Opinie o hotelu Astor Beach

Astor Beach: obiekt, basen

• Tylko 20 m do publicznej, piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: animacje i zajęcia w miniklubie, 2 place zabaw, brodzik.
  • Bogata oferta rekreacyjna: siłownia, siatkówka plażowa, aerobik, łaźnia turecka, tenis stołowy, szachy.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive
  • Wylot z Gdańska All Inclusive

piotr
    Pobyt: Maj 2005

Dla mnie i dla zaprzyjaźnionych rodzin z dziecmi super!!!

AD
    Pobyt: Lipiec 2005

Wszystko tak jak na zdjeciach, ale jedno zdjecie pokoju nie oddaje calosi mieszkania, ktore bylo takie sobie. Poza tym nie mam zastrzezen co do hotelu. Zastrzezenia natomiast mam co do Pani Rezydent, ktora malo zajmowala sie klientami. Dodatkowo odnioslem wrazenie ze łaske robi, ze tam wogole jest i ogolnie byla niezbyt mila. Wycieczki fakultatywne spoko (szczegolnie polecam rafting :) ) - natomiast wazne jest to, ze mimo opcji All Inclusive, podczas wycieczek napoje byly dodatkowo platne, co niezbyt mi sie spodobalo. Rezydenci nie poinformowali nas o tym! Tyle mam zastrzezen. Natomiast to co mi sie bardzo podobalo to animacje, ktore byly praktycznie caly dzien, co na hotel 3* jest rzadko spotykane.

apaczi
    Pobyt: Lipiec 2005

Hotel typowo dla rodziny z dzieckiem (dziećmi). Pokoje przestronne, ale chyba kosztem łazienki (klitka) no i dlaczego klima działa cały czas. jedzenie niezłe ale zdecydowanie zbyt mało urozmaicone pod względem mięs wybór żaden, no i jeszce szkoda że tak krótko wydają jedzenie. Jak na all inclusive nie sprawia dobrego wrażenia. Generalnie jednak było fajnie i całą sytuację z niedociągnięciami tłumaczę sobie niewygórowaną ceną.

Yaro
    Pobyt: Wrzesień 2005

Super Hotel dla rodzin z dziećmi, dużo atrakcji i animacji. Codziennie mini disco wieczorem dla dzieci i pózniej dla dorosłych, choć dla dorosłych powinno być troszkę dłużej a nie do 23:00. Jedzenie i obsługa super, najbardziej obfite kolacje. Jedyny minus to to, że ciasta i torty wszelkiego rodzaju podawane są do kolacji, a nie do podwieczorka i nie pytają się gości, jaki chce pokój - czy zaciszny czy może być blisko miejsca, gdzie odbywają sie imprezy i z tego powodu są pózniej małe zgrzyty. Ale w sumie polecam było super.