Opinie o hotelu Aquapark Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Polska / Pomorze Zachodnie

Aquapark Health Resort & Medical SPA Panorama Morska : basen

• Udogodnienia dla dzieci: basen z atrakcjami - wewnętrzny, czynny przez cały rok.
  • Możliwość wykupienia nauki pływania, aqua aerobicu, pakietów SPA, zabiegów rehabilitacyjnych, Nordic Walking, Vacu Activ.
  • Aquapark (2 baseny połączone zjeżdżalnią, leżaki rurowe z masażem powietrznym, basen z rwącą rzeką i basen z falą morską).
  • Tylko 350 m do plaży.
Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive

Martha
    Pobyt: Styczeń 2020

• Zalety Rodzinne miejsce, wysoki poziom obsługi, basen, sale zabaw
    • Wady Nie zauważyłam wad

Cudowne miejsce pięknie urządzone. Wspaniała atmosfera, piękne zielone tereny spacerowe. Pokoje czyściutkie, obsługa na 6. Same plusy aż żal było wyjeżdżać

Piter

• Wady słabe jedzenie, tłok, niski poziom obsługi

Miejsce nastawione na masówkę, ze słabą obsługą i kiepskim jedzeniem. W szczycie sezony nie ma gdzie nogi postawić. Dodatkowym minusem jest dziwne podobieństwo dużej części pozytywnych opinii, brzmiących zadziwiająco podobnie: same pochwały, ale brak szczegółów, podobne zwroty i sformułowania... przypadek? :)

Ania z Wrocławia
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Bardzo ładny teren , bardzo dobre posiłki , dużo atrakcji dla dorosłych i dzieci

Profesjonalizm na każdym kroku , cudownie i bajkowo. Czuliśmy sie tam jak w raju . Turysta czuje sie dowartościowany przez personel. Pokoje ładne , animacje dla dzieci sa organizowane przez cały dzien . Osoby dorosłe tez sie nie nudzą , baseny cudowne . Polecam

Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Piękne położenie hotelu otulone śliczną zadbaną zielenią.Duża przestrzeń .

Spędziłam tydzień z mężem oraz wnukami w Panoramie Morskiej w Jarosławcu. Pobyt uważam za bardzo udany. Wystrój pokoi,restauracji na najwyższym poziomie. Menu doskonałe. Każdy wybierze coś dla siebie.Jeżeli chodzi o personel ,bardzo miły i życzliwy.Moje wnuki zachwycone atrakcjami ,które znajdują się na terenie hotelu.Jednym słowem pobyt w Panoramie to strzał w dziesiątkę.

Aneta

• Zalety Zasnych
    • Wady Pijani goście mogą wszystko nawet przy dzieciach aochrona nie reaguje

Pijany 70 latek łapał animatorkę na pośladki a ochrona nie reagowała. Zaznaczmy że była to impreza dla dzieci

Natalia

• Zalety Jedzenie, imprezy, obsługa, aquapark, zabiegi rehabilitacyjne
    • Wady Płatny parking

Miejsce naprawdę cool. Bawiliśmy się wspaniałe. Korzystaliśmy w zasadzie ze wszystkich atrakcji. Polecam ten hotel

Wojtek

• Zalety wposażenie pokoju, super posiłki, doskonałe rozrywki kulturalne, wspaniałe baseny, allinclusive dobre trunki, bogata oferta dla aktywnych

LOkalizacja bardzo dobra - bliskość morza, pokoje czyste i znakomicie wyposażone , wspaniałe imprezy kulturalne (dużo wstępów różnych artystów) super baseny,

Magdalena

• Zalety dobra lokalizacja, wspaniałe posiłki (w szczególności kolacje), super imprezy, all inclusive z markowymi napojami i alkoholami, super seanse w strefie wellness
    • Wady dość wysoka cena w szczycie sezonu

Rewelacja pod każdym względem: pokoje, zabiegi, baseny, kuchnia, obsługa, imprezy

Henryka

• Zalety Piękny zielony teren spacerowy, ładne pokoje, wspaniałe Kulinaria, zabiegi rehabilitacyjne wykonywane profesjonalnie
    • Wady Brak zejścia na plażę dla niepełnosprawnych

Cudowne miejsce, do którego na pewno wrócę. Rehabilitanci wspaniali, kompetentni. Kuchnia typowo polska, najbardziej smakowały mi zupy. Bezpłatne napoje to duży plus. Wieczorki integracyjne bardzo ciekawie poprowadzone

jadwiga

• Wady horrendalne ceny za mały pokój i kiepskie jedzenie, czasem niezbyt świeże, PRZEPUSTKI dla odwiedzających gości ośrodka do 19.00 !!!!, animacje dla dzieci w lecie głownie we wnątrzach (absurd), nie zwrócono mi pozostawionych rzeczy

welkie rozczarowanie, taki supermarket dla naiwnych, bardzo niski poziom usług