Opinie o hotelu Atali Village

Atali Village: obiekt, teren hotelu, wakacjepl

• Ogromnym atutem jest niewielka odległość do przepięknej piaszczysto-żwirkowej plaży - ok. 200 m.
  • Hotel położony w niesamowicie malowniczej miejscowości z licznymi restauracjami i barami.
  • Świetny wariant zarówno dla rodzin z dziećmi, a także dla osób szukających solidnego wypoczynku.
  • Różnorodne menu

Bogdan

• Zalety Hotel idealny byliśmy w Grecji kilka razy ale hotel Atali zaskoczył nas bardzo pozytywnie czysto smacznie miło pracownicy bardzo sympatyczni . Cena adekwatna do jakości !!!

Bardzo dobry hotel z rewelacyjną obsługą . Wyremontowany w 2018 roku co daje się odczuć na każdym kroku .Polecamy na 100 procent . Mając doświadczenia z innych lat z Grecji to Atali polecamy w 100 procentach ,i kiedyś znowu tam zagoscimy

Łukasz

• Zalety - lokalizacja pomiędzy morzem a górami; - urozmaicone posiłki; - widoki; - obsługa;
    • Wady - tak na upartego to mała ilość alkoholu w opcji all inclusive - tylko białe i czerwone wino, piwo i lokalna wódka.

Pobyt w hotelu jak najbardziej udany. Hotel czysty, zadbany, pokoje sprzątane codziennie, Jedzenie świetne, urozmaicone. Obsługa uprzejma i miła. Super podejście do małych dzieci,których zresztą nie brakuje w hotelu ;) Dostęp do darmowego szybko działającego WI-FI. Dwa baseny - pierwszy tuż w okolicach recepcji, drugi troszkę z boku ale za to mniej oblegany ;) Do plaży spokojnym krokiem niecałe 5 minut. Plaża piaszczysta z łagodnym zejściem do morza. Darmowy kort do tenisa. Pomimo że przyjechaliśmy w nocy to została przygotowana dla nas późna kolacja co też było na plus :) Ogólnie to trudno jest się do czegokolwiek doczepić :) Jeżeli ktoś przyjeżdża odpocząć to na pewno w tym miejscu mu się to uda. POLECAM!

Beata A.

• Zalety Bardzo przyjemny
    • Wady Nie doszukałam się

Bardzo przyjemny hotel jak na trzy gwiazdki. Pokój mieliśmy bardzo duży z widokiem na basen. Wszędzie zjawiskowe buganville (kwiaty). Pokój był czysty, sprzątany (choć nie w zakamarkach, bo znaleźliśmy za szafką część garderoby poprzedników) i wielka łazienka z prysznicem! To niesamowity atut! Łazienka najlepsza z jaką się spotkaliśmy w europejskich hotelach (mam na myśli zorganizowane wakacje) Przyjemne tarasy; zarówno koło letniego baru jak i taras na którym można było spożywać posiłki (obiady) czy napić się skoku, kawy, drinka pomiędzy posiłkami. Jedzenie bardzo nam smakowało, dużo świeżych owoców i coś co mój mąż uwielbia - słodycze. Duży wybór ciast (pyszne mocno wilgotne ciasto czekoladowe), rurki z kremem, inne ciasta. Animacje były także we wrześniu. Plaże w okolicy raczej nas nie zachwyciły. Bali to maleńka, cicha miejscowość, na rozrywki raczej nie powinniśmy się nastawiać, ale to świetny punkt wypadowy do zwiedzania wyspy. Stolica także nas nie zachwyciła, ale pojechaliśmy. To samo Knossos. Urocze moim zdaniem miasta to Retimno i Chania. Tam też wzdłuż wybrzeża znajdują się piaszczyste plaże. Większość wyspy zwiedzaliśmy komunikacja kursującą po wyspie. Wzięliśmy wycieczki fakultatywne na Elafonisii (polecam wypożyczyć jednak samochód lub dotrzeć inaczej, gdyż wycieczka to wszystko z zegarkiem w ręku) i Ballos (po drodze wyspa - twierdza, jadąc samochodem, raczej się tam nie dostaniemy, chyba, że będą kursowały łódki) Jednak dla mnie numerem 1 na Krecie jest Wąwóz Samaria. Ze względu na skomplikowana trasę (wchodzimy do wąwozu, przechodzimy go, wychodzimy na wybrzeże morza Libijskiego, potem trzeba przepłynąć promem do innej miejscowości i wrócić autokarem do hotelu) wybraliśmy wycieczkę fakultatywną, ale z greckim biurem podróży ( o połowę tańsza) Przejście wąwozu Samaria to niezwykłe przeżycie i doświadczenie! Widoki zapierają dech w piersi! Grecki przewodnik bardzo odpowiedzialny. Szedł z tyłu wycieczki, nie poganiał, starał być się ,,niewidoczny", delikatny. Dla mnie tak jak wspomniałam Wąwóz Samaria to zdecydowany faworyt na Krecie! Nie Ballos, nie Elafonissi, choć zobaczyć na pewno warto i tę lagunę, i tę plażę z różowym piaskiem! Do Chani i Retimno można dojechać autobusem i tu zdecydowanie taki przejazd polecam (nie wycieczkę fakultatywną), jeśli jesteśmy w Bali. Przystanek znajduje się idąc od hotelu drogą w dół. Z jednej strony przyjeżdża autobus jadący do Heraklionu, z drugiej do Retimno i Chanii. Sami, bez poganiania zobaczymy zdecydowanie więcej snując się po wąskich uliczkach tych miasteczek. Z pobytu w hotelu, w Bali jestem bardzo zadowolona.

krzysztof

• Zalety czystość , obsługa wielojęzyczna , posiłki , basen , usytuowanie ,
    • Wady w sumie to trudno wyszukiwać się na siłe , może jak dla mnie to brak whisky czy ginu

Spędziliśmy z dziećmi tydzień w Atali kiedy był już po remoncie , wiec był czysty i zadbany jak nowy , pokoje sprzątane codziennie , miła obsługa bardzo pomocna jak dla nas szczególnie tym bardziej ze musieliśmy o 3 dni skrócić 10 dniowy pobyt , stawali na głowie aby pomóc na ogarnąć szybszy wyjazd na lotnisko taksówka jedzenie naprawdę polecam . Jedzenie bardzo smaczne urozmaicone dobra kawa , piko wino . Basen czysty zadbany z muzyka i animacjami po za tym drugi basen w drugiej części hotelu bardzo spokojny nie zatłoczony .Do plaży spacerem 5 minut drogi jedynie może być uciążliwy powrót bo jest pod górę ale jak dla nas i dzieci to niebył problem , widoki zapierające hotel usytuowany pomiędzy morzem i górami . Szczerze polecam

Patrycja

• Zalety Hotel super , obsługa mega sympatyczna i posiłki mega pyszne .
    • Wady Wady brak

Jestem bardzo zadowolona z pobytu . Przy hotelu jest apteka , markety , lekarz , plaża , knajpki itp co godzinę jeździ kolejka którą można się przejechać wzdłuż całej miejscowości Bali . Super atrakcją dla dzieciaków . Sam hotel jest rewelacyjny , baseny super . Wszystko idealne .

Patrycja

• Zalety okolica,obsługa
    • Wady monotonne jedzenie ciągle jedliśmy jajecznice na śnaidanie

Piękna okolica , blisko plaży , hotel po remoncie . Dobra obsługa . Ogólnie ok

• Zalety Ładne i czyste pokoje, dobre jedzenie. piękny widok z tarasu restauracji.
    • Wady Plaża taka sobie, bywają lepsze. płatne leżaki.Kolejki przy posiłkach, źle rozplanowane miejsce.

Radzę poszukać zdjęć tego hotelu na innych stronach. Hotel jest po remoncie i wygląda obecnie dużo lepiej. BARDZO MIŁE ZASKOCZENIE!!!

Bartek

• Zalety Główny budynek w którym jest restauracja i lobby hotelowe po remoncie
    • Wady położenie na wzniesieniu (jak prawie każdy hotel na tej wyspie) i trzeba pchać wózek pod górkę

Po przyjedzie dostaliśmy inny pokój niż mielimy zarezerwowany (byliśmy 2 osoby dorosłe jedno dziecko 4 lata i jedno 9m. miała być 2 z dostawką, a dostaliśmy 4 plus łóżeczko dla córki 9m i z widokiem na morze :)), jadzenie smaczne obiady i kolacje zróżnicowane jedynie śniadania codziennie to samo ale każdy wybierze coś dla siebie każdego dnia, bardzo czysto w hotelu wszystko na bieżąco sprzątane, obsługa prze miła i uczynna , barmani po dwóch dniach już pamiętali co i o jakiej porze podać :).

cwy

• Zalety hotel jest ok. jedzenie ok. Hotel obecnie wyglada o niebo lepiej. Obecne zdjęcia na stronie są przed remontem. Trip advisor pokazuje więcej......
    • Wady wszędzie jest po górkę.nawet na terenie hotelu.pchajac wózek miałem już dość.nie lubię animacji ale Polaków było dużo a dla nas jak zwykle nic.tylko po francusku i czesku

Generalnie do hotelu nie mam nic. Niedługo będzie miał 4gwiazdki i już w tym standardzie mieliśmy pokój.Jak dokończą remont pokoi będzie 4 i cena inna.Bardzo miła obsługa. Ale miejsce Bali jest po prostu lipa.Nic tam nie ma.Kupe tavern sklepów jak nad naszym morzem. Plaże małe nieciekawe.Polskie dużo ładniejsze...Ładniej na zachodzie wyspy i więcej do zwiedzania. Stosunek jakości do ceny poniżej oczekiwań że wzglądu na okolice nie radzę młodym tam jechać bo się zanudza na śmierć. Ocena dotyczy głównie hotelu.

Dorota

• Zalety Położenie, fantastyczna obsługa!

Piękne miejsce, super plaża, hotel na plus! Polecamy!