Opinie o hotelu Alborada Ocean Club
Hiszpania / Teneryfa

Alborada Ocean Club: teren hotelu, basen

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: brodzik, plac zabaw, miniklub.
  • Atrakcyjne położenie: przy plaży, ok. 10 km od lotniska, ok. 16 km od Costa Adeje, w pobliżu centrum handlowe, restauracje.

Paula

• Zalety + okolica + basen +jedzenie bardzo dobre, nawet wege znajdzie coś dla siebie Codziennie dodawali nowość jedną np. pizza, w kolejny dzień zapiekany szpinak itp. - obsługa mega miła +duże pokoje z balkonem i aneksem kuchennym + w pokoju czynna lodówka + wymiana pościeli/ ręczników w sumie u nas co 2 dzień było.
    • Wady - drinki, które daleko stały od tradycyjnego mohito.. takie All inclusive, że jeżeli chciałeś np. malibu- musisz zapłacic.. SŁABE !!! - Bardzo dużo tłustych potraw .. Rogale francuskie i babeczki jakby z 3 dni... okropne w smaku. - zimne przekąski to tylko chleb tostowy z szynką i serem.. a mogły by być lody czy owoce w tym czasie - kawa.. obrzydliwa!!!! oczywiście z automatu.. kiedy chcesz kawę z baru z profesjonalnego ekspresu- musisz zapłacić .. - soki z automatu też mega słabe.. - jednego dnia przy kolacji spotkaliśmy karalucha, ale podobno to normalne. - prl w pokoju ... strasznie materac śmierdział -stęchlizną - ciągle zimna woda była, Pan naprawiający nam to po prostu odkręcił wodę i czekał .. więc i tak była zimna.. - od około 7 rano skrzeczące papugi .. - w kuchni brak sztućców.. ani noża ani łyżeczki

podczas tygodniowego pobytu- basen był czyszczony 1 raz. jedna Pani z baru wolała ciągle sprzątać niż obsługiwać klientów, przez co robiła się duża kolejka. W opcji all inclusive - dostępne wino białe, różowe i czerwone, piwo, różne rodzaje wódki - barmani nie robią drinków, chyba, że dodatkowo zapłacimy. Można więc wziąć wódkę z lodem i uzupełnić sobie samemu colą bądź czymś innym. a tak ogólnie to : Duży minus- TURYŚCI !!!! syfiarze straszni .... narzeka każdy na polskie morze... tutaj od piątku od bardzo wczesnego poranku, zajęte leżaki poprzez ręczniki !! i to nie byli Polacy ! właśnie Ci zazwyczaj brali po 3 talerze jedzenia, po czym zostawiali połowę... 90% gości to emeryci i renciści ... Zdjęcia hotelu są zakłamane, retuszowane.. Internet strasznie powolny. weźcie ze sobą z pewnością żel, szampon i mydło i w sumie swój ręcznik. Te hotelowe w nie najlepszym stanie. dodatkowo dodam iż pełno starych babeczek chodziło i opalało się bez górnej części stroju kąpielowego. Jeżeli ktoś nie lubi albo boi się psów- nie zdziwcie się, chodzi ich kilka bez kagańców .. Brak suszarek do włosów w łazienkach - można wypożyczyć z recepcji. Dwa pojedyncze łóżka w sypialni - są zsunięte razem ale się rozjeżdżają. jeżeli nie mówicie po angielsku/ hiszpańsku- nie liczcie na rezydenta. Zakwaterować, wykwaterować musicie się sami. Widzieliśmy go raz, gdzie zamiast przedstawić nam wszystko, najpierw odbierał setki sms i telefonów- co było mega słabe !

Jolanta

• Zalety Duże przestronne pokoje, czyste. Codziennie sprzątane, wymiana ręczników. Ogromny basen ze słona wodą czyszczony co kilka dni , dużo leżaków. Różnorodność jedzenia. Dostępność komunikacji, sklepów, Blisko port i promenada.
    • Wady Budynek wymaga remontu, choćby malowania , ale jest czysto

Pierwsze wrażenie fatalne ze względu na wygląd zewnętrzny hotelu jako budynku , ale z każdym dniem przybierało na wartości. Spędzilismy tam dwa tygodnie i każdego dnia byliśmy oczarowani czymś innym. Na końcu pobytu, stwierdziliśmy, że nie ma się do czego przyczepić. Hotel położony na uboczu, aczkolwiek bardzo blisko do miasteczka, Obsługa hotelu na 6+, animatorzy wspaniali, otwarci na ludzi, dzieci, osoby niepełnosprawne. Rozmaitość zajęć organizowanych przez nich przerosła nasze oczekiwania. A dzieci nie mogły doczekać się mini disco wieczorem.sympatyczna, uśmiechnięta obsługa. Nie wspomnę już o codziennym programie artystycznym od tańców flamenco, brzucha czy inne pokazy .Polecamy ten hotel.

Przemysław

• Zalety Położenie, cena, wielkość pokoi, basen, miła obsluga.
    • Wady Brak szklanek w pokojach. ????

Na nasze potrzeby aż nadto wystarczający standard. To co ludzie o nim piszą to czyste malkontenctwo. Dobre położenie, dostępność rent-car, sklepy baaardzo blisko, restauracje też. Zresztą w hotelu jedzenie też pyszne i obfite. Blisko wszędzie. Polecam z czystym sumieniem ????

Dawid

• Zalety duże pokoje z balkonem i aneksem kuchennym, dobre położenie- blisko przystanek autobusowy, sklepy, kafeterie, restauracje, duży basen przy samym oceanie, bardzo miła obsługa
    • Wady posiłki

Hotel jest stary i wymaga remontu, ale wszystko działa i jest czysto. Teren hotelu jest bardzo zielony, jest wiele dużych palm. Dużym plusem jest wspaniała obsługa, uśmiechnięta i pomocna. Wadą tego hotelu jest jedzenie: jest duży wybór posiłków, są urozmaicone, ale są one bardzo tłuste, niedogotowane, nieprzyprawione, w najlepszym wypadku można powiedzieć, że część z nich jest zjadliwa. W tym roku zmienił się właściciel i cała polityka prowadzenia hotelu, więc nie warto sugerować się starszymi opiniami.

Annetta

• Zalety same plusy, nie mam się czego czepić - naprawdę.Hotel przewyższał swoje 3*

Największy atut hotelu to ogromny basen z oceaniczną wodą, do którego kilkadziesiąt razy na dzień wpadają fale oceaniczne, więc woda nie może być krystalicznie czysta, bo to sama NATURA,( ale za to nie ma tego obrzydliwego Chloru, który niszczy wszystko) i mimo pływających "kilku" wodorostów - jest to najlepsze spa jakie zażyłam, skóra po wyjściu z basenu była gładka, nawilżona, jędrna i pozbawiona cellulitu. Basen podczas naszego, 2 tygodniowego pobytu, był 3 razy czyszczony, co nie za bardzo mnie się podobało. Obsługa całego hotelu i restauracji - Przemiła! Pokoje wielkie i przestronne, sprzątane codziennie. Posiłki różnorodne bardzo dużo jedzenia, codziennie innego, z serwowanymi regionalnymi smakołykami. Codziennie do woli, lody na deser do obiadu i kolacji. Animacje na najwyższym poziomie, codziennie inne występy: flamenko, śpiew, występy cyrkowe. Dzieci nie mogły doczekać się mini disco. Okolica to sypialnia miejscowych, więc ceny w sklepach normalne, nie wygórowane. Spędziliśmy w nim 2 cudowne tygodnie naszych wakacji w rozsądnej cenie. Hotel nie posiada 5* więc nie ma w nim przepychu i luksusu a osoby oczekujące tego będą rozczarowane, ma prawdopodobnie innego właściciela więc dba o gości i opinię, a kto wie może dąży do podniesienia ilości gwiazdek a tym samym i ceny za pobyt. POLECAM w 100%!!!

Aleksandra

• Zalety Miła obsługa, internet w całym hotelu, piękne widoki z restauracji, dużo leżaków przy basenie, smaczne jedzenie
    • Wady Potrzebny jest remont

Spędziłam w tym hotelu tydzień, byłam dosyć źle nastawiona przez te wszystkie opinie. Okazało się, że jest bardzo fajnie, jedzenie smaczne, piękne widoki, pokoje sprzątane codziennie. Co mi się spodobało tutaj najbardziej? Obsługa. Zawsze uśmiechnięci, rozdają cudowną energię dookoła. Potrzebny jest jednak remont, wtedy to będzie idealny hotel. Nie jest to hotel do siedzenia i odpoczywania. Radzę zwiedzić np. Loro Park, Siam Park i inne piękne rzeczy na tej wyspie.

Aneta

• Zalety brak
    • Wady same wady

Nie polecam tego hotelu. Zmarnowany urlop i pieniądze,naprawde SZCZERZE NIE POLECAM !!!!

Jarosław

• Zalety brak
    • Wady smród,brud,zdewastowany cały hotel,nieczynne gry,

Poradą dla wyjeżdzających jest: NIE JECHAĆ DO TEGO HOTELU. Najgorszy tydzień w moim życiu. Jestem tak zniesmaczony tym hotelem,że nie chce mi się nawet o nim pisać. Po prostu jedna wielka porażka.

Aneta

• Zalety Brak
    • Wady Brudna stołówka, karaluchy w pokoju, straszny smród w pokoju,brak poduszek,brud,syf wszędzie nawet dziury w windzie jak by ktoś młotkiem walił kilka godzin.

Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę podesłać zdjęcia na meila które porobiliśmy z mężem jak tam byliśmy. Te zdjęcia co są w ofercie są strasznie przekłamane. W dodatku zapłaciliśmy kilkaset złotych żeby mieć pokój z widokiem na morze po czym okazało się że wszystkie pokoje są z takim widokiem i wcale nie trzeba dopłacać. Bar czynny do 22,więc po 22 nie można nawet dostać szklanki wody żeby popić chociażby tabletki. W pokoju chodziły ogromne karaluchy. A o aneksie kuchennym tak jak jest w ofercie można zapomnieć. Nie było w pokoju czajnika,ani lodówki ani mikrofalówki. A nawet łyżeczki albo herbaty. To po co tak piszą gdybym wiedziała wzielabym swoją z domu. Wszystkie gry takie jak bilard czy krążki nie działały jedyne co to było słońce więc można się opalać nic więcej. Ledwo wytrzymaliśmy tam tydzień. Nie pojechałabym tam za darmo jak by mi nawet dopłacili wolałabym zostać w domu. Najgorsze wakacje w życiu A trochę miejsc już mamy za sobą.

Laura

• Zalety Brak
    • Wady Wszystko

Hotel stary zaniedbany jak z lat 80 nie znalazłam żadnych plusów prócz pogody która była na prawdę piękna pokoje stare dużo odbiegające od zdjęć stołówka dramat codziennie nie dość ze to samo to brudno nie wspominając o basenie jedynym plusem to jego wielkość reszta totalne dno brudno strasznie nie polecam a zwłaszcza z dziećmi !!!!!!