Opinie o hotelu Aska Kleopatra Beste

Aska Kleopatra Beste

Jerzy

• Zalety Położenie
    • Wady Jedzenie, bar/czynny od 11 do 22,wszystkiego brak/ pokoje z balkonem ok 1 m2,zdjęcia nie tego hotelu lub nieaktualne. Ogólnie kiepsko.

Przede wszystkim zdjęcia nie tego hotelu lub tak może kiedyś wyglądał, niezgodność oferty z opisem-w przekąskach brak ciast, zupa nocna nie w barze tylko w restauracji/bar przy basenie a restauracja na 6 piętrze/, balkon to wnęka o pow. około 1 m2. Jedzenie kiepskie. Ogólnie wrażenie słabe.

Bartek

• Zalety Miejski hotel - wszędzie blisko - na plażę, do centrum, na imprezę, do knajpy/restauracji, na zakupy....
    • Wady Jedzenie, wi-fi w pokoju dodatkowo płatne, trochę małe pokoje i skromny basenik

Ogólnie hotel polecam dla osób nastawionych bardziej na spędzanie czasu poza ?kwadratem? czyli: zwiedzanie, wycieczki fakultatywne, zakupy, plaża, spacery, imprezy na mieście....:-)

Olena

• Zalety Miła obsługa, codzienne sprzątanie i wymiana ręczników, dobre jedzenie
    • Wady Brak animacji, bliskość minaretu

Pobyt był fajny, trochę brakowało muzyki, można było co prawda iść na miasto, ale kto by chciał iść do restauracji, kiedy ma się all inclusive? Park rozrywki nie należy do hotelu, jest obok i jest płatny. Plaża super, coś pomiędzy grubym piaskiem a drobnym żwirem, nie klei się do ciała czy ręcznika, nie kurzy w powietrzu, nawet leżak nie trzeba brać. Jedzenie wyśmienite, napoje wg życzenia, bez ograniczeń. W hotelu rozmawiają po angielsku, niemiecku, rosyjsku i próbują po polsku, ale tylko kilka zwrotów, nie dogadasz się, ale może z czasem? Do śpiewu imama o 4 rano też się przyzwyczailiśmy się po 3 dniach.

stefan

Mamy żal i pretensje do organizatora pobytu . Zaczęło się od tego , że transfer do hotelu był bardzo żle zorganizowany - w czasie bardzo długi , kierowca nie był zorientowany w lokalizacji hoteli , stwarzało mu to problemy z dojazdem. O nasz hotel , jak póżniej żeśmy się zorientowali pytał aż trzy razy - a do nas mówił "PROBLEM". W końcu zostaliśmy wysadzeni na skrzyżowaniu przy postoju taxi , i tym to sposobem zostawieni na łasce taksówkarzy musieliśmy dać sobie radę. Jakież było nasze zdziwienie gdy zostaliśmy podwiezieni pod hotel,który ani z nazwy , ani z wyglądu nie przypominał tego z folderu w Państwa ofercie . Na nasze szczęście zostaliśmy w końcu zakwaterowani. Był to mały , może mający 10mk pokój . I to była nasza radosna chwila bo po 19 godzinach mogliśmy się umyć i położyć na w miarę wygodnym łóżku . Na potwierdzenie przesyłam zdjęcie frontowej ściany hotelu . Szokiem było dla nas że ITAKA zaliczyła taką wpadkę . Oczekujemy od organizatora przeprosin, rekompensaty za dodatkowe koszty , stres . Stefan Mielczarek .

Gosia

• Zalety blisko plaży, sklepów i restauracji, miła obsługa
    • Wady hotel do generalnego remontu

Obsługa miła jedzenie dobre- duży wybór. Dobra lokalizacja. Minusy mały basen - bar przy basenie nieczynny, leżaki brudne, winda mała, wi-fi bezpłatne tylko w lobby, brak animacji, hotel do generalnego remontu. Polecam jedynie osobom, które by spędzały tam bardzo mało czasu dużo Niemców i Rosjan . Lepiej dołożyć 300 zł i jechać do lepszego hotelu

Władek

• Zalety Lokalizacja i smaczne jedzenie
    • Wady Niedostateczna czystość, zaniedbane pokoje i korytarze, niedoinwestowany, wymaga generalnego remontu

Portal Wakacje.pl mógłby zadać sobie trochę trudu i zweryfikować poprawną nazwę hotelu... Dla ułatwienia dodam, że hotel nie jest już pod zarządem Aska tylko Aslan. Hotel niestety lata swojej świetności ma już za sobą. Niepodważalnym atutem jest lokalizacja w centrum Alanyi, blisko plaży Kleopatry i wielu atrakcji. Hotel odwiedziłem po raz drugi po 6 latach. Wiele się zmieniło, niestety na minus.

Leszek

• Zalety Świetna lokalizacja, bardzo miła obsługa.
    • Wady Hotel dawno nie odnawiany, słaby standard.

Ogólnie duży plus za lokalizację ( bardzo blisko plaży Kleopatry i centrum Alany). Obsługa hotelowa bardzo miła. Dobre jedzenie. Jedyny minus to słaby standard hotelu i malutki basen.

Darek

• Zalety Położenie
    • Wady Zaniedbany o niskim standardzie, basen b.mały że zniszczonymi leżakami i zamykany już o godzinie 18 łącznie z barem. Bar przy recepcji i ta ostatnia robią raczej przygnębiające wrażenie. Jedzenie bardzo przeciętne - codziennie kurczak i ryż.

Hotel bardzo wyeksploatowany i niezbyt zadbany. Maximum 2 gwiazdki. Windy bardzo bardzo małe. Pierwsze wrażenie bardzo negatywne po wejściu do recepcji. Pokoje dosyć małe i niezbyt przytulne. Jest to jak mówiła rezydentka hotel miejski tzn. na maximum 2-3 noce. Basen poza skalą ocen (popękane materace i leżaki, brudne stoliki, bardzo mały). Jedyną zaletą hotelu jest jego położenie. Wersja all inclusive bardzo okrojona : nic nie można zjeść między 14 a 19 (zupełny brak przekąsek).

Ewa Klarenbach
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety Kameralny a obsługa rewelacyjna -przykład dla każdego hotelu
    • Wady brak... no może małe windy::))

Zapewne nieraz do niego wrócę. Nie było żadnych zastrzeżeń do super obsługi od kelnerów do kucharzy. Blisko plaża, port, spacery po parku.

Rozalka
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety Super położenie super obsługa

Byliśmy w tym hotelu z małym dzieckiem do plaży blisko do centrum blisko , pokój na główną ulice i aquapark, zamek na górze i morze, pierwsze wrażenie , bardzo mylące super jak wrócimy do Alanii to tylko do tego hotelu