Opinie o hotelu Anastasia Beach
Grecja / Zakynthos

Anastasia Beach: obiekt, plaża

• Transfer z lotniska trwa ok. 20 min.
  • Tuż przy szerokiej i piaszczystej plaży (gruby, żółty piasek)

Dariusz

• Zalety Basen i plaża przy hotelu.
    • Wady Brak czajnika elektrycznego w pokoju.

Super lokalizacja. Zbyt wysokie ceny w przynależnej restauracji w porównaniu do innych obiektów( czy to w centrum lub przy plaży).

• Zalety przy plaży

Dużym plusem hotelu jest położenie przy plaży, pokoje średnie. W pobliżu restauracje i sklepiki.

Dorota

• Zalety Położenie to jedyna zaleta
    • Wady Mały wybór posiłków, jedzenie monotonne, zwłaszcza śniadania, jakość posiłków co najwyżej średnia, lunch box to kpina - woda, soczek w kartoniku jak dla dzieci i rogalik strach to zjeść. Tragiczne przekąski między posiłkami, dwa z ośmiu dni byliśmy w hotelu w ciągu dnia i przekąski do stare, suche kanapeczki z podejrzaną wędliną i serem. Brak ręczników plażowych. Niewiarygodnie małe prysznice.

Jedyny plus to położenie przy morzu. Łazienki to totalna katastrofa kabiny prysznicowe niestandardowo małe,osoba o większej wadze i wzroście miała by problem się w niej zamknąć.Pokoje w suterynie ..Biuro Itaka wykupione ma najgorsze pokoje za dopłata na miejscu 100euro i jeszcze wykłóceniu się można było dostać pokój na piętrze.Woda do picia ohydna.My do hotelu przyjechaliśmy o godz.7.30 ich czasu na miejscu w recepcji dowiedzieliśmy się że pokoje dostaniemy dopiero o godz.14,00 i tak się stało.Opaski na ręce dostaliśmy przed 12.00 i informację że dopiero od tej godziny możemy korzystać z opcji all inclusive a co do tej pory każdy radzi sobie sam.Po całonocnej podróż wszyscy marzyliśmy o prysznicu i odpoczynku ale niestety nikogo to nie interesowało. Był to najgorszy z wyjazdów.Hotelu nie polecam.Z biurem Itaka już nie polecę na wakacje strasznie się popsuło.

Kinga

• Zalety Widok na morze i blisko plaży
    • Wady Ubogie jedzenie, brak owoców, śmierdzący pokój w suterenie bo takie są rodzinne, najgorszy hotel w jakim byliśmy, tak naprawdę jest to hotel 3* raczej naciągane, jak słabe sanatorium, a w ofercie widnieje jako4* brak słów, stołowaliśmy się w restauracjach zewnętrznych,

Polecam, bez jedzenia i z naciskiem na pokoje na pietrze,

• Zalety Położenie to jedyny plus.
    • Wady Ten Hotel ma same wady .. odradzam wszystkim .. nie wiem skąd biorą się pozytywne opinie ludzi na temat choćby wyżywienia .. my aby jakoś funkcjonować dzień w dzień wydawaliśmy pieniążki w restauracjach na jedzenie i alkohol bo all inclusive jaki proponuje hotel jest na poziomie karygodnym .. Nie potrafią zadbać nawet o trawnik w ogrodzie na którym stoją leżaki .. (wysuszony oset wbija się w stopy) Dodam jeszcze ze tam w ogóle nie marnują tego co zrobią . Podawać będą to samo "danie" tak długo aż wszystko wszyscy zjedzą .. bądź się zepsuje .. te same pomidory np były wystawiane cały dzień i jeszcze dnia następnego .. fasolka na śniadanie w formie hmm jakby fasolki po bretońsku a na obiad czy kolacje już w formie zupy .. brokuł podany do kolacji w formie ugotowanej , następnego dnia wykorzystany do zupy brokulowej z marchewka z dnia poprzedniego również .. Tragedia !!!

Nie bądźcie głupi ! Nie dajcie nabrać się na fotki .. to wszystko to ściema ..każdy z kim tutaj zagadalismy miał takie samo zdanie .. !! W zeszłym roku płaciliśmy na Wyspy Kanaryjskie zaledwie 400 zł więcej .. ale warunki były naprawdę luksusowe . Ten Hotel nie zasługuje nawet na 3 gwiazdki .. strasznie jesteśmy zawiedzeni ..

Pobyt: Maj 2017

• Zalety Położenie w pierwszej lini, kameralny i spokojny hotel, dzięki położeniu oddalony od imprezowej części Laganas, a w sezonie musi się tam dziać (my byliśmy w drugiej połowie maja, więc to dopiero początek sezonu), pokoje w miarę czyste.
    • Wady Mały wybór posiłków, jedzenie monotonne, zwłaszcza śniadania, jakość posiłków co najwyżej średnia, lunch box to kpina - woda, skoczek w kartoniku jak dla dzieci i rogalik ala Seven Days o skladzie zawierającym ze 30 pozycji, strach to zjeść. Tragiczne przekąski między posiłkami, dwa z ośmiu dni byliśmy w hotelu w ciągu dnia i przekąski do stare, suche kanapeczki z podejrzaną wędliną i srem. Brak ręczników plażowych. Niewiarygodnie małe prysznice.

Ogólnie hotel dobry dla osób aktywnie spędzających czas i nie koczujacych 24 godziny w hotelu. Nas praktycznie nie było w hotelu w ciągu dnia i służył on raczej jako baza wypadowa. Klasa hotelu to 3 gwiazdki, na pewno nie 4.

Karol

• Zalety bliskość plaży, klima w każdym pokoju, duża ilość barów w okolicy oraz wypożyczalni pojazdów
    • Wady brak animacji, niewielki basen, kręcące się po patio koty

Pobyt na Zakhyntosie minął nam przyjemnie. Hotel sprawił dobre wrażenie, choć jak na 4 gwiazdki można oczekiwać więcej. Dużą zaletą było położenie tuż przy plaży oraz bezpłatne leżaki hotelowe. Niestety po jednej z nocy na plaży pojawiło się mnóstwo wodorostów, których nie sprzątnięto przez kilka dni.

K

• Zalety Bliskość do morza
    • Wady Łazienki Pokoje w piwnicy smród w pokojach

Zaczne od łazienek tatalna katastrofa kabiny prysznicowe niestandardowo małe, myslę że osoba o większej wadze miała by problem się w niej zamknąc. W pokojach czuć wilgoć, cześć z nich w piwnicy gdzie odczuwalny był smrod. te na piętrze nieco lepsze, ktoś jesli trzymal ubrania w szafie rowniez nadawały się do prania. Bar przy plazy płatny, klimatyzacja czy wifi płatne. W barze głównym do wybranie jedynie kilka soków bo drinkami bym tego nie nazwał. Jedyny plus to polożenie przy morzu, oraz czystość. Hotel Maxymalnie zasługuje na bardzo mocno naciagnięte 3 gwiazdki. Radze się mocno zastanowić czy warto przepłacać za ten hotel. pozdrawiam

Karol z przyjaciółmi
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety położenie hotelu, dużo zieleni
    • Wady monotonne posiłki, wyliczona ilość jedzenia, niski standard pokoju, zaniedbane otoczenie, mało pomocna obsługa hotelu, ciągłe nękanie na plaży przez \\\"sprzedawców\\\" pamiątek owoców itp.

4* hotel (jak podaje organizator) okazał się hotelem 3* (i to max 3*). Pokój czteroosobowy położony w suterenie, ciemny, z jedną szafą na cztery osoby przy czym szuflady nie do użytku - zaklejone farbą. Uszkodzone zamki w okiennicach - można się pokaleczyć. Inne pokoje wyremontowane, o o wiele wyższym standardzie (nowoczesne, czytniki kart itp.). Szkoda, że nikt w biurze nas o tym nie poinformował, bo chętnie byśmy wzięli pokoje 2-osobowe.. co więcej, pani sprzedająca wycieczkę poleciła ją jako super hit dnia. Hotel ładnie położony, blisko morza. Dużo zieleni, ładny ogród. Opcja all inclusive - totalna porażka. Posiłki monotonne, śniadania ciągle to samo (przez cały tydzień). Jeden gatunek herbaty (podawana tylko do śniadania) zalewana wrzątkiem z automatu z odsolonej wody (czuć wyraźnie smak soli), brak jakichkolwiek dodatków typu cytryna. W stołówce czysta woda z dystrybutora również słona. Tylko przy barze woda słodka z baniaka , dobra kawa. Jednak bar otwierany dopiero od godziny 10:30. Obiady i kolacje w miarę okej, ale około 40 minut przed zakończeniem kolacji i obiadu brakowało głównych dań. Jedzenie bardzo wyliczone, w małych ilościach do tego bardzo słabe jakościowo. Z owoców serwowano krojone jabłka, pomarańcza krojona w plastry jak cytryny, arbuzy i melony bez smaku, brzoskwinie z puszki. Przy barze możliwość wzięcia tylko 2 drinków jednorazowo (o co chodzi??? gdzie opcja all??). Obsługa mało zainteresowana gośćmi. Recepcjonista przyszedł zwracać nam uwagę po 23:00, że jest za głośno mimo że tylko rozmawialiśmy na tarasie, przypominając że jest cisza nocna (podczas gdy goście z UK całe noce biegali po korytarzach, hałasowali, zachowywali się głośno). Ogólne wrażenie - będąc 4 raz w Grecji, która jest świetnym miejscem na wakacje - bardzo niekorzystne, mówiąc krótko najgorszy hotel w jakim dotychczas byliśmy (a cena z kosmosu). Tylko piękna pogoda i czyste morze Jońskie ratowały sytuację.

mateo
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety położenie blisko morza ogólnie pozytywne wrażenie
    • Wady praktycznie brak wad jedyne do czego można się przyczepić to że w pokoju przez 2 ostatnie dni słychać było głośnych obleśnych starych niemców obok

W hotelu byliśmy końcówka maja początek czerwca w bardzo przystępnej cenie i dlatego hotel tak wysoko oceniony. Z basenu wychodzi się prosto na plaże, leżaki przy basenie bezpłatne na plaży płatne, jedzenie smaczne lecz monotonne troszke z czasem ale nam bardzo smakowało świeże owoce, warzywa. 3 posiłki dziennie, zimny bufet pomiędzy posiłkami słaby, pokoje czyste hotel ogólnie ładny zadbany, ogólne wrażenie bardzo dobre w tej cenie jeżeli chodzi o wszelkie wycieczki auta skutery to na własną ręke dgadać się na mieście, ja załatwiłem skuter za 10 euro dziennie bardzo polecam tą formę zwiedzania wyspy