Aquis Sandy Beach Resort
Grecja / Korfu

Aquis Sandy Beach Resort: teren hotelu

• Rozległy kompleks hotelowy z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową.
  • Dla dzieci: aquapark, miniklub i plac zabaw.
  • Dobra lokalizacja: 200 m do centrum, ok. 30 km do Korfu (przystanek autobusowy przy hotelu).
  • Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Duży/3 baseny/3 restauracje/ Bardzo dobre jedzenie/Blisko do plaży
    • Wady W pokojach nad restauracją Elia śmierdzi :(

Generalnie wszystko ok, oprócz smrodu w pokojach w jednym z budynków... Jedzenie Super, szczególnie we włoskiej restauracji.

• Zalety Przy morzu Duży obiekt(nie da się nudzić) Teren hotelu raczej zadbany
    • Wady Czasem śmierdzi Dużo os

Ogólnie hotel zadbany ale do pokoje do remontu. Jedzenie w restauracji głównej monotonne,ale restauracja włoska ratuje sytuacje.

• Zalety Położenie, świetny market na terenie hotelu, baseny
    • Wady Zapach kanalizacji w części bliżej recepcji zwłaszcza wieczorem

11 dniowy all incl. z dzieckiem. Lokalizacyjnie najlepsze pokoje w budynkach przy plaży, nie czuć kanalizacji i wszędzie blisko.

• Zalety ładny hotel, choć kompleks duży, przy plaży, piękne baseny, zjeżdżalnie, animacje i zajęcia dla dzieci (choć kadra mogłaby mieć większe doświadczenie zwłaszcza jeżeli chodzi o mniejsze dzieci).

Jesteśmy bardzo zadowoleni, jedyną wadą był za duży upał, ale to normalne o tej porze roku :)

• Zalety Piękna plaża, ładne i zadbane baseny, jedzenie urozmaicone i dobre . Pokoje ładne i duże , większość z widokiem bocznym na morze.
    • Wady Oprócz połączenia autobusowego miedzy Ag. Gieorgios a miastem Korfu nic nie ma. Więc zwiedzanie wyspy autobusem odpada.

Plaża, woda, jedzenie, baseny, animacje, wygląd hotelu i ogrodu rewelacja! To co mi sie tylko nie podobało to zachowanie niektórych turystów wynoszących ze stołówki po reklamowce owoców. Jedzenia jest tyle że nie sposób wszystkiego skosztować a ludzie wykorzystują to że nikt nie kontroluje i wynoszą pakując do toreb.

Przed wyjazdem do hotelu Labranda Sandy beach (były hotel Aquis Sandy Beach Resport) czytaliśmy z mężem opinie dotyczące głównie posiłków oraz czystości w pokojach. Za osobę za wczasy zapłaciliśmy nieco ponad 2 tysiące złotych, Grecje także odwiedziliśmy już kilka razy i ten hotel był najbardziej adekwatnym do ceny. Posiłki są bardzo urozmaicone, wszelakie rodzaje mięs (ryby, wołowina, cielęcina, jagnięcina, wieprzowina, drób), świeże owoce (od arbuza po kiwi i ananasa). Bardzo smaczne lody w barze Gelatteria, smaczne przekąski w barze i przepyszna pizza z pieca robiona na miejscu. Pokoje są urządzone w stylu śródziemnomorskim, są jasne, przestronne, sprzątane codziennie. Klima działała bez zarzutów. Spaliśmy w bloku 6000 i nie mamy żadnych obiekcji. Plaża przy hotelu cudowna, piaszczysta, szeroka, można spacerem dojść nad jezioro znajdujące się kilka kilometrów od hotelu na północ. Podsumowując, hotel ma 4,5*, jeśli ktoś dotychczas wizytował w hotelach egipskich czy tureckich za podobne pieniądze, może się trochę rozczarować. Ale jednak należy pamiętać, że Grecja to Europa i standardy są trochę inne, ceny także. Dla nas pobyt udany, spokojny, wypoczynkowy, ani dorośli ani dzieci się nie nudzą. Polecamy.

• Zalety 3 duze baseny plaza
    • Wady sprzataczki zlodziejki plaga os

bylismy w ostatnim tygodniu pazdziernika 2017 , pogada dopisala . ogolne wrazenia sa dobre - hotel ma swoja prywatna plaze , wiec oprocz 3 duzych basenow i jednego malego mozna sobie poplywac rowniez w morzu . polecam wycieczke na dwie wyspy Paxos i Antipaxos z mozliwoscia poplywania w krystalicznie czystej wodzie gdzie mimo ponad 10m glebokosci widac dno - super sprawa * * jednakze ma swoja wade - plaga os - masakra !!! no i niestety ale w czasie naszego pobytu zostalam ja i jeszcze dwie osoby okradziona z kasy - Panie sprzataczki oprocz sprzatniecia pokoju , sprzatnely rowniez schowana kase - ponad 120 euro.... :(

• Zalety Pizza w restauracji włoskiej. Animatorzy mili. Położenie hotelu. 3 baseny.
    • Wady Byliśmy tam całą rodziną tzn żona dwoje dzieci i ja. I był to najgorszy hotel jaki mieliśmy w życiu. Mieszkaliśmy w pokoju 2206. Podczas pobytu 2 razy wybijało szambo rozlewając się w ogrodzie tuż pod naszym balkonem. Smród niesamowity, mocznik, siarkowodór. Uciekaliśmy z pokoju nad ranem aby się nie udusić. Na co dzień wszechobecny zapach fekali. Siłownia w stanie agonalnym, sprzęt zepsuty i na dodatek zamykana przed czasem przez obsługę. Ciepła woda tylko po 23-ciej. tak przez cały czas zimna. Nie ma darmowego wi-fi to bzdura. Ten darmowy w recepcji nie działa! Leżaki nad morzem po 7 Euro. Hotel brudny i z obsługą bardzo leniwą. Grecy to nadal afrykańscy europejczycy. Zdecydowanie odradzam!!!!

Byliśmy tam całą rodziną tzn żona dwoje dzieci i ja. I był to najgorszy hotel jaki mieliśmy w życiu. Mieszkaliśmy w pokoju 2206. Podczas pobytu 2 razy wybijało szambo rozlewając się w ogrodzie tuż pod naszym balkonem. Smród niesamowity, mocznik, siarkowodór. Uciekaliśmy z pokoju nad ranem aby się nie udusić. Na co dzień wszechobecny zapach fekali. Siłownia w stanie agonalnym, sprzęt zepsuty i na dodatek zamykana przed czasem przez obsługę. Ciepła woda tylko po 23-ciej. tak przez cały czas zimna. Nie ma darmowego wi-fi to bzdura. Ten darmowy w recepcji nie działa! Leżaki nad morzem po 7 Euro. Hotel brudny i z obsługą bardzo leniwą. Grecy to nadal afrykańscy europejczycy. Jedynym plusem było pizza we włoskiej restauracji. Zdecydowanie odradzam!!!!

• Zalety dobre położenie
    • Wady powinien być częściej odświeżany

Małe zainteresowanie dla gości ze strony polskich rezydentów.

Kiedy przyjechaliśmy o 2 w nocy, w recepcji jedna osoba, która uwijała się jak w ukropie - mimo tego meldowanie trwało wieki. Widok morza - przepiękny, zapierający dech w piersiach. Jedzenie w porządku, różnorodne, obsługa dba aby było jedzenia pod dostatkiem. WiFi bezpłatne w recepcji NIE DZIAŁA, obsługa nie ma o tym żadnego pojęcia, kieruje do "gościa od WiFi" który wyjaśnił, że to WiFi jest tylko do "celów biznesowych" i działa na nim kilka stron a dodatkowo jest kolejka oczekujących; w praktyce trzeba wykupić dostęp, ok. 15E za 7dni. Ogólnie wszystko jest płatne poza all inclusive, więc jeśli nie chcesz umrzeć z nudów, to dla pary jakieś 300-400? trzeba mieć ze sobą minimum. O 23:00 zapada noc i nie dzieje się nic. Trudno czasem dogadać się z recepcją, miałem wrażenie, że momentami nie rozumieją co mówię, albo już proponują nieadekwatne rozwiązanie zanim wyjaśnię problem. Dodatkowo czasem trudno zrozumieć ten angielski, bo np. wymawiają "s" zamiast "sz", trochę ten kontakt był chaotyczny. We wrześniu hordy niemieckich emerytów i głośnych Brytyjczyków - relaxation pool to dla nich świetne miejsce na głośne, godzinne gęganie o niczym. Małe dzieci również dokładają swoje trzy grosze, również w obszarze basenu relaksacyjnego, mimo że ciut dalej jest basen "ogólny". Ogólny gwar w samym kompleksie, jedynie popołudniu na plaży można znaleźć ciszę i spokój, jednak leżaki za 7? trzeba wykupić - klimat na plaży cudowny, raj na ziemi. Obsługa barów miła i sympatyczna, jednak trochę dziwili się na zamówieniami bez alkoholu, jakbym był jakimś alienem. Polecam jedynie rodzinom z dziećmi, pary nie odpoczną, a bez kasy zanudzą się na śmierć.