Opinie o hotelu Astor Beach

Astor Beach: obiekt, basen

• Tylko 20 m do publicznej, piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: animacje i zajęcia w miniklubie, 2 place zabaw, brodzik.
  • Bogata oferta rekreacyjna: siłownia, siatkówka plażowa, aerobik, łaźnia turecka, tenis stołowy, szachy.

Monika Zakrzewska

• Zalety BRAK
    • Wady Stary obskurny brudny

Witam właśnie wróciliśmy 21-09-2016 najgorsze wakacje w życiu. Po przyjeździe dostaliśmy pokój w stanie katastrofalnym bród smród i skrzypiące jak w najgorszym horrorze drzwi. Zmieniono nam pokój gdzie łazienka nie została posprzątana po poprzednich gościach.Nie było ręczników . Jedzenie katastrofa , codziennie to samo, mięso to były jakieś mielonki przetwarzane z dnia na dzień . Obsługa- nigdy ale to nigdy nie spotkaliśmy się z takim chamstwem ,barman poproszony o drinka rozbił butelkę o podłogę wymachiwał rękami krzyczał na gości i pytał czy jesteśmy alkoholikami. Pani w recepcji kiedy skarżyliśmy się że nie ma co pić zapytała cytuję " a ile ty zapłaciłeś za hotel że chcesz cole"w barze skisłe piwo i brak alkoholu tylko fanta i woda z baniaka do picia alkohol rozcieńczony tak że w plastikowych kubeczkach była woda o zapachu popłukanej butelki po alkoholu.Kubeczki plastikowe wyciągane z kubłów na śmieci myte i podawane gościom kilka razy . W ogrodzie (srające )kury koty i króliki. W brodziku dla dzieci pływające przez cały dzień kupy woda przelewała się z brodzika do głównego basenu. Jedyną zaletą była plaża i ciepłe czyste morze LUDZIE omijajcie ten hotel .

mireczek3
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety Blisko morza,tylko przejść przez ulicę,tylko że plaża w Turcji to wiecie jaka ,piasek nie mąka jak w Ustce i poza tym syf na plaży syf i jeszcze raz syf ,tylko położyć się na leżaku patrzeć w niebo słuchać szumu morza i ok
    • Wady Wad jest sporo ,pokoje po przyjezdzie dostaniecie jak w każdym tego typu kraju po prostu slams ,po interwencjach 2 dniowych dają co trzeba ,ale szkoda czasu i nerwów,co tam więcej obsługa baru do du.. po interwencji u rezydentki biura Wezyr nie uznano naszej reklamacji mimo podpisu na dokumecie reklamacyjnym dużej grupy wczasowiczów,poza tym nie ukrywam wszędzie daleko ,Alanya ok 15 km

Średnio bywało lepiej i gorzej też,życzę miłego wypoczynku,w końcu każdy ma inny gust więc nie przejmujcie się

Dariusz
    Pobyt: Październik 2015

• Zalety Blisko centrum Alanya
    • Wady przy ulicy, słyszalny ruch samochodów, do plaży przez ulicę.

Hotel dla ludzi lubiących bliskość miasta i rozrywki, ekonomiczny dla niewymagających

Kazimierz
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety Wspaniała obsługa
    • Wady Trudno je nalezć

Hotel położony jest przy plaży (przejście przez jezdnię lub pod jezdnią). Plaża z drobniutkich kamyczków dobrze oszlifowanych przez wodę-nagrzewają się szybko tak ,że należy stosować sandały. Morze cudowne szumiące i rozbijające się o skalisty brzeg-duża atrakcja. Posiłki dobre, dużo warzyw,napoje urozmaicone.Obsługa słabo zna języki obce ,nastawiona jest na jez.rosyjski. Otoczenie to przepiękna architektura rewia różnych budowli.Od Mahmutlar - miejscowość , to jedna zabudowa aż do Alanyi. WSPANIAŁA TURCJA W TYM REJONIE.Pozdrawiam panią Nilgiin Ulas

Marek
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety umiejscowienie i obejscie
    • Wady brudne pokoje konczace sie posilki

pokoje brudne balkon okidany przez gołebie które tam trzymaja na posiłki jest wyscig szczurów pare minut puzniej i sie slyszy FINISZ to samo dotyczy nawet zwyklej herbaty kubki jednorazowe myte tak samo słomki czyli nikomu nie polecam ani tego hotelu jak i tez biura

Grzegorz
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety ok 100 m do plaży
    • Wady Daleko od lotnska Hotel dla naprawdę mało wymagających klientów Cena dość wygurowana jak za taki hotel

Ogólne wrażenie ok (jeśli ktoś nie jest nastawiony na luksusy). Dla bardzo wymagających klientów niestety nie polecam. Jeśli rezydent mówi z tego hotelu mało kto jest zadowolony a za 3 stówki mniej mogli Państwo mieć lepszy hotel to raczej nie wymaga komentarza. 95% wypoczywających to Rosjanie (głodni Rosjanie, skok na jedzenie - widok bezcenny).

Tomek
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety położenie
    • Wady opisze niżej

klimatyzacja działa od 12:30 do 16 i od 23:30 do 4:00 w pozostałych godzinach szczególnie na pietrach 4 i 5 idzie umrzeć z ciepła, pracownicy hotelu nie wyglądają jak pracownicy każdy chodzi sobie w czym chce natomiast po 2 dniach idzie sie zorientowac kto jest kto bo nie zmieniaja ani koszulek ani spodni (?), po przyjezdzie przywitał nas pan który pózniej zaprowadził do pokoju, w ciasnej windzie myśleliśmy ze zwymiotujemy, a to ze względu na smród papierosów połaczony z alkoholem który był mocno wyczuwalny od tego "sympatycznego" pana (przez 9 dni pobytu nie widzieliśmy go w innym ubraniu niż w tym w którym nas odporowadził) o godzinie 24 czyli godzinie przyjazdu dostalismy każdy kanapke i sok w kartoniku, o ile sok szlo jeszcze wypic to kanapka nadawala sie tylko do smieci, nie wiem czy moj pies by to zjadl, na stołówce panuje tylko i wyłacznie MIELONKA w milionach postaci, jest tak ochydna ze lepiej zjesc same pieczywo ktore maja na prawdę smaczne, jeżeli ktoś bedzie miał pecha i akurat zdarzy sie awaria windy to proponuje wziac ze soba latarke bo na schodach i pólpietrach nie ma światła pewnie żarówki sa bardzo drogie, pokoje sprzatane praktycznie codziennie ale tylko w pomieszczeniach gdzie sie spi, toaleta i prysznic nie ruszane, dodatkowo warto jadac w wiecej osob żadac pokoi kolo siebie my mielismy 4 pokoje w zupelnie innych budynkach, na koniec podpowiem jeszcze ze jak chcecie sie umyc to mozecie albo we wrzatku albo w zimnej, woda ciepla splywa z beczek umieszczonych na dachu budynku po 24 jak sie wszyscy umyja a nie zdarzycie nie ma mowy o tym luksusie (tego wczesniej jeszcze nie widzialem) wiecej nie bede pisal, nie oczekiwalem po 3* w turcji w lipcu za 2400 od osoby luksusu ale to jest lekka przesada, bywałem w hotelach 3* w roznych krajach ale takiej tragedii nie było moim zdaniem omijac hotel z daleka

Mirek

• Zalety Zadne
    • Wady Obsługa nie lubi Polaków,preferują rosjan

Na razie jeszcze tam siedzimy i się męczyć,jak wrócę w niedzielę opiszę szczegoly

Anna Sakowicz

• Zalety Miła atmosfera i obsługa
    • Wady Wejście do morza-dużo wystających skał

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu.Mila atmosfera i obsługa.Alejka z stolikami,gdzie można posiedzieć pod palmami.Hotel dla par,rodzin z dziećmi i osób starszych. Posiłki dobre,różnorodność potraw-szwedzki stół.

Karolina&Mateusz
    Pobyt: Maj 2015

• Zalety blisko do plaży, smaczne posiłki, miła obsługa, czysto
    • Wady ------

Właśnie wróciliśmy z 2-tygodniowego pobyty w tym właśnie hotelu. Miła i pomocna obsługa hotelu, Pani w recepcji mówi po polsku, pokoje czyste codziennie sprzątane, pościel i ręczniki wymieniane. Jedzenie bardzo dobre urozmaicone, gdyby ktoś chciał się przejechać na wycieczkę do Alanya kursują co 15 minut autobusiki które zatrzymuje się na machnięcie ręki koszt biletu to 2,5lira lub 1 euro/os, Do plaży przejście przez ulicę lub jak kto woli 60m od hotelu znajduje się przejście podziemne. Polecamy gorąco.