Opinie o hotelu LABRANDA Sandy Beach Resort (ex Aquis Sandy Beach Resort)
Grecja / Korfu

LABRANDA Sandy Beach Resort (ex Aquis Sandy Beach Resort): teren hotelu

• Rozległy kompleks hotelowy z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową.
  • Dla dzieci: animacje, aquapark, miniklub i plac zabaw.
  • Dobra lokalizacja: 200 m do centrum, ok. 30 km do Korfu (przystanek autobusowy przy hotelu).
  • Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.

Ula

• Zalety Obiekt położony w małej wiosce, z dala od ulicy, okolica cicha i spokojna. Zaleta jest piękna, piaszczysta plaza, praktycznie tylko dla gości hotelu. Czysta i zadbana. Hotel ma swoje lata, ale jest czysty i zadbany. Obsługa miła. Wyżywienie bardzo dobre. Obiekt jest duży, każdy znajdzie dla siebie miejsce. Idealny na wakacje z dziećmi.
    • Wady Codziennie wieczorem są atrakcje muzyczne dla gości, mini-disco dla dzieci. Do 23 gra muzyka. Potem jest cisza.

Polecam tym, którzy szukają miejsca na wyjazd rodzinny w spokojne miejsce. Można wypożyczyć samochód i zwiedzić wyspę.

weronika

• Zalety położenie
    • Wady łazienka, restauracja, kolejki zarówno na śniadanie jak i na obiad ,

Byliśmy w pierwszym tygodniu maja .Już na samym wstępnie meldunek 2 w nocy nikt nie pomógł znaleźć pokoju chodziliśmy z dzieckiem pomiędzy budynkami , pokój dostałam z widokiem na ogród ,zamawiam z widokiem na morze .Łazienka tragedia smród , pleśń , restauracja kolejki w pierwsze 2 dni nie zostaliśmy wpuszczeni ani na śniadanie ani na obiad gdyż było pełno gości .Łazienka w głównej restauracji powalała zapachem nie dało się tam wejść zapach było czuć na korytarzu. Jedzenie bardzo monotonne codziennie to samo . Na lotnisku zostały zniszczone walizki rezydent w ogóle nie interesował się problemem wycieczka zakupiona z Rainbow.Odradzam

Iwona
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Brak
    • Wady Podupadający hotel wystawiany w większości dla emerytowanych Niemców i Brytyjczyków. Wszystko stare, zdezelowane, brudne. Serwis na bardzo niskim poziomie.

Czuję się oszukana. Zapłaciłam dość wysoką cenę za pobyt w hotelu 4****+ a wylądowałam w brzydkim, śmierdzącym, podupadłym, hotelu który nie dociągał nawet 3 gwiazdek europejskich. Było brudno i śmierdząco. W pokojach kurzem pokryte było wszystko, drzwi obdrapane, szyby tak brudne, że nie widać było czy ktoś siedzi na balkonie, ręczniki to ścierki. Toalety zamykane na skoble a w niektórych nawet i tego brak. Restauracje jak sale zbiorowego żywienia. Brak wentylacji więc zapachy jedzenia powodowały ogromy smród w którym nie dało się jeść. Za kawę frappe, w opcji All inclusive, kazano mi dodatkowo płacić. Posiłki monotonne i niesmaczne. Stoliki brudne. Grzyb na suficie w Restauracji Włoskiej. Leżaki wygniecione, wypłowiałe albo czarne z brudu. TRAGEDIA! A biuro Rainbow tak zmieniło godziny na 24h przed wylotem, że siedzieliśmy 14h na walizkach. Nigdy więcej ani Rainbow ani Wakacje.pl!!!

• Zalety Lokalizacja, duża piękna plaża
    • Wady smród kanalizacji, chlor w napojach, śniadania z proszku

To moje pierwsze wakacje na Korfu, ale niestety nie polecam tego hotelu. Smród z kanalizacji w pokoju oraz w różnych miejscach na terenie hotelu nie do zaakceptowania. Hotel nieremontowany od wielu lat, standard to nie 4,5 gwiazdki, raczej słabe 3. Śniadania wstrętne i z proszku. We wszystkich napojach chlor, nie da się nic pić. Lokalizacja hotelu bardzo fajna, przy pieknej dużej plaży. Trzy duże baseny. Polecam wycieczki alternatywne, najfajniejsza Paxos Antipaxos.

Kamil

• Zalety Duży/3 baseny/3 restauracje/ Bardzo dobre jedzenie/Blisko do plaży
    • Wady W pokojach nad restauracją Elia śmierdzi :(

Generalnie wszystko ok, oprócz smrodu w pokojach w jednym z budynków... Jedzenie Super, szczególnie we włoskiej restauracji.

• Zalety Przy morzu Duży obiekt(nie da się nudzić) Teren hotelu raczej zadbany
    • Wady Czasem śmierdzi Dużo os

Ogólnie hotel zadbany ale do pokoje do remontu. Jedzenie w restauracji głównej monotonne,ale restauracja włoska ratuje sytuacje.

Mirek

• Zalety Bardzo blisko plaży.urozmaicone jedzenie

W hotelu byłem z rodzina w od 5-12/09/2018 r. Pokój rewelacyjny jak na zdjęciach, blisko plazy, basenów i restauracji. Jedzenie bogate i urozmaicone. każdy przytył 2 kg. Plaża piaszczysta. Po przeczytaniu niektórych opini bałem się ale okazał się że kompletnie nie ma się do czego przyczepić. łazienka czysta , sprzątana codziennie,- bez napiwków, nigdzie żadnej pleśni czy grzyba jak opisują co niektórzy. Klima działała bez zarzutu. Super ja mogę polecic z czystym sumieniem Jedynie do czego mógłbym się na siłę przyczepić to zjeżdzalnie - oczekiwałem czegoś lepszego . - (myślałem ze są wyższe)

Alan

• Zalety Duży hotel z 3 basenami i bezpośrednim dostępem do piaszczystej plazy. Obsługa bardzo mila, polscy animatorzy. Dobry jak na allinclusive snackbar z przekąskami (szczególnie gyros). Duża oferta sportów wodnym na plazy.
    • Wady Mało urozmaicone jedzenie, codziennie to samo, szczególnie śniadania trudne bo jajecznica z proszku, brak np. Omletów, ale do przeżycia.

Polecam hotel - ps. We wrześniu bardzo dużo komarów warto wziąć jakiś spray ze sobąz

Jordan

• Zalety Blisko morza
    • Wady Posiłki nie dobre, obsługa średnia, pokoje obskurne, meble chyba sprzed 40 lat, telewizor tak mały, że musiałem siadać na krawędzi łózka żeby cokolwiek dowidzieć, mimo tipów sprzątaczka tylko zamiatała pokój i słała łóżko

Zapłaciłem za tydzień pobytu 4 tysiące a dostałem standard niższy niż w Egipcie za 1700. Gdyby nie bliskość morza, to bym się zapłakał.

Bartosz

• Zalety Położenie, świetny market na terenie hotelu, baseny
    • Wady Zapach kanalizacji w części bliżej recepcji zwłaszcza wieczorem

11 dniowy all incl. z dzieckiem. Lokalizacyjnie najlepsze pokoje w budynkach przy plaży, nie czuć kanalizacji i wszędzie blisko.