Opinie o hotelu Alua Calvia Dreams
Hiszpania / Majorka

Alua Calvia Dreams

Czarek

• Zalety Fajnie zacieniajacy się basen, miła i pomocna obsługa, wiele animacji i zajęć (codziennie coś się dzieje).
    • Wady Mam minus do sprzątania w pokojach, jedzenie nie było zadowalające ciężko mi było coś wybrać (wszystko pod Anglików). No i ciężkie zejście do plaży do wyboru bardzo stromy zjazd albo dłuższy kawałek trzeba było przejść.

Jak ktoś chce jechać jako baza wypadowa ok. Blisko kluby, bary, deptak i promenada.(piękne widoki i długa plaża) Jednak ja jako rodzic z dzieckiem więcej się tam nie wybiorę.

ula

• Zalety obsługa hotelowa świetna.Wyjątkowi barmani Reghel.Mahmud.Liam.Blisko plaży.Część rozrywkowa dla zainteresowanych 5min od hotelu choć oblegana przez pijanych Anglików.Piękna plaza.
    • Wady posiłki fatalne,to niestety rzutuje na negatywną opinie o hotelu od dawna.Animatorzy ..masakra.

Mój pobyt oceniam pozytywnie.chętnie bym tam wróciła.Sam hotel fajny,przestronne pokoje sprzątane codziennie.Obsługa hotelu miła..szczególnie barmani..Mahmud..Reghel..Liam.Blisko do plaży,promenada fajna na spacery oraz knajpki z widoczkiem na morze.Część rozrywkowa dla pijanych Anglików dużo knajp z głośną muzyką..to już dla tych co lubią takie klimaty.Restauracja Piano dla spokojniejszych warta odwiedzenia..tańce i fajna atmosfera.Największą tragedią hotelu są posiłki..mimo że nie jestem wymagającym i narzekającym klientem to niestety wyżywienie rzutuje na negatywną ocenę hotelu.Ogólnie polecam ten hotel.

• Zalety Blisko morza, dobre jedzenie, ładne otoczenie, fajni animatorzy i barmani
    • Wady Brak plaży, beznadziejna łazienka

Co do pokoju, ogólnie nie byłby najgorszy żeby nie łazienka a właściwie brodzik zaprojektowany bezmyślnie w czasie kąpieli zalewa się całą łazienkę i pół pokoju. Niestety hotel nie ma też wydzielonej dla siebie plaży. Plaża jest bardzo blisko, ale źle się czuje gość, gdy na plaży są wydzielone piękne, wręcz luksusowe miejsca dla innych hoteli a my, no cóż w części publicznej. Przecież jedziemy tam właśnie po to, bo baseny owszem ładne i czyste, ale zimne nikt z nich nie korzystał, a morze cudowne, czyste i ciepłe. Szkoda. Pomimo bardzo miłej obsługi, dobrej kuchni i tajnych animacji nie mogę polecić tego hotelu, w każdym razie nie za takie pieniądze.

• Zalety Blisko do plazy, czysto, mila obsluga, dobre jedzenie

Polecam! Hotel bardzo blisko plazy, czysto, mila obsluga, dobre jedzenie, jedyny minus ze monotonne, hotel oddalonych od najbardziej hałaśliwej i imprezowej ulicy dlatego mozna spokojnie spać, ale jednoczenie na imprezy blisko.

lki

• Zalety Fakt że leży na Majorce
    • Wady Uwaga brudny mocno zniszczony brak efektów pseudo remontów zagrzybiały jedzenie wstrętne śmierdzące kisem w trzecim rzędzie od morza

To były najgorsze wakacje w życiu mimo ze tak długo wyczekiwane Jak można tak oszukiwać wciskać kit ze hotel był wyremontowany 2016 to nie jest możliwe żeby go tak zniszczyć w ciągu pól roku Zaniedbany Brudny Grzyb na ścianach ręczniki przypominają ścierki do podłogi Brak animacji Polska animatorka już dawno uciekła Bardzo nie dobre jedzenie monotonia tłuste typowo pod Anglików zawsze zimne Brak ciszy nocnej odgłosy wrzaski nie do zniesienia Daleko od morza trzeba przejść przez główną ulicę Naprawdę nie polecam nie robię tego złośliwie tylko szczerze Gorzej trafić nie mogliśmy!!!!

Mateusz

• Zalety położenie, pokoje, baseny
    • Wady Jeden barman bardzo nieprzyjemny, jedzenie ukieronkowane pod głośnych Anglików.

Pobyt był udany. Położenie bardzo dogodne. Bardzo cicha okolica. Blisko do plaży. Na basach słońce przez cały dzień z uwagi na bardzo dobre położenie. Ogólnie polecam ale jedzenie ukierunkowane dla Anglików po kilku dniach staje się nie do zniesenia.

Gosia Fediuk

O hotelu nie będę się rozpisywać – powinien już być odnowiony, a szczególnie łazienki i klimatyzacja. Jedzenie dobre, dużo i urozmaicone, można było zawsze coś sobie wybrać smacznego. Obsługa miła . Codziennie o 22.00 były animacje i to na dobrym poziomie. Animatorka z Polski p. Agatka ( przemiła , niebieskooka blondynka ) nie tylko zajmowała się zabawami z dziećmi, ale też służyła zawsze pomocą dorosłym w kontaktach z obsługą hotelową gdy mieliśmy problemy. Dużym minusem hotelu to młodzi, bardzo głośno zachowujący się i w dzień i w nocy, Anglicy.

janusz

Bardzo miła obsługa, pokoje bardzo skromne ale czyste ale kto spędza wakacje w pokoju : -)

niezadowolona

Hotel Marina Barracuda nie zrobił na nas wrażenie, pokoje z grzybem i spadający tynk przy otwieraniu drzwi, baterie w łazienkach nie myte chyba nigdy bo zardzewiałe, mrówki faraonki w pokoju. Sprzątanie codzienne ale jeśli chodzi o sprzataczki to trzeba uważac, bo zostawiła nam otwarte drzwi. 90% to Angole którzy zachowują się jak bydło, bardzo trzeba pilnowac swoich rzeczy, w ciagu dwóch dni okradli nas dwa razy a w ostatni dzień zniknęła mi lokówko-prostownica z torby w pokoju (sprzatacznka) a w barze ktos ukradł nam lustrzanke a jadąc taxowka na policje to była strata czasu i kolejnych pieniedzy 20 euro bo nie mieli tłumacza a mało który majorkańczyk umie po angielsku. Wszystko jest dostosowane do anglików - tandeta. basen mały, wiecej cienia niż slońca ale można było chodzic do tego wiekszego w marina pax. Bar, obsługa w barze i w restauracji bardzo sympatyczna, jedzenie dobre i duzo, animacje też rewelacyjne! Ogólnie Majorka jest prześliczna, ma wspaniałe plaże i morze, jest dużo atrakcji ale ich koszty tez sa nie małe. p.s te zdjęcia to z Mariny Pax a nie z Barracudy;/ tyle co ich łaczy to basen mają wspólny. Barracudy nie polecam!

Glenn L.
    Pobyt: Lipiec 2009