Opinie o hotelu Alborada Ocean Club
Hiszpania / Teneryfa

Alborada Ocean Club: teren hotelu, basen

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: brodzik, plac zabaw, miniklub.
  • Atrakcyjne położenie: przy plaży, ok. 10 km od lotniska, ok. 16 km od Costa Adeje, w pobliżu centrum handlowe, restauracje.
  • Wylot z Krakowa Bez wyżywienia (Self Catering)
  • Wylot z Katowic Bez wyżywienia (Self Catering)

Dawid

• Zalety duże pokoje z balkonem i aneksem kuchennym, dobre położenie- blisko przystanek autobusowy, sklepy, kafeterie, restauracje, duży basen przy samym oceanie, bardzo miła obsługa
    • Wady posiłki

Hotel jest stary i wymaga remontu, ale wszystko działa i jest czysto. Teren hotelu jest bardzo zielony, jest wiele dużych palm. Dużym plusem jest wspaniała obsługa, uśmiechnięta i pomocna. Wadą tego hotelu jest jedzenie: jest duży wybór posiłków, są urozmaicone, ale są one bardzo tłuste, niedogotowane, nieprzyprawione, w najlepszym wypadku można powiedzieć, że część z nich jest zjadliwa. W tym roku zmienił się właściciel i cała polityka prowadzenia hotelu, więc nie warto sugerować się starszymi opiniami.

Annetta

• Zalety same plusy, nie mam się czego czepić - naprawdę.Hotel przewyższał swoje 3*

Największy atut hotelu to ogromny basen z oceaniczną wodą, do którego kilkadziesiąt razy na dzień wpadają fale oceaniczne, więc woda nie może być krystalicznie czysta, bo to sama NATURA,( ale za to nie ma tego obrzydliwego Chloru, który niszczy wszystko) i mimo pływających "kilku" wodorostów - jest to najlepsze spa jakie zażyłam, skóra po wyjściu z basenu była gładka, nawilżona, jędrna i pozbawiona cellulitu. Basen podczas naszego, 2 tygodniowego pobytu, był 3 razy czyszczony, co nie za bardzo mnie się podobało. Obsługa całego hotelu i restauracji - Przemiła! Pokoje wielkie i przestronne, sprzątane codziennie. Posiłki różnorodne bardzo dużo jedzenia, codziennie innego, z serwowanymi regionalnymi smakołykami. Codziennie do woli, lody na deser do obiadu i kolacji. Animacje na najwyższym poziomie, codziennie inne występy: flamenko, śpiew, występy cyrkowe. Dzieci nie mogły doczekać się mini disco. Okolica to sypialnia miejscowych, więc ceny w sklepach normalne, nie wygórowane. Spędziliśmy w nim 2 cudowne tygodnie naszych wakacji w rozsądnej cenie. Hotel nie posiada 5* więc nie ma w nim przepychu i luksusu a osoby oczekujące tego będą rozczarowane, ma prawdopodobnie innego właściciela więc dba o gości i opinię, a kto wie może dąży do podniesienia ilości gwiazdek a tym samym i ceny za pobyt. POLECAM w 100%!!!

Aleksandra

• Zalety Miła obsługa, internet w całym hotelu, piękne widoki z restauracji, dużo leżaków przy basenie, smaczne jedzenie
    • Wady Potrzebny jest remont

Spędziłam w tym hotelu tydzień, byłam dosyć źle nastawiona przez te wszystkie opinie. Okazało się, że jest bardzo fajnie, jedzenie smaczne, piękne widoki, pokoje sprzątane codziennie. Co mi się spodobało tutaj najbardziej? Obsługa. Zawsze uśmiechnięci, rozdają cudowną energię dookoła. Potrzebny jest jednak remont, wtedy to będzie idealny hotel. Nie jest to hotel do siedzenia i odpoczywania. Radzę zwiedzić np. Loro Park, Siam Park i inne piękne rzeczy na tej wyspie.

Aneta

• Zalety brak
    • Wady same wady

Nie polecam tego hotelu. Zmarnowany urlop i pieniądze,naprawde SZCZERZE NIE POLECAM !!!!

Jarosław

• Zalety brak
    • Wady smród,brud,zdewastowany cały hotel,nieczynne gry,

Poradą dla wyjeżdzających jest: NIE JECHAĆ DO TEGO HOTELU. Najgorszy tydzień w moim życiu. Jestem tak zniesmaczony tym hotelem,że nie chce mi się nawet o nim pisać. Po prostu jedna wielka porażka.

Aneta

• Zalety Brak
    • Wady Brudna stołówka, karaluchy w pokoju, straszny smród w pokoju,brak poduszek,brud,syf wszędzie nawet dziury w windzie jak by ktoś młotkiem walił kilka godzin.

Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę podesłać zdjęcia na meila które porobiliśmy z mężem jak tam byliśmy. Te zdjęcia co są w ofercie są strasznie przekłamane. W dodatku zapłaciliśmy kilkaset złotych żeby mieć pokój z widokiem na morze po czym okazało się że wszystkie pokoje są z takim widokiem i wcale nie trzeba dopłacać. Bar czynny do 22,więc po 22 nie można nawet dostać szklanki wody żeby popić chociażby tabletki. W pokoju chodziły ogromne karaluchy. A o aneksie kuchennym tak jak jest w ofercie można zapomnieć. Nie było w pokoju czajnika,ani lodówki ani mikrofalówki. A nawet łyżeczki albo herbaty. To po co tak piszą gdybym wiedziała wzielabym swoją z domu. Wszystkie gry takie jak bilard czy krążki nie działały jedyne co to było słońce więc można się opalać nic więcej. Ledwo wytrzymaliśmy tam tydzień. Nie pojechałabym tam za darmo jak by mi nawet dopłacili wolałabym zostać w domu. Najgorsze wakacje w życiu A trochę miejsc już mamy za sobą.

Laura

• Zalety Brak
    • Wady Wszystko

Hotel stary zaniedbany jak z lat 80 nie znalazłam żadnych plusów prócz pogody która była na prawdę piękna pokoje stare dużo odbiegające od zdjęć stołówka dramat codziennie nie dość ze to samo to brudno nie wspominając o basenie jedynym plusem to jego wielkość reszta totalne dno brudno strasznie nie polecam a zwłaszcza z dziećmi !!!!!!

• Zalety Wspaniała obsługa, ludzie pracujący tam mili, zawsze uśmiechnięci i pomocni.
    • Wady Ogólnie nie ma większych wad...może basen...ale wiadomo że woda z oceanu. Dostęp do morza...plaży.

Nie jestem wymagającą turystką...nie typ płacę żądam i mi się należy (Janusz i Grażyna);) A więc...hotel normalny. Czysto, w miarę schludnie na tak wielki obiekt. Ręczniki wymieniane co 2-3 dni, dokładane kosmetyki i dokładnie sprzątane. Obsługa bardzo miła i naprawdę są nastawieni na pomoc. Jedzonko...każdy coś dla siebie wybierze, szybko sprzątane stoliki i miła obsługa. Miasteczko bardzo mi się podobało...klimatyczne, takie swojskie...trudno się w nim zgubić, przyjemnie wieczorem spacerować. Teraz to co mi się nie podobało....TURYŚCI!!!!!! Ludzie opanujcie się nie jesteście w swoim kraju. Brak szacunku i chamstwo widać było wszędzie. Zarówno na basenie jak i w restauracji. Wiecznie zajęte ręcznikami leżaki, "żarcie" w restauracji jak świnie z koryta....obrzydliwe. No i niestety trudny dostęp do plaży....na 8 dni pobytu byłam tylko 2 razy...ponieważ ratownik się nie rozdwoi, a musi otwierać przejście ;( Ogólnie piękne miejsce, wspaniali mieszkańcy....zawsze uśmiechnięci i uczciwi. Znakomita baza na wycieczki. Polecam Teneryfę, miasteczko i hotel.

Janusz i Małgorzata

• Zalety Bliskość lotniska, basen z wodą oceaniczną, wystarczająca ilość leżaków, ładna i cicha miejscowość Las Galletas
    • Wady Hotel lata swojej świetności ma już za sobą. Wymaga kapitalnego remontu. Pomysł z kotarą w wannie jest beznadziejny.

Byliśmy w tym hotelu czwarty rok z rzędu i muszę stwierdzić, że jest coraz gorzej. Animacje z roku na rok słabsze. Bar otwarty do 22,oo, a w latach poprzednich do 23,oo. W dniu przyjazdu nie korzystaliśmy z obiadu, a w dniu wyjazdu nie mogliśmy tego posiłku odebrać. Takiego rozwiązania w latach poprzednich nie było. Faktem jest, że można z skorzystać z zimnego bufetu pomiędzy godz. 11,30 a 12,30 czego w latach poprzednich nie było. Ogólnie nie jest źle, ale było lepiej.

Alicja

• Zalety Dobra baza wypadowa,ładne widoki na ocean,dobre jedzenie, jak na 3 gwiazdki myśle że można polecić !????
    • Wady Jak na 3 gwiazdki , sądzę ze ok, nie będę pisać o wadach ,chociaż remont by się przydał .

Hotel ogromny , część hotelu wyremontowana,na tygodniowy pobyt wynajęliśmy samochód ,jeździliśmy po wyspie , było cudownie .Do hotelu wracaliśmy tylko na noc.Teneryfa jest piękna.