Opinie o hotelu Atlantica Club Aegean Blue

Atlantica Club Aegean Blue

• Dużo udogodnień dla dzieci

KATE
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety Hotel dla rodzin z dziećmi. Obsługa zawsze miła.
    • Wady Wadą tego hotelu są posiłki zwłaszcza śniadania są one takie same przez cały pobyt, obiady są dobre, kolacje najlepsze. Przepyszne są również desery

Gorąco polecam ten hotel, byłam zachwycona przez cały pobyt dzieci również codziennie miały świetne zabawy, animacje. Obiekt jest bardzo zadbany, obsługa bardzo miła i ubszejma.

Sylwia K.
    Pobyt: Czerwiec 2011

Ogólne wrażenie dobre, ale hotel "głośny" , życie toczyło się wokół basenu bo plaży prawie nie było.( wąska , kamienista, prawie bez leżaków). Lunch tez obok basenu , w tym upale cieżko było cokolwiek zjeść( bez klimy). Animacje tez obok basenu , zdecydowanie za dużo wszystkiego. Pokój fajnyn, duży ,przedzielony ścianką, czysty. Jedzenie tez ok, znajomi trochę narzekali ale ja zawsze znalazłam coś dla siebie. Główna restauracja zatłoczona, ciemna ,średnia.Okolica nieciekawe.

mm
    Pobyt: Kwiecień 2010

Hotel super. Jedzenie często powtarzające się. No i co mnie najbardziej irytowało to sami Niemcy.

Mona
    Pobyt: Maj 2010

właśnie wróciłam z wakcaji w tym hotelu i jestem bardzo zadowolona pokoje, ładne, czyste, codzienne sprzątane, codzienna zmiana pościeli i ręczników jedzenie naprawdę dobre, drinki świetne baseny fajne- nie było problemu z leżakami, morze też super duże wrażenie robi góra przy której znajduje sie hotel

ferb
    Pobyt: Lipiec 2008

Hotel bardzo przyjemny, niskie budynki, czyściutki basen, bardzo blisko plaża ( z kamyczkami, niezbędne obuwie plażowe), bardzo sympatyczna obsługa hotelu. Do centrum miejscowości spacerkiem jakieś 10 minut. MIejscowość Kolymbia malutka, więc rozrywek niewiele.

Ogolnie dobrze- hotel z ladnym ogrodem i basenami, bezposrednio przy plazy. jedzenie super, pokoje ok- sprzatane tak na 3+. Miejscowosc w ktorje jest polozony (Kolymbia) wielkosci naszego Niechorza. Dobra odleglosc na wieczorne przechadzki z hotelu do centrum miejscowosci- jakies 10 minut przyjemnego spacerku.

Ela vv

Po dwóch tygodniach mieliśmy już dość jedzenia i all in. Aniamcje głównie pod Niemiecką część urlopowiczów, jednak team od animacji da się polubić. Nasza córka bardzo lubiła bawić się na niemieckim mini disco. Reszta personelu nie mniej miła. Zawsze witała sredecznym gestem. Najgorszym punktem hotelu jest praca pań pokojowych, która zostawia wiele do życzenia. Nie jest to tylko nasza subiektywna ocena ale także innych gości.

Jolanta Pędziwiatr
    Pobyt: Lipiec 2008