństwo z dwójką dzieci: 14 i 10 lat, czas pobytu: 7 dni. Na 6 nocy dwie spędziliśmy w domkach z ... uszkodzoną klimatyzacją. Temperatura we wnętrzach nocą przekraczała 30 stopni - ze wszystkich okien tylko to w łazience miało moskitierę, więc komary pogryzły nas niemiłosiernie. Nie dało się spać i wypocząć, rano byliśmy wymęczeni i nieprzytomni. Łóżka dla dorosłych wygodne, w przeciwieństwie do dostawek. Łóżka dla dzieci w antresoli z wejściem po BARDZO wysokich schodach. Pokoje w miarę schludne. Posiłki typowo hotelowe, dość smaczne kolacje z lokalnymi potrawami, aczkolwiek nieco ciężkawe. Bar przy basenie działający, animacje (aquaaerobic, waterpolo) codziennie. Raz na kilka dni wieczorem minidisco / pokaz iluzjonisty itp. dla młodszych dzieci. Od późnego wieczora do rana cicho i spokojnie. Rzeczywisty standard: 3-3.5 gwiazdki.

Aga

• Zalety W SPOKOJNEJ OKOLICY, DUŻY BASEN, ŁADNY OGRÓD, MIŁA OBSŁUGA
    • Wady NIE CZEPIAM SIĘ

Pobyt w tym hotelu zaliczamy do najbardziej udanych z naszych dotychczasowych pobytów na wyspach greckich. Bardzo ładny ogród, cisza ,spokój, niska zabudowa, z daleka od miasta ( plażą do Acharavii około 20 min.). Pokoje może trochę skromne i bardziej wymagający mogliby się przyczepić ale czyste , sprzątane codziennie, wymiana ręczników codziennie, pościel co drugi dzień, klimatyzacja bez zarzutu..Miłe panie sprzątające jak i cała obsługa hotelu. Dostępne trzy bary gdzie podawane są rozmaite trunki (bardzo dobre drinki) wieczorem w barze na dachu jest cudowny widok na zachód słońca.. Troszkę mała może restauracja ale posiłki smaczne. Międzynarodowa grupa animatorów ( brak polskiego niestety) bardzo się starała umilić nam pobyt. Przy basenie dużą ilość leżaków nie było problemu z rezerwacjami.Bar przy basenie czynny od 10-23 jest wszystko- kawa ,herbata, lody, owoce, przekąski słodkie. Fajny sklepik na terenie hotelu. Wrócimy tam! Polecamy!

joanna

• Zalety Dla osób które potrzebują spokoju idealny, czysty, zadbany, piękny ogród, zadbany basen,
    • Wady Nie jest to najnowszy hotel, jednak nic w nim nie brakuje

To były nasze pierwsze Greckie wakacje i byliśmy zachwyceni. Hotel jest ok, może nie jest nowoczesny ale wszystko w pokoju działało i był czysty. Zresztą to miejsce gdzie się tylko śpi. Jedzenie przepyszne, nie do przejedzenia. Basen czyściutki, leżaki i parasole bezpłatne i nigdy nie było problemu że były zajęte. Plaża żwirowa czyściutka. Hotel jest w pięknym zadbanym parku. Profesjonalne animacje dla dzieci i dorosły (szkoda tylko ze nie po polsku) bardzo sympatyczni animatorzy. Atrakcje wieczorne np. pokaz magii, wieczór grecki, koncert czy gra w bingo z nagrodami(masaż i szampan). Polecam szczególnie rodziną z dziećmi ale też osoba potrzebującym wyciszenia.

Anna i Piotr

• Zalety Same zalety
    • Wady Brak !!!

Po przybyciu do hotelu o godzinie ok 5.30 rano zostaliśmy serdecznie przywitani przez recepcjonistę Aleksandra- bardzo przyjacielski i pozytywny. Zabrał nas do naszych apartamentów, które w pierwszym wrażeniu nie robiły efektu WOW! Natomiast późniejszy pobyt, widoki, wyżywienie wynagradzały wszystko, w sumie tam mieliśmy tylko sapać, ważne ze była czysta pościel, co drugi dzień czyste ręczniki i posprzątane. Hotelowy basen duży i czysty, miejsce na leżakach w cieniu zawsze było dostępne. Plaza kamienista i woda cudowne. Wyżywienie na wysokim poziomie, (brawo dla kucharza), kelnerzy zawsze pod ręką uwijali sie, aby na stołach nie stały brudne naczynia. Przepyszne desery i zawsze dużo świeżych owoców. Tubylcy, których tam poznaliśmy są fantastycznymi ludźmi z którymi na pewno pozostaniemy w kontakcie. Obok hotelu jest położona mała tawerna Avra- gdzie serwują wyśmienite muszle, na które chodziliśmy co wieczór, takiego smaku nie zapomnę przez bardzo długo POLECAM!!! Warto spróbować i właściciel przesympatyczny. Polecam wypożyczenie Quada i zwiedzanie wyspy, widoki przepiękne. Ogólnie pobyt w tym hotelu uważam za fantastyczny i na 100% jeszcze tu wrócimy :)

Damian i Ania

• Zalety blisko plaży, duzy basen cieplutka woda, bardzo ładne ogrody, dobre jedzenie, wifi , super aminacje

Po przeczytaniu opini bylismy troszke zniesmaczeni jednak po przylocie bardzo mile zaskoczeni :) hotel zmienil wlasciciela zmienila sie obsluga, wszyscy mili uprzejmi, jedzenie dobre ( mierzyli temeprature posilkow nawet) kazdy znajdzie cos dla siebie, hotel bardzo ladny piekne ogrody, cudne widoki zachodu slonca z tarasow znajdujacych sie u gory, cicha spokojna okolica oddalona od centrum miasta 30min spacerkiem, plaza piaszczysto - zwirkowa, dobre napoje w all :) Super animacje zawsze sie cos dzieje, animatorzy mili weseli z duza checia do gier i zabaw.Wifi dzialalo wszedzie w pokojach, basenie, plaza :)Pokoje skromne (ale odnowione) ale po co złote klamki ile sie na urlopie siedzi w pokoju :)PS. Polak jak chce to sie do wszystkiego doczepi i najlepiej jakby lecial do 5 * za 999zł hehehe:) Hotel godny polecenia.

Marek

• Zalety Ludzie którzy tam pracują, serwis na bardzo wysokim poziomie, położenie przy samej plaży, basen, WI-FI na terenie całego obiektu.
    • Wady 40 min pieszo od cywilizacji

Ogólnie jesteśmy zachwyceni wakacjami. Hotel spełnił nasze oczekiwania. Basen duży i czysty, pełno miejsca nad nim i bez typowej rezerwacji ręcznikami od 5 rano. Sprzątanie pokoi codziennie łącznie z wymianą ręczników i uzupełnianiem płynów do kąpieli i szamponów. Położony 20 m od dużej, czystej plaży. Serwis w restauracji sprawny, nie ma szans żeby brudny talerz stał na stole nawet minuty albo brakowało jakiegoś dania. Jedzenie oczywiście średnie, ale kto spodziewa się wykwintnych dań w all inclusive. Alkohol może być. Barman z głównego baru Costas, mistrz. Perfekcja przy wykonywaniu każdego drinka, a nawet nalanie zwykłego soku jest dopracowane do perfekcji i ozdabiane świeżymi owocami. Spędziliśmy kilka wieczorów tylko na rozmowach z tym człowiekiem. Pokoje ok, nie czepiam się niczego, gdyż nie tam spędzaliśmy większość czasu. Polecam wziąć auto na kilka dni o pojeździć po wyspie, gdyż jest przepiękna. Świetnie spędzone wakacje.