Opinie o hotelu Panorama Morska - Health Resort & Medical Spa
Polska / Pomorze Zachodnie

Panorama Morska - Health Resort & Medical Spa: plaża

• Udogodnienia dla dzieci: basen z atrakcjami - wewnętrzny, czynny przez cały rok.
  • Możliwość wykupienia nauki pływania, aqua aerobicu, pakietów SPA, zabiegów rehabilitacyjnych, Nordic Walking, Vacu Activ.
  • Aquapark (2 baseny połączone zjeżdżalnią, leżaki rurowe z masażem powietrznym, basen z rwącą rzeką i basen z falą morską).
  • Tylko 350 m do plaży.
Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive

marek
    Pobyt: Sierpień 2020

• Zalety drogo 4 noce 4400zł ja i dziecko a Niemiec za tyle samo 10 nocy???
    • Wady recepcjonista nie miły, dowóz bagaży z parkingu meleksem gratis ale podczas opuszczania już trzeba płacić, zdzierstwo i oszustwo nie polecam

na stołówke w maskach ale juz w obiekcie bez, tłok w basenach 0 przestrzegania zasad, boje się zarażenia corvid masakra

Marek
    Pobyt: Sierpień 2020

zapłaciłem z synem 9 cio letnim za 4 noce prawie 1400zł, Niemiec tyle zapłacił za 10 nocy??? też ales inclusive jak można tak zdzierać? w pierwszy dzień facet w recepcji nie uprzejmy, gbur, pokój malutki trzeba deptać po torbach, auto na parkingu ponad 600 metrów torby wożą meleksem ale w dzień opuszczenia trzeba zapłacić 10zł, katastrofa, każą nosić maski przy posiłkach a na basenach tłok i ludzie bez masek, boję ię że się zarażę, zdarli z polaka a Niemiec się śmieje ma bungalow dużo miejsca z klimatyzacją i 10 nocy a ja 4 noce za te same pieniądze, skandal nie polecam!! przynajmniej podczas pandemii.

Anka
    Pobyt: Lipiec 2020

• Zalety Fajne miejsce na aktywny wypoczynek, ale również i regenerację- baseny, sauny, jacuzzi, spa sprawiły, że wróciliśmy do domu zrelaksowani i wypoczęci. Fantastyczna obsługa we wszystkich zakresach hotelu. Jedzenie i all inklusive przewyższał nasze oczekiwania
    • Wady Kolejki przez wprowadzone rygory sanitarne

Hotel przyjazny rodzinom, ale też świetnie nadaje się na weekend że znajomymi, czy we dwoje

Kamil
    Pobyt: Lipiec 2020

• Zalety Miejsce godne polecenia dla urodzin z dziećmi. Super miejsce!!

Gorąco polecam. Dobre i różnorodne jedzenie , miła obsługa , ładne i czyste pokoje z pięknym widokiem. Hotel warty odwiedzenia . Lokalizacja blisko plaży .

Pobyt: Czerwiec 2020

• Zalety czysto, bezpiecznie, życzliwy i uśmiechnięty personel, baseny, imprezy, darmowe napoje, mnostwo jedzenia

Hotel na tip top. Uprzejma obsługa. Łóżko wygodne jak nigdy. Morze bardzo blisko - bajka. Jedzonko zróżnicowane, nieprzesadzone. Pyszne napoje, nielimitowane co pewnie nie tylko dla mnie to bardzo istotne. Aquapark, sale zabaw, imprezy- wszystko super polecam

Ada M
    Pobyt: Marzec 2020

• Zalety Super warunki, różnorodne jedzenie, blisko morza, fajne imprezy, bezpłatne napoje i alkohol
    • Wady Za dużo jedzenia :)

Przemiła obsługa w szczególności panie na recepcji :) Miło, czysto i bardzo intensywnie! Jedzenie ekstra, dużo dużo i jeszcze raz dużo! Barmani robią dobrą robotę - są przesympatyczni. Imprezy, basen, sauny wszystko naprawdę super

Danuta
    Pobyt: Luty 2020

• Zalety Czyste pokoje, dobra lokalizacja, imprezy dla dzieci i dorosłych, all inclusive do północy, super basen, sale dla dzieci
    • Wady Nie widziałam żadnych wad

Resort jest ogromny, przyjmuje dużo gości ale co dziwne nie jest przetłoczony czego się najbardziej baliśmy. Atrakcji jest naprawdę mnóstwo: baseny, imprezy, sale zabaw, ogniska, koncerty. Jedzenie rewelacyjne, przede wszystkim kolację! Personel miły, chętnie nawiązuje rozmowę z gośćmi - szczególnie barmana i ratownicy. Naprawdę warto tu przyjechać

Pobyt: Luty 2020

• Zalety Blisko plaży, czysto, miła obsługa, all inclusive, super podejście do dzieci
    • Wady Nie ma :-)

Całość oceniam na 10+ Fajne pokoje z Mega wygodnym łóżkiem, super obsługa od recepcji po serwis sprzątający. Przyjemny hotel z przepysznym jedzeniem co bardzo zaplusowało. Baseny, imprezy, wszystko naprawdę super

Miśka z rodziną
    Pobyt: Luty 2020

• Zalety Baaardzo dobre jedzenie. Blisko plaży a jednocześnie poza centrum Jarosławca. Stworzony dla dzieci. Komfortowo wyposażone pokoje

Hotel jest naprawdę rewelacyjny, nie ma się do czego przyczepić. Obsługa na medal, wszyscy bardzo mili i uśmiechnięci. Atrakcji dla dzieci jest mnóstwo: mini club, salon gier, imprezy, tańce, teatrzyki, cyrk i wiele więcej. Basen mega ze wspaniałym aqua aerobikiem- pozdrowienia dla prowadzących. Barmani przesympatyczni, aż miło podchodzić :-) Wszystko naprawdę ektstra. Na pewno wrócimy

ANNA

• Zalety Strefa wellness, kuchnia, animacje

Byliśmy, jesteśmy i wrócimy do Panoramy. Miejsce godne polecenia ze względu na atrakcje , obsługę