Opinie o hotelu Arion Palace

Arion Palace

• Wylot z Poznania All inclusive
  • Wylot z Wrocławia All inclusive

• Zalety Położenie hotelu, spokój, widok, jedzenie.
    • Wady Pokój wymagał remontu.

Zaleta hotelu na pewno jest położenie, udało nam się mieć pokój z widokiem na morze plus z restauracji lub basenu widzimy panoramę miasta Irapetry oraz morza. Również duża zaleta dla osób podróżujących bez dzieci jest fakt ze hotel jest tylko dla dorosłych, ponieważ naprawdę można odpocząć, nie ma ? krzyków? przy basenie, cisza i spokój. Jedzenie było w porządku, było dobre ale na dłuższa metę monotonne. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Można poczuć fajny wakacyjny grecki klimat, wieczorami odbywały się wieczorki muzyczne przy basenie, hotel również zapewniał dojazd na plaże, gdzie były leżaki oraz parasole, jednak plaża bardzo kamienista dlatego buty do wody były obowiązkowe! Ogólne wrażenie bardzo pozytywne, polecam ten hotel!

• Zalety Hotel położony jest na wzniesieniu, z którego są piękne widoki na morze, góry i miasto Ierapetra. Bardzo miła obsługa dbająca o samopoczucie gości i czystość. Cicho, spokojnie, miejsce idealne dla par chcących odpocząć od rzeczywistości. Brak dzieci. Hotel obsługuje gości 16+. Możliwość wypożyczenia auta, żeby na własną rękę zwiedzić wyspę.
    • Wady Plaża kamienisto-żwirowa, oddalona od hotelu ok. 700 m, która swoim urokiem nie powala. Niezbyt przyjemne wejście do morza ze względu na wystające skały, bez butów ochronnych ciężko się poruszać, kamienie gorące od słońca. Gdyby nie leżaki na plaży, które są do dyspozycji gości hotelu, raczej nie spędziłybyśmy tam dłuższej chwili. Brak animacji dla dorosłych wieczorami. Po kolacji nie wiadomo co ze sobą zrobić, jedyną opcją jest picie drinków w barze do 23:00 lub pogranie w karty ze znajomymi. Przydałaby się muzyka dla chcących potańczyć, czy karaoke. Daleko od miasta (ok. 2,5 km).

Przyjechałyśmy na tydzień razem z przyjaciółką. Szukałyśmy hotelu bez dzieci, w którym mogłybyśmy wypocząć i to był strzał w dziesiątkę. Bardzo kameralnie i spokojnie. Przemiła obsługa w hotelu, codziennie zmieniana pościel, czyste ręczniki, zamiatana podłoga w pokoju. A do tego piękne widoki. Bardzo smaczne jedzenie, dobrze doprawiane mięso. Można było spróbować lokalnego wina i przysmaków. Jesteśmy bardzo zadowolone z pobytu.

Marcin i Dorota

• Zalety Bardzo miła obsługa, piękne widoki, pokoje sprzątane codziennie, jedzenie dobre chociaż dość monotonne, ciche miejsce idealne do odpoczynku
    • Wady Bardzo słabe przekąski przy basenie, 15min do plaży i 45min do miasta pieszo, łóżka łączone i brak kołdry (są tylko koce, więc poza sezonem warto zabrać chociaż własną pościel), kawę i herbatę można wypić tylko rano do śniadania (później tylko w barze)

Hotel dla ceniacych sobie cisze i piękne widoki, miła obsługa i dobre jedzenie chociaż trochę monotonne, do plaży i miasta jest kawałek, minus za brak kawy i herbaty w restauracji w porze obiadu i kolacji, bardzo słabe przekąski przy basenie i łączone łóżka.

Dorota

• Zalety Cisza spokój, jedzenie bardzo różnorodne każdy znajdzie coś dla siebie, fantastyczna barmanka w barze przy basenie.
    • Wady Brak atrakcji wieczorem.

Byłam z mężem w czerwcu 2018 i wyjazd uważam za udany, mimo że dojechaliśmy do hotelu późno ok 24 00 to otrzymaliśmy jeszcze ciepły posiłek, pokoje wcale nie są małe duży balkon ala taras basen czysty. Wystarczy wypożyczyć auto (35euro)i można sporo zwiedzić ogólnie polecam osobą które cenią sobie ciszę i spokój.

Wiktoria

• Zalety Czysto, obsługa bardzo miła i kulturalna, posiłki bez zarzutu, codziennie sprzątany pokój, cicha i spokojna okolica
    • Wady wieczorem woda pod prysznicem była tylko zimna

Nasz pobyt odbyliśmy we wrześniu, mimo tak późnych wakacji pogoda, warunki hotelowe nie odbiegały od standardów a nawet przerosły nasze oczekiwania. Tuż po przyjeździe pomimo bardzo późnej pory zaproponowano nam ciepły posiłek co było bardzo miłym zaskoczeniem. Pokoje bardzo czyste, z balkonem, łazienka czysta i duża. Jedzenie nie było monotonne codziennie było coś innego do wyboru, obsługa kulturalna i miła, dbali o to aby niczego nam nie zabrakło. W hotelu jest także możliwość wynajęcia samochodu oraz hotel posiadał bezpłatny mini bus na plaże. Jedynym minusem było to , że wieczorem brakowało nam ciepłej wody. Cały pobyt uważam za udany i polecam odwiedzić ten hotel jeżeli ktoś szuka ciszy i spokoju.

Bartosz

• Zalety Hotel umiejscowiony na wzgórzu z pięknym widokiem.
    • Wady Na siłowni brak klimatyzacji.

Wysoki standard hotelu, miła obsługa. Bardzo dobre i urozmaicone jedzenie. Powinno być więcej animacji wieczorami.

Sonia

• Zalety Piekny niepowtarzalny widok z hotelu na morze gory i maisteczko Ierapetra hotel ustytuowany na wzgórzu w zacisznym miejscu.All inclusiv do samego konca pobytu mimo wykwaterowania z pokoi do godz 12:00 obsluga restauracji na 5+ Menager zawsze pomocny jednak Maria ktora zabawiala gosci przy barze na basenie zasluguje na miano najlepszej dziewczyny w calym hotelu mila sympatyczna zawsze uśmiechnięta .Jezeli ktos z Panstwa chce wypocząć to ten hotel nadaje sie w100 %
    • Wady Malutka wada hotel nie ma plazy trzeba zejsc do morza ok 700metrow.

Jedzenie roznorodne kazdy znajdzie cos dobrego dla siebie ,mila obsluga w restauracjii kelnerzy zawsze sluza pomocą.

Bożena

• Zalety Położenie ,dyskretne obsługa,spokój ,cisza ,brak rozrywek głośnych
    • Wady hotel nie zasługuje na 4*,łaziena mała ,brak animacji,teren hotelu mały zagracony,wokół basenu mało miejsca atrakcji brak,wf brak

miejscowość urokliwa plaża ładna spokój nie ma tłumów byliśmy w sezonie,hotel kameralny mały ,ciasno wokół basenu ,jedzenie smaczne ale śniadania monotonne ,brak smacznych ciast jak został chleb po namoczeniu go z wodą z syropem słodkim i na wierzchu z kaszka manną podawano jako ciastka, dania obiadowe dobre ,hotel absolutnie zasługuje na 3*naciągane ,żadnych atrakcji ,tylko po plaży spacer po uliczkach wokoło hotelu lub po chodniku przy ulicy ,jakieś 3 sklepy z pamiątkami ,wf miało być nie było chyba tylko 2x złapalismy sygnał w recepcji.morze przepiękne czysta plaża ,taki spokój cisza jest dobra ale choc 2 razy przydałyby sie atrakcje typu występy tradycyjne lub wieczór grecki,może szczegół ale zapłaciłam za pokój superior a mieliśmy zwykły pokój ,nie chciałam sie wykłócać aby nie psuć sobie i mężowi wakacji ,na skierowaniu mam wyraźnie pokój superior a w recepcji mówi że mam zarezerwowany zwykły pokój o co chodzi??oj Grecos tak nie traktuje sie klientów

Danuta
    Pobyt: Maj 2017

Odwiedziliśmy hotel w maju 2017 przez biuro ITAKA. Od chwili wylądowania byliśmy profesjonalnie obsłużeni przez pracowników biura. Przyjazd do hotelu i otrzymanie kluczy do pokoi szybko( o 10.30 mimo że doba zaczynała się dopiero o 14 00) Pokoje czyste, sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane również. Jedzenie przepyszne, zróżnicowane, każdy znajdzie coś dla siebie. W barze przy basenie napoje, drinki, jedzenie( kanapki, frytki, lody, ciasto ,napoje do bólu) minus - plaża trochę daleko, do miasta pół godziny spacerkiem. Obsługa przemiła, pomocna mimo barier językowych( pozdrawiam barmana i jego zmienniczkę- super obsługa) Pani animatorka- bardzo zabawna, potrafi rozbawić do łez. miejsce raczej dla par. wielu gości z Niemiec w starszym wieku. pozdrawiam. Spędziliśmy wspaniały urlop.

Anita
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety Piękny widok z tarasu Przemili kelnerzy i cała obsługa hotelowa...duzo jedzenia które było pyszne !!!! ładne, zadbane pokoje,ciche miejsce,

Piękny, mały, przytulny hotel ! Mający świętna atmosfere... Piękne widoki z tarasu... Na morze i miasto.. Obsługa bardzo miła!! kelnerzy świetni, Jedzenie w hotelu przepyszne !!! Bardzo duzy wybór. Dużo owoców ciast.Mega Napoje też dobre. WROCILABYM TAM JESZCZE RAZ !! HOTEL GODZIEN POLECENIA !