Opinie o hotelu Aqua Sun Village

Aqua Sun Village: zjeżdżalnia, brodzik, wakacjepl

• Tylko 1,5 km do centrum rozrywkowego Hersonissos.
  • Dla dzieci: brodziki, zjeżdżalnie oraz miniklub.
  • Hotel położony na wzgórzu z malowniczym widokiem na zatokę.
  • Piaszczysto-żwirowa plaża 900 m od hotelu.

Renia

• Zalety Ok, w porzadku
    • Wady Brak wifi, nawet przy recepcji

Ogólnie cena adekwatna do usług, jedzenie urozmaicone, smaczne, genialna rezydenta, super wycieczki z nią !!!

Adam

• Zalety Basen, widok z hotelu
    • Wady Wszystko inne

Czytając opinie o aqua sun village mieliśmy wielka nadzieje, że okażą sie przekłamane i nie będziemy zbytnio ufać ludziom z internetu lecz niestety w tym przypadku większość opini to prawda.Na wejściu do pokoju z lat 80 przywitał nas wielki pająk (z tego co slyszelismy od innych Polaków to ich szczur/mysz). Pokoje sa bardzo niestarannie wykonczone, ze ścian odpada farba, w lazience widać slady grzyba pod prysznicem, zlew zatkany, klimatyzacja zagrzybiona. Hotel na pewno nie ma 4 gwiazdek.. Wymiana recznikow i serwis pokojów odbywa sie codziennie. Hotel znajduje sie na dość sporej górze, po kilku razach podejście staje sie bardzo męczące. Co prawda na plażę jezdzi stary bus lecz nie ma zadnego wyjazdu po godzinie 18. W hotelu praktycznie wszystko jest za oplata mimo all inclusive.Jedzenie w hotelowej restauracji jest ok, co prawda troche monotonne ale dobre. Obsługa jest również miła i pomocna. Napoje i drinki sa bardzo mocno rozcienczone z woda, soki to praktycznie zabarwiona woda smakowa. Wakacje byly za drogie zeby przymykac na to wszystko oko dlatego stanowczo nie polecam aqua sun village.

Rafał

• Zalety Baza hotelowa dobrze zorganizowana
    • Wady 900 metrów do morza ale niestety pod górkę

Polecam serdecznie, górki, morze niesamowite widoki . Proponuję jedynie wypożyczyć samochód, chyba że ktoś lubi podejścia pod górkę, to nie. Godny polecenia

Świetny hotel na wypoczynek rodzinny. Przede wszystkim baseny zasługują na wyróżnienie. Dużo zjeżdzalni i miejsca do kąpieli dla dzieci i dorosłych (i nie trzeba się bić o leżaki bo jest ich pod dostatkiem :) ). Wyżywienie jak najbardziej OK. Do plaży tochę daleko i stromo, ale po 2-3 dniach idzie się pryzwycaić :). Ogólnie świtnie spędzony czas, warty wydanych pieniędzy :)

Kosiy

• Zalety Panie pokojowki codziennie wymienialy ręczniki i sprzataly pokoje, jedzenie ok, czysto, do plaży jakieś 20 minut spacerkiem, fajne baseny i zjeżdżalnie, ogólnie polecam hotel jako rodzinny, blisko wypożyczalnie aut Ale trzeba posprawdzac w kilku bo różnica cen jest wysoka, widok z hotelu przepiękny, goście głównie Rosjanie, oraz trochę Niemców, Anglików
    • Wady Trochę strome wyjscie

Ogólnie polecam hotel dla rodzin z dziećmi, bardzo miła obsługa

Dori

• Zalety Obsługa,
    • Wady Położenie, hotel nastawiony na turystów z Rosji, słona woda,

Właśnie wróciliśmy z tygodniowych wakacji w tym hotelu. Przy szukaniu hotelu wielokrotnie zaznaczyliśmy że jedziemy z małymi dziećmi i zależy nam aby hotel znajdował w dobrym punkcie. Niestety hotel nie jest dla rodzin z dziećmi, ponieważ znajduje się na wzgórzu a podejście w 30 stopniowym upale jest straszne, szczególnie kiedy trzeba nieść na ręku dziecko, widzieliśmy że rodziny z wózkiem tez miały problemy. Jak dla mnie te 4 gwiazdki są zaniżone aczkolwiek pokoje czyste. Hotel znajduje się dosyć daleko od plaży, parokrotnie korzystaliśmy z taxi za 7 euro, aby podjechać do hotelu bo strome podejście wykańcza. W ofercie all inclusive mieliśmy tylko piwo, lokalne wina, colę i napoje dla dzieci, za resztę drinków musieliśmy płacić. Niestety podczas naszego urlopu wydarzyła się tragedia, utopiła się 7 letnia dziewczynka, nikt z obsługi hotelu nie potrafił jej udzielić jej pomocy, reanimowali ją turyści, hotelowy lekarz szedł na miejsce wypadku jak na spacer, ludzie krzyczeli aby szybko biegł, obsługa hotelu nie potrafiła zapanować nad gapiami aby odeszli z dziećmi z basenu. Przed wypadkiem na basenach nie było ani jednego ratownika dopiero Po tragedii pojawili się najpierw dwóch ratowników a później był już jeden, tak samo było z kołami ratunkowymi. Ogólnie wróciliśmy zakochani w Krecie ale tego hotelu nie polecam, chyba że ktoś lubi duży wysiłek podchodząc pod strome wzgórze..

Monikula1

• Zalety Baseny mogą być ale trzeba uważać na schody przy basenach ślisko można spaść. Posiłki dobre ktoś zawsze sobie coś znajdzie. Piękne widoki.
    • Wady Pokoje masakra łączone drzwiami z drugim pokojem. Brudno, klimatyzacja zagrzybiona. Wejście do hotelu ciężko znajduje się na wzgórzu. Ale jeżdżą taxowki 5, 7 euro.

Zamawiasz pobyt w hotelu AUQA SUN VILAGE a znajdujesz się w Eri hotel Village podobno można korzystać w hotelu bliźniaczym przy plaży ze wszystkiego ależ nie tylko baseny reszta wszystko płatne leżaki przy plaży 4 euro parasol 3 euro, drinki też płatne.

Magdalena

• Zalety Zjeżdżalnie i baseny dla dzieci
    • Wady Karaluchy mrówki grzyby w lazience pokój PRL stary biedny spluczka zepsuta całkowicie niezgodny z tym co pokazują zdjęcia animacje beznadzieja po rusku i bardzo niski poziom, jedzenie stałe to samo tłuste all inclusive ubogi. Położony na wzgórzu męczące wchodzenie pod górę zwłaszcza z dzieckiem

Moja opinia jest poprta faktami większość gości miała dokładnie to samo zdanie na temat tego hotelu

Ws

• Zalety Fajne baseny dobre jedzenie,
    • Wady Średnie pokoje

Miła obsługa, baseny, posiłki to na plus. Położenie utrudnia dostęp do fajjnej plaży, no i te pokoje, kto na wejściu pod prysznic stawia muszle klozetową, wilgoć na ścianach. Ale ci niżej mieli jeszcze gorzej.

Grzesiek

• Zalety Bardzo bogaty kompleks basenowy. Miła obsługa, odległość od plaży rekomendują piękne widoki na morze i góry.
    • Wady Pokoje to koszmar. Karaluchy, pająki i inne robactwa. Klimatyzacja sam grzyb. Plusem była zawsze świeża pościel i ręczniki. Codziennie sprzątanie.

Gdyby nie pokoje (było nas trzy rodziny i w każdym to samo), hotel naprawdę fajny i ładny.