Opinie o hotelu Arka Medical Spa

• Dużo możliwości uprawiania sportu
Sprawdź oferty
  • Dojazd własny Sniadania i obiadokolacja

Lucyna

• Zalety blisko morza nastrojowo atmosfera rodzinna sprzyja relaksowi
    • Wady być może dla niektórych za dużo seniorów

urzekła mnie obecność muzyki na żywo ,słychać szum morza oraz dostępność przekąsek i napojów

Lucyna

• Zalety Blisko morza muzyka posilki duzo atrakcji weenatrz dla dzieci i pelen pakist zabiegow
    • Wady Moze dla mlodych par za duzo dzieci i seniorow. Nam to nie przedzkadzalo wrecz przeciwnie atmosfera rodzinna

Super ale najwazniejsze ze pogoda dopisala A gdyby nie dopisala tez bysmy sie nie nudzili

Ryszard

• Zalety Świetna lokalizacja, b.dobra kuchnia, wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.
    • Wady Zbyt drogi parking, leżaki odpłatnie (powinny być w pokoju)

Pobyt bardzo udany, ale to też zasługa pięknej pogody. Hotel przyjazny choć pokój z dwoma dostawkami (łóżka składane) dla dzieci trochę za ciasny. W łazience przykry zapach z wc (przydałby się prosty wkład do muszli). Ogólnie jesteśmy b. zadowoleni, świetna kuchnia, mnóstwo zajęć dla dzieci, świetne baseny z sauną, siłownia, sala gimnastyczna, kort, a także możliwość skorzystania z zabiegów i spa. Do plaży b. blisko i urocza ścieżka rowerowa. Polecam.

Hanna

• Zalety położenie i bliskość plaży
    • Wady zakwaterowanie 4 osób w małym 2 osobowym pokoju, wielki przytłaczający, moloch

Spędziłam 10 dni z trzema wnuczkami w wieku 7, 11 i 13 lat zakwaterowana w dwu osobowym pokoju z dwoma dostawkami (fatalnymi), które wtłoczono pomiędzy dwa standardowe łóżka. Efekt straszny, bo stworzono jedno wielkie legowisko bez dostępu do poszczególnych łóżek i wąski przesmyk pomiędzy stolikiem do balkonu. Pobyt zaczęłam od przestawiania mebli. Hotel ma piękne położenie i bogatą ofertę gastronomiczną, medyczną i spa. Atrakcje dla dzieci słabe, klubik jedynie dla maluchów i zawsze oblężony. Plac zabaw na zewnątrz fajny, ale korzystanie z niego związane z absurdalnymi kosztami - 10 zł za 10 minut od dziecka. Hotel bardzo duży i oblężony, a wiec zero kameralności. Generalnie wszystko ratowało nasze piękne morze i basen, które moje wnuczki uwielbiały.

Natalia

• Zalety Położenie
    • Wady Stare pokoje, remont korytarza podczas sezonu

Przestrzegam Państwa przed zakupieniem wczasów w tym hotelu przez portal typu travelist trivago. My zostaliśmy zakwaterowani w starym budynku A, który nie spełniał kryteriów hotelu 4*. Stary pokój, grzyb w łazience, a na korytarzu remont, gdzie śmierdziało klejem. Obsługa mało pomocna. Nie polecam!!

Magdalena

• Zalety Bardzo blisko plaży, dużo rozrywki, animacje dla dzieci
    • Wady Jak dla mnie brak

Bardzo fajny hotel, super położony. Obsługa również na plus.