Opinie o hotelu Amilcar

Amilcar

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

Dorota
    Pobyt: Czerwiec 2005

Na początku chciałabym powiedzieć ża leżaki i parasole są na plaży i przy basenie bezpłatne. Byłam w Amilkarze na przełomie lipca i sierpnia tego roku więc wszystkie wiadomości ode mnie są na czasie. Jedzenia bardzo dużo, nie ma żadnych robali, śniadania raczej na słodko ale dużo. plaża hotelowa nie za mała nie za duża. Basen ok ale po połodniu na besenie jest dużo miejscowych. na początku dostaliśmy pokoje z wieloma usterkami były to pokoje z numeracją do 1000. potem zmieniliśmy bo widzieliśmy u znajomych większy standart. bez problemy nas przekwaterowali. także jak tam już będziecie to od razu bierzcie pokoje z numeracja powyżej 1000 my mieliśmy 18.....Okolice i położenie hotelu superrrrr. Miła obsługa. Nie był to mój pierwszy wyjazd także mam porównanie. Jeśli chodzi o te kraje mniej "cywilizowane " to byłam w Egipcie w 4 gwiadzkach i wcale nie było az tak wielkiej różnicy , a jeśli chodzi o Turcje to Tunezja bije ją na głowę. Ogółem wakacje były bardzo udane, żal było wracać, byliśmy na 2 dniowym Safari, gorąco polecam. Sami pociągiem (bo jest tam bezpiecznie ) pojechaliśmy zwiedzać Kartaginę. Do tunisu jest 15 minut kolejką. Miasteczko SIDI..... urocze. Jedyny minus to rezydentka Pani Basia niczego nie umie załatwić prosiliśmy aby to ona nam załatwiła zmianę pokoi, to nie umiała i załatwiliśmy sami. Niby słuch ale wszystko jednym uchem wpuszcza a drugim wypuszcza. Ale coż tam koniec języka za przewodnika a jak się nie umie język to na migi też można. Byłam z mężem i z 2 nastoletnich dzieciaków.

Marzena
    Pobyt: Czerwiec 2005

Cudowna okolica,ładna plaża,czysty basen i słońce.Czego można chcieć wiecej?? Miła obsługa , fajni animatorzy i ratownicy.Ogólnie-super.

iwona zagrodzka

iwona zagrodzka
    Pobyt: Czerwiec 2005

hotel jest chyba po lekkim remoncie i po prostu lazienka jest nie domyta z pozostalosci farby i tynku. natomiast polozenie hotelu, bliskosc plazy i swoboda niweluja niedociagniecia w utrzymaniu czystosci. (zadne robale po pokojach nie biegaly) zreszta w pokojach tylko spalismy, cale dnie spedzajac poza hotelem.
    Za lezaki, czy wejscie na plaze nie placilismy, co podobno bywa w zwyczaju niektorych hoteli. Na plazy bylo kilku Panow ratownikow, ktorzy zapewniali nam spokoj i bezpieczenstwo, oraz bardzo sympatyczny Pan rozstawiajacy lezaki i zaopatrujacy nas w zamowione napoje czy jedzenie.
    Obsluga bardzo mila i pomocna. mozna sie porozumiec glownie w jezyku francuskim ale tez swietnie mowia po angielsku i troche po polsku.
    hotel serwuje przepyszne, swieze ciastka, torty i owoce jako deser po kolacji. Malo urozmaicone sniadania. codziennie, niezmienni francuskie buleczki, bagietki, dwa rodzaje dzemu i jeden rodzaj wedliny, ale da sie przezyc.

mary

Bożena