Opinie o hotelu Almyros Beach
Grecja / Korfu

Almyros Beach: basen

• Hotel odnowiony na sezon 2019, położony w spokojnej okolicy.
  • Bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe: korty, boiska, zajęcia sportowe, SPA.
  • Dobra lokalizacja: tylko 2 km do Acharavi, 40 km do lotniska.
  • Hotel położony bezpośrednio przy plaży z łagodnym zejściem do morza, odznaczonej certyfikatem Błękitnej Flagi.

Jarosław Sanocki

• Zalety Oprócz tego że ładnie wygląda bo został odnowiony nie ma zalet.
    • Wady Słona woda do picia we wszystkim co ją zawierało. Jedzenie codziennie takie samo. Byliśmy tam 4 osoby dorosłe i 3 dzieci na obiad chodziliśmy do tawerny obok ponieważ dzieci nie chciały jeść posiłków w restauracji , w czerwcu byliśmy w Ostri i nie było z tym problemu. Woda zimna w basenie, dookoła basenow warunki średnie. W barze po awanturze zaczęli nam podawać tylko pomarańczowy sok z kartonu. Hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek maksymalnie 3,5. Nie polecam w tej cenie!!!

Nie polecam w tej cenie hotel maksymalnie 3,5 gwiazdki. Przapłacilismy zwłaszcza że po napoje trzeba chodzić do marketu a na jedzenie do tawerny.

K.

• Zalety Nowo wybudowany na sezon 2019 Dobre położenie Uprzejma obsługa Bardzo fobre jedzenie, duży wybór
    • Wady SŁONA WODA W HOTELU, woda w hotelu jest odsalana, nawet ta do picia, przez co WSZYSTKIE napoje na bazie wody mają posmak soli. Herbata, kawa nie nadają sie do picia. Napoje typu cola czy fanta z automatu, mają lekki słonawy posmak. Do miasta 25-30min spacerem plażą, lub drogą bez chodnika.

Nowo wybudowany na 2019 rok. Wysoki standard wykończenia, bardzo dobre położenie. Bardzo dobre jedzenie, duży wybór. W pokoju mini bar z wodą i dwoma smakami napojów gazowanych inne płatne. Plaża, piasek z drobnymi kamyczkami, łagodne wejście do wody, dno piaszczyste, dość daleko płytko.

Renia

• Zalety czyste ładne pokoje, miłe panie sprzątające
    • Wady złe jedzenie, niemiła obsługa przy barach na zewnątrz, w barze na górze super obsługa,

nigdy więcej nie chciałabym się tam znaleźć, nuda

Sebastian

• Zalety Pyszne jedzenie, nowoczesny, duży basen, zjeżdżalnie wodne, piękna plaża, nowe pokoje, super bar na dachu.
    • Wady Daleko od miasta, śmierdziało ze zlewu kanaliza, słabo sprzątane pokoje

Super nowoczesny hotel, pyszne jedzenie, duży basen, piękna piaszczysta plaża, bar na dachu robi wrażenie. Jedynie można się przyczepić do słabej jakości sprzątania i dalekiego położenia do miasta.

Malgorzata

• Zalety Tuz przy plazy,piekny i malowniczy
    • Wady nie ma

Wlasnie wrocilam z wakacji w Almyros.Po przyjezdzie na miejsce nie wierzylam w swoje szczescie poniewaz hotel jest bardzo efektowny.Lezy tuz przy przepieknej plazy.Piasek zwirowo-piaszczysty ale mi to nie przeszkadzalo.Basen duzy i cieply.Przylecielismy rano a woda w basenie byla dalej nagrzana.Drugi basen ze zjezdzalniami.Super,moja corka pol dnia spedzila na nich.Bar przy basenie co najwazniejsze drinki sa z oryginalnym alkoholem.Obok stoisko z recznikami ktore mozna codziennie wymieniac.Pokoje piekne,nowoczesne,nowe na ten rok.Tarasy w hotelu przeszklone i nowoczene.Na gorze bar gdzie serwuja drinki super podane.A na dachu restauracja z ktorej raz na wyjazd przypada kolacja w ramach wycieczki.Jedzenie przepyszne i pelna kultura.Co najwazniejsze obsluga ,pomocna i zawsze usmiechnieta.Animatorzy bezbledni,co wieczor minidisco dla dzieciaczkow.Polecam goraco ten hotel.Ma on 5 gwiazdek na ktore zasluguje a jezeli znajda sie osoby ktore narzekaja na ten hotel to typowi Janusz i Grazyna.Zaplacilismy grosze jak za taki standard.Od hotelu najblizsza miejscowosc 3 km ale spacerkiem spokojnie nawet w zdluz plazy mozna dosc w 30 min.

• Zalety Hotel czysty, odnowiony. Dosłownie na plaży.
    • Wady Woda w basenie lodowata, ciężko wejść, mogłaby choć w brodziku być podgrzewana. Animacje dla dzieci w języku angielskim i niemieckim. Młodsze dzieci, nie chciały uczestniczyć

Wrażenie pozytywne. Hotel czysty, jedzenie dobre, zróżnicowane. W zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Jedynie okropnie zimna woda w basenie i animacje w języku angielskim i niemieckim. Pomimo, że było bardzo dużo polskich dzieci. Hotel na pewno polecamy!

Maciej

• Zalety - blisko plaży - fajny basen - obsługa
    • Wady - daleko od miasta - monotonne posiłki - pokoje max 2 gwiazdki

Hotel położony ok 3 km od miasta Archavi. Pokoje jak na 4 gwiazdki hotelu może mają maksymalnie 2 gwiazdki polskie, infrastruktura hotelu w miarę niezła. Pokoje co drugi dzień czyszczone chociaż stan niektórych do generalnego remontu. Posiłki smaczne, ale mały wybór i stają się po dwóch dniach bardzo monotonne. Straszne przerabianie jedzenie - wiadomo było jak na śniadanie była wołowina w kawałkach to na kolację z pozostałości będzie wołowina w sosie i tak z każdym posiłkiem. Przekąski deklarowane przez Grecos w ofercie to fikcja. Jak ze śniadanie zostaną owoce lub jakieś ciasto trafia to do baru basenowego i to są te przekąski. Jestem ogólnie średnio zadowolony z pobytu w Almyrosie i gdybym nie kupił wycieczki w przystępnej cenie to bym ich wyśmiał za te 4 gwiazdki, ale to Grecja i gwiazdki gwiazdkom polskim nie równe. Całościowo hotel to tak 2,5-3 gwiazdki. Bywałem już w Grecji w 3 i 2 gwiazdkowych hotelach, które 4 gwiazdkowego Almyrosa biły pod wieloma względami na głowę. Hotel mogę polecić tylko w bardzo atrakcyjnej ofercie, ale powtarzam bardzo.

Wioletta

• Zalety dobre jedzenie, czysto, duży basen, miła obsługa, wi-fi na całym terenie hotelu, położenie przy samej plaży, animacje
    • Wady daleko (piechotą) od najbliższego miasteczka

Hotel wywarł na nas pozytywne wrażenie. Bardzo dobre, urozmaicone jedzenie; pokoje czyste, z klimatyzacją. Dość daleko piechotą od najbliższego miasteczka Acharavi, jednakże istnieje możliwość wynajęcia samochodu/quada/skutera/roweru w recepcji hotelu. Plaża przy samym hotelu - dość dużo kamieni, przyda się specjalne obuwie. Szeroka oferta animacji dla dzieci i dla dorosłych przez cały dzień.

• Zalety Położony praktycznie nad samym morzem (od plaży dzieli go tylko jezdnia z ruchem lokalnym). Widoki z plaży niezapomniane - górskie wybrzeże Albanii.
    • Wady Szwankująca klimatyzacja

Małżeństwo z dwójką dzieci: 14 i 10 lat, czas pobytu: 7 dni. Na 6 nocy dwie spędziliśmy w domkach z ... uszkodzoną klimatyzacją. Temperatura we wnętrzach nocą przekraczała 30 stopni - ze wszystkich okien tylko to w łazience miało moskitierę, więc komary pogryzły nas niemiłosiernie. Nie dało się spać i wypocząć, rano byliśmy wymęczeni i nieprzytomni. Łóżka dla dorosłych wygodne, w przeciwieństwie do dostawek. Łóżka dla dzieci w antresoli z wejściem po BARDZO wysokich schodach. Pokoje w miarę schludne. Posiłki typowo hotelowe, dość smaczne kolacje z lokalnymi potrawami, aczkolwiek nieco ciężkawe. Bar przy basenie działający, animacje (aquaaerobic, waterpolo) codziennie. Raz na kilka dni wieczorem minidisco / pokaz iluzjonisty itp. dla młodszych dzieci. Od późnego wieczora do rana cicho i spokojnie. Rzeczywisty standard: 3-3.5 gwiazdki.

Aga

• Zalety W SPOKOJNEJ OKOLICY, DUŻY BASEN, ŁADNY OGRÓD, MIŁA OBSŁUGA
    • Wady NIE CZEPIAM SIĘ

Pobyt w tym hotelu zaliczamy do najbardziej udanych z naszych dotychczasowych pobytów na wyspach greckich. Bardzo ładny ogród, cisza ,spokój, niska zabudowa, z daleka od miasta ( plażą do Acharavii około 20 min.). Pokoje może trochę skromne i bardziej wymagający mogliby się przyczepić ale czyste , sprzątane codziennie, wymiana ręczników codziennie, pościel co drugi dzień, klimatyzacja bez zarzutu..Miłe panie sprzątające jak i cała obsługa hotelu. Dostępne trzy bary gdzie podawane są rozmaite trunki (bardzo dobre drinki) wieczorem w barze na dachu jest cudowny widok na zachód słońca.. Troszkę mała może restauracja ale posiłki smaczne. Międzynarodowa grupa animatorów ( brak polskiego niestety) bardzo się starała umilić nam pobyt. Przy basenie dużą ilość leżaków nie było problemu z rezerwacjami.Bar przy basenie czynny od 10-23 jest wszystko- kawa ,herbata, lody, owoce, przekąski słodkie. Fajny sklepik na terenie hotelu. Wrócimy tam! Polecamy!