1721 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Doskonałe położenie: 150 m od oceanu, 20 min. od Playa de las Americas i Los Cristianos, skąd odpływają promy na La Gomerę.
Gratka dla golfistów: hotel położony pomiędzy polami golfowymi Golf del Sur oraz Amarilla Golf.
Animacje dzienne i wieczorne prowadzone przez zespół hotelowych animatorów.
Wulkan Teide z malowniczymi krajobrazami i trasami trekkingowymi
Plaża 100 metrów, same kamienie nie ma się gdzie kąpać. Jedzenie bez smaku, nie doprawione, twarde mięsa wysuszone. Okolica hotelu beznadziejna.
Witam spędziliśmy w tym hotelu całe dwa tygodnie, było wspaniale,polecam osobom, które chcą odpocząć. Bardzo dobre jedzenie, obsługa bardzo sympatyczna, pokoje codziennie sprzątane, warto tam pojechać.
Bardzo fajny hotel. Miła obsługa, duże, niezatłoczone baseny, szczególnie urokliwy basen nad oceanem, oba z podgrzewaną wodą. Ciche i spokojne miejsce, wielu emerytowanych francuzów i anglików (byliśmy jedynymi polakami). Darmowy autobus hotelowy 3 razy dziennie do Los Cristianos i Las Americas.
Hotel usytuowany w spokojnej okolicy, do centrum kurortu dojdzie się promenadą. Minusem hotelu jest malutka, kamienista plaża, która niestety nie nadaje się do wypoczynku. Do większych plaż (w Playa De Las Americas) można się dostać, korzystając z komunikacji miejskiej. Poza tym hotel zadbany, sprawia przyjemne wrażenie.
Tripadvisor