Opinie o hotelu Atali Village

Atali Village: obiekt, teren hotelu, wakacjepl

• Ogromnym atutem jest niewielka odległość do przepięknej piaszczysto-żwirkowej plaży - ok. 200 m.
  • Hotel położony w niesamowicie malowniczej miejscowości z licznymi restauracjami i barami.
  • Świetny wariant zarówno dla rodzin z dziećmi, a także dla osób szukających solidnego wypoczynku.

Patrycja

• Zalety Hotel super , obsługa mega sympatyczna i posiłki mega pyszne .
    • Wady Wady brak

Jestem bardzo zadowolona z pobytu . Przy hotelu jest apteka , markety , lekarz , plaża , knajpki itp co godzinę jeździ kolejka którą można się przejechać wzdłuż całej miejscowości Bali . Super atrakcją dla dzieciaków . Sam hotel jest rewelacyjny , baseny super . Wszystko idealne .

Patrycja

• Zalety okolica,obsługa
    • Wady monotonne jedzenie ciągle jedliśmy jajecznice na śnaidanie

Piękna okolica , blisko plaży , hotel po remoncie . Dobra obsługa . Ogólnie ok

• Zalety Ładne i czyste pokoje, dobre jedzenie. piękny widok z tarasu restauracji.
    • Wady Plaża taka sobie, bywają lepsze. płatne leżaki.Kolejki przy posiłkach, źle rozplanowane miejsce.

Radzę poszukać zdjęć tego hotelu na innych stronach. Hotel jest po remoncie i wygląda obecnie dużo lepiej. BARDZO MIŁE ZASKOCZENIE!!!

Bartek

• Zalety Główny budynek w którym jest restauracja i lobby hotelowe po remoncie
    • Wady położenie na wzniesieniu (jak prawie każdy hotel na tej wyspie) i trzeba pchać wózek pod górkę

Po przyjedzie dostaliśmy inny pokój niż mielimy zarezerwowany (byliśmy 2 osoby dorosłe jedno dziecko 4 lata i jedno 9m. miała być 2 z dostawką, a dostaliśmy 4 plus łóżeczko dla córki 9m i z widokiem na morze :)), jadzenie smaczne obiady i kolacje zróżnicowane jedynie śniadania codziennie to samo ale każdy wybierze coś dla siebie każdego dnia, bardzo czysto w hotelu wszystko na bieżąco sprzątane, obsługa prze miła i uczynna , barmani po dwóch dniach już pamiętali co i o jakiej porze podać :).

cwy

• Zalety hotel jest ok. jedzenie ok. Hotel obecnie wyglada o niebo lepiej. Obecne zdjęcia na stronie są przed remontem. Trip advisor pokazuje więcej......
    • Wady wszędzie jest po górkę.nawet na terenie hotelu.pchajac wózek miałem już dość.nie lubię animacji ale Polaków było dużo a dla nas jak zwykle nic.tylko po francusku i czesku

Generalnie do hotelu nie mam nic. Niedługo będzie miał 4gwiazdki i już w tym standardzie mieliśmy pokój.Jak dokończą remont pokoi będzie 4 i cena inna.Bardzo miła obsługa. Ale miejsce Bali jest po prostu lipa.Nic tam nie ma.Kupe tavern sklepów jak nad naszym morzem. Plaże małe nieciekawe.Polskie dużo ładniejsze...Ładniej na zachodzie wyspy i więcej do zwiedzania. Stosunek jakości do ceny poniżej oczekiwań że wzglądu na okolice nie radzę młodym tam jechać bo się zanudza na śmierć. Ocena dotyczy głównie hotelu.

Dorota

• Zalety Położenie, fantastyczna obsługa!

Piękne miejsce, super plaża, hotel na plus! Polecamy!

Mariola

• Zalety Hotel ładny przede wszystkim czysty Polecam! Jedzenie?Każdy coś dla siebie znajdzie, króluje kuchnia grecka więc nie każdemu będzie smakować my głodni nie byliśmy.
    • Wady Nie ma wad.

Byłam z rodziną w lipcu urlop bardzo udany.Hotel fajnie położony piękny widok na morze. Troszkę mogłoby być bliżej do plaży (około 10 min) ale spacerek też wskazany. Obsługa robi co do nich należy,miła.Mało atrakcji dla małych dzieci. Ogólnie polecam.

Tomasz Winiarski

• Zalety Dobre położenie. Czysto. Szybka obsługa w jadalni. Miła i pomocna obsługa hotelu.
    • Wady Dania na dłuższą metę mogą wydawać się monotonne. Czasem kolejki w bufecie. Skromna oferta alkoholi w all inclusive.

Fajny hotel z szybkim pójściem do plaży. Ładny basen. Animatorzy w języku francuskim i czeskim umilają czas fajnymi zabawami. Wieczorami eventy takie jak potańcówka i kabaret. Hotel czysty i przyjemny. Miejsce godne polecenia.

• Zalety Bardzo miła i uprzejma obsługa, nawet jak się wspomniało, że jest się Polakiem nie byli uprzedzeni. Komunikacja z pracownikami hotelu w języku angielskim była udogodnieniem. pokoje codziennie posprzątane, posiłki smaczne i urozmaicone.
    • Wady Brak animacji w języku polskim lub angielskim, wyłącznie język francuski i czeski. Animatorzy słysząc inny język naet nie podchodzili. Ubogi wybór alkoholi w opcji allinclusive (piwo, wino białe i czerwone, raki)

Wakacje spędzałam z rodziną na przełomie sierpnia i września, pogoda była wspaniała, hotel czysty i zadbany, miła obsługa, smaczne posiłki. Jedyny problem to brak animacji w języku polskim lub chociaż angielskim. Do plaży około 200 m w dół, hotel położony na wzniesieniu, w okolicy hotelu 3 sklepy (supermarkety ;-)). Tawerny znajdują się przy plaży można tam zamówić drinki i lokalne specjały w okolicach portu zjeść świeżą rybkę.

• Zalety Czysty, zadbany, odnowiony
    • Wady Jedzenie monotonne, mało lokalnych dań typu świeże ryby, owoce morza. Brak animacji w języku polskim.

Pobyt w hotelu uznaję za bardzo udany pomimo, iż na wejściu do pokoju nieco odstraszyła mnie nieposprzątana łazienka, jednak dość szybko i sprawnie została wysprzątana. W łazience brak kabiny prysznicowej, przez co po każdej kąpieli zachlapana cała łazienka, choć lepiej tak się prezentuje niż np z zasłonką :) Dużym plusem dla hotelu jest możliwość korzystania z all inclusive (w tym posiłków) pomimo zakończenia doby hotelowej i co mnie zaskoczyło brak opasek, tak że faktycznie można było ze wszystkiego korzystać do woli. Troszkę jestem zawiedziona urozmaiceniem jedzenia, mało świeżych ryb, owoców morza i innych lokalnych dań typu gyros, którego nie miałam okazji spróbować na miejscu. Poza tym jedzenie smaczne i dość dużo tak że każdy znajdzie coś dla siebie. Animacje dla dzieci mało urozmaicone, dominujący język francuski. Plaża blisko, niestety zatłoczona przez leżaki, które są płatne, jednak udawało nam się wcisnąć też ręczniki. Wyjazd 7-dniowy, nie straciliśmy ani jednego dnia na dojazdy z/do lotniska i z/do hotelu, nawet można uznać pobyt na miejscu trwał 7,5 dni przy 7-dniowym wyjeździe. Wylot z Pyrzowic, żadnych opóźnień, wszystko zgodnie z planem. Wypoczynek uznaję za udany :) Polecam.