Opinie o hotelu Aronia Beach

• Zalety LOKALIZACJA,POKOJE,POSIŁKI
    • Wady BRAK

POLECAM ,BYŁO OK,JEDZENIE OK,BARMAN OK,POKOJE OKANIMACIE FAJNE

Jakub

• Zalety położenie, wielkość, ilość basenów, duży wybór posiłków, obsługa bardzo sympatyczna,
    • Wady wygląd łazienek, wolno jeżdżąca winda, wifi nie najlepszej jakości

Jeżeli ktoś nie wymaga wielkich luksusów od hotelu to zdecydowanie będzie zaspokojony. Hotel w świetnej lokalizacji ze świetną obsługą oraz pysznym jedzeniem. Wybór dań na śniadanie, obiad i kolacje ogromny, każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Lukas

• Zalety Lokalizacja, jedzenie,
    • Wady Łazienki w pokojach

Witam byliśmy w hotelu od 18 sierpnia 2018 na tydzień z dziećmi w wieku 5 i 10 lat i nie ma co narzekać było bardzo fajnie jedzenie w formie bufetu szwedzkiego bardzo dużo zawsze coś się znalazło aby zjeść, bardzo fajna lokalizacja do morza 5 minut spacerkiem, codziennie jeździliśmy kolejkami albo do centrum nessbaru albo słoneczny Brzeg, do kolejek trzeba kierować się na lewo od hotelu. Hotel posiada również i wady nie jest to super luksus, pokoje w miarę, klima działa super no ale łazienki początek lat 90 tych jak ktoś jest esteta to będzie przerażony np. Silikon przy wannie miejscami czarnawy mi to nie przeszkadzało bo tylko tam spalismy, dużo rodzin z dziećmi.

Endy

• Zalety Jedzenie, blisko plaża, miła obsługa, zewnętrzny wygląd hotelu z przodu, recepcja i restauracja super, basen i alkohol w drinkach lany od serca .
    • Wady Płatne WiFi w pokoju, stara winda, nie estetyczny stan wykończeń, źle chodzące zamki w drzwiach.

Okolica jest super cisza, spokój, blisko morze, obsługa jest miła, ogólna atmosfera w hotelu jest dobra. Widać że hotel nie jest dobrze wykończony. Dobrze prezentujące się miejsca to restauracja, recepcja, basen. Jeżeli ktoś chce przyjechać i odpoczac to polecam.

Aneta i Patryk

• Zalety Dobra lokalizacja,blisko do plaży,

Pobyt w hotelu Aronia był bardzo udany .W pokojach szampan na przywitanie. Blisko do plaży jak i do miasta.Jest co zwiedzać zwłaszcza stare miasto . Jedzenia mega dużo i bardzo dobre. Owoce,ciasta,ryby, mięsa. Barmani bardzo mili, alkoholu nie żałują (czasami aż za bardzo) ,pracownicy uśmiechnięci i pomocni. Baseny aż 3 wiec zawsze jest jakieś wolne miejsce. Pokoje czyste i przestronne z balkonami i klimatyzacją . Ze strony organizatora (Exim) wszystko tip-top. Hotel gorąco polecamy!

Agata i Michał

• Zalety Blisko morza, baaaardzo blisko morza. Blisko do sklepów, tawern, restauracji, blisko do Nessebaru, do centrum słonecznego Brzegu. Jedzenie.... Mega dobre!! Owoców i warzyw więcej niż na straganie, słodyczy więcej niż w cukierni, wybór mies, ryb pycha. Alkohol się leje strumieniami nie żałują, jest nawet szampan. Pokoje duże, przestronne, sprzątane codziennie. Polecam z czystym sumieniem. Wróciliśmy tam bez zastanowienia!

Blisko morza, baaaardzo blisko morza. Blisko do sklepów, tawern, restauracji, blisko do Nessebaru, do centrum słonecznego Brzegu. Jedzenie.... Mega dobre!! Owoców i warzyw więcej niż na straganie, słodyczy więcej niż w cukierni, wybór mies, ryb pycha. Alkohol się leje strumieniami nie żałują, jest nawet szampan. Pokoje duże, przestronne, sprzątane codziennie. Dziennie jakieś animacje. 3 baseny zewnętrzne, 1 wewnętrzny. Polecam z czystym sumieniem. Wróciliśmy tam bez zastanowienia!

Wielkim nieporozumieniem są na pewno 4 gwiazdki. 2 gwiazdki to max. Do hotelu przyjeżdżają Kolonie zza wschodniej granicy. Proszę więc brać poprawkę na to co piszą Biura Podróży. Nie było żadnego odnowienia hotelu w 2016. I nie wygląda jak wybudowany w 2005r. Widać że niedawno odświeżono lobby i to wszystko...Hotel naprawdę wygląda słabo z zewnątrz, wewnątrz trochę lepiej. Duży basen tragedia, mniejsze prezentują się lepiej. Drabinki (wszystkie!!) ledwo przymocowane (groźne dla zdrowia!!). Jedzenie jest ok... rewelacji nie ma ale jest przyzwoicie. Pozytywne strony to: -Personel Hotelu naprawdę się stara.Wbrew temu co piszą animacji jest całkiem sporo (dla dorosłych i dla dzieci). Drinki dobre a barmani nie żałują alkoholu (czasem aż za bardzo) Pracownicy uśmiechnięci z pozytywnym nastawieniem. -Lokalizacja w bardzo dobrym miejscu, przy samej plaży i co ważne przy jej darmowym odcinku ( a takich miejsc w słonecznym brzegu jest niewiele) bardzo blisko do Nessebaru (30-40 min spacerem)

P
    Pobyt: Kwiecień 2018

• Zalety Bardzo blisko plaży. Hotel bardzo ładny wyremontowany. Pokoje zawsze czyste. Miła obsługa.
    • Wady Basen wenetrzny oraz strefa fitness niemal nie istnieje - brud. Jedzenie standardowe, troche wybrakowane, mogloby być lepsze.

Hotel w pełni polecam pod jednym warunkiem - nigdy nie korzystac z pseudo biura tui. Opieka "rezydentki zerowa", bagatelizowanie a wrecz wysmiewanie i szydzenie z 11h godzinnego czekania na opozniony lot. wystarczy wyobrazic sobie 35* upał zakonczenie Doby hotelowej 12.00 i oczekiwania na walizkach na wylot 23.30... Kpina nie biuro podrózy.

Incognito

• Zalety Położenie.
    • Wady Hotel oraz baseny nadają się do kapitalnego remontu, restauracja i recepcja wyglądaja względnie. Jedzenie smaczne, ale codziennie to samo, brak rożnorodnosci. Basen niedostosowany dla dzieci, mini brodzik. Płytki klejące, zwykle brudne, za mało osób do utrzymania czystości na takim obiekcie. 4 GWIAZDKI NIE WIEM KIEDY I ZA CO PRZYZNANE, 2 GWIAZDKI JAK NAJBARDZIEJ.!

Ogólna ocena negatywna, jestem rozczarowana, hotel.

Elżbieta

• Zalety blisko morza, miła obsługa, jedzenie super
    • Wady stan windy- podczas pobytu 2 razy zepsuta

Byliśmy w tym hotelu w czerwcu. Wczasy udane. Hotel polecam wszystkim. Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, czysto w pokojach. Plaża super i blisko z hotelu. Rezydent miły, udzielał wszelkich informacji.