Opinie o hotelu Atlantis
Grecja / Kos

Atlantis

• Przy hotelu publiczna, piaszczysto-żwirkowa plaża łagodnie opadająca do morza.
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, plac zabaw, animacje.
  • Atrakcyjna lokalizacja: blisko historycznego miasta Kos - głównego ośrodka rozrywkowo-turystycznego na wyspie.
  • Bogata oferta rekreacyjna: program animacyjny dla dzieci i dorosłych oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe.

lorka
    Pobyt: Sierpień 2013

Hotel BARDZO słaby. Pierwsze wrażenie po przyjeździe do hotelu ogólnie dobre. Hotel czysty, choć ma swoje lata. Obsługa jako taka miła, ale słabo jeśli chodzi o angielski ;) w recepcji trudno się dogadać. Pokoje schludne, codziennie sprzątane, z dosyć dużymi balkonami. Basen masakra.. Pełno dzieci skaczących po głowach, chlapiących wodą, biegających w koło. W opisie napisano 'dwa duże baseny w tym jeden dla dzieci' - nie dajcie się zwieść i poczytajcie trochę opinii, to wtedy dowiecie się, że tak naprawdę obydwa baseny obalone są przez rozwydrzone dzieci, z tego względu, że są ilość wody sięga zaledwie do 150cm. Jeśli chodzi o plażę, to bez zarzutów. Woda, plaża - cudowne. Jedynie kwestia płatnych leżaków jest dla mnie śmieszna, bo 50m od hotelu można było pójść na publiczną plażę z darmowymi leżakami. I najważniejsza kwestia - jedzenie. Tragedia. Nastawiłam się na międzynarodową kuchnię, wiedziałam, że będzie miało greckiego jedzenia (choć szkoda), ale i to mnie rozczarowało. Jedzenie monotonne.. te same sałatki, ziemniaki, ryby i mięsa. Zalatywało mi starym, zepsutym jedzeniem. Jedynie śniadania zjadliwe - jajka, kanapki z dżemem i płatki na mleku, czyli standard. Żadnych urozmaiceń typu - smażenie mięsa przy klientach hotelowych, czy nawet naleśników lub placków, po prostu nic. Piece i wielkie kuchenki całkowicie niewykorzystane. Ah... kwestia napoi.. w hotelu nie ma czegoś takiego jak Coca-cola, Sprite czy Fanta. Napojopodobne płyny zmieszane z wodą - po prostu ohyda. Jeśli chodzi o okolicę jest piękna. Dużo barów, restauracji, sklepów, klubów - jest co robić. Możliwość wypożyczenia samochodu, skutera lub roweru. Polecam ten hotel raczej dla rodzin z dziećmi. Nie dla par czy singli, którzy chcą trochę spokoju,bo spokoju to tam raczej nie ma :) Animacje również słabe, raczej dla Ruskich, którzy śmieją się ze wszystkiego ;)

anya
    Pobyt: Sierpień 2011

Wyjazd zaliczam do udanych. Jedzenie pierwsza klasa. hotel wizualnie też jak najbardziej ok. Co do rozrywek...nie ma zbytnio urozmaicenia. Jeśli ktoś chce odpocząć to na pewno tu!

Pupil
    Pobyt: Lipiec 2011

Ogólne wrażenie średnie. Na pewno nie zasługuje na 4*. Obsługa w recepcji jedynie poprawna. Mieliśmy przygodę ze złamaniem nogi i pomoc ze strony hotelu minimalna. Zakwaterowanie w hotelu głównym do zniesienia (oprócz niewydolnej klimatyzacji centralnie sterowanej) w pozostałych budynkach i bungalowach smród stęchlizny, komary i robactwo. W cywilizowanym kraju byłyby 2*. Plaża brudna, dużo kamieni, śmieci, wodorostów. Dosyć szybko robi się głęboko.

Ludek
    Pobyt: Czerwiec 2011

Na greckie standardy godna polecenia jest obsługa która wyrabiała się ze wszystkim - sprzątanie pokojów, stołów na posiłkach oraz w barach przy basenach. Bardzo dobry dostęp do plaży. POLECAM

anuska
    Pobyt: Lipiec 2010

Hotel bardzo dobry, blisko plaży i miasta KOS (10 min spacerkiem). Obsługa bardzo miła, Grecy sympatyczni, można porozumieć się po angielsku. Wyspa Kos bardzo urokliwa, np. półwysep KEFALOS, ASKLEPION, wioska ZIA. Polecam wycieczki fakultatywne (z biurem podróży droższe niż u Greków ale warto ponieważ wycieczki są z przewodnikiem także można wiele się dowiedzieć). My byliśmy również na rejsie po 3 okolicznych wyspach (PSERIMOS, PLATI, KALYMNOS) za 23 euro- w tym obiad. SUPER!!!! Al działa bez zastrzeżeń. Ogólnie bardzo polecam.

eMKa
    Pobyt: Czerwiec 2010

Hotel z lat 70tych, odnowiony ale feeling pozostał. Trafiliśmy bardzo niską cenę AI, więc bez żalu rezygnowaliśmy z lunchu aby robić całodniowe wyprawy po wyspie - rowerem, quadem. Po powrocie zamiast iść do pokoju skakaliśmy do basenu, potem siedzielśmy nad jego brzegiem z kilkoma szklaneczkami ouzo lub metaxy. Warto brać tematyczne kolacje, restauracja główna bardziej przypomina stołówkę. Jedzenie smaczne, w ogromnych ilościach. 2/3 pokojów z widokiem na morze, duże, całkiem prywatne balkony ;), szkoda , że centralna klima nie wyrabia z chłodzeniem (na zewnątrz w słońcu 52, w pokoju 27. uff...) Generalnie to dobra baza wypadowa do zwiedzania wyspy, ale gdybym planowała 2 tygodnie siedzieć w jednym miejscu, wybrałabym inny hotel.

kuba989
    Pobyt: Sierpień 2010

Byliśmy we dwie pary pod koniec września.Nie nastawialiśmy się na super warunki, bo dorwaliśmy naprawdę niską cenę.Pokoje-całkiem ok. Jedzenie-dosyć urozmaicone, możliwość zapisywania się na wieczory tematyczne. Basen i jego okolice niezbyt ciekawe.Barek z alkoholami-dość dobry.Plaża bardzo blisko,lecz taka sobie.Warto wypożyczyć skutery i pojechać na plaże do np. Marmari.Hotel bardzo blisko miasta Kos,gdzie jest sporo klubów,sklepów i tawern.Kos to bardzo ładne miasto, warto poświęcić czas na zwiedzanie,w resztę miejsc na wyspie można dojechać skuterem.Za 10E wybraliśmy się na jeden dzień do Turcji.Ogólnie hotel raczej nie dla ludzi,którzy chcą wypoczywać przez tydzień w jednym miejscu.W razie pytań mail kuba989@gmail.com

agnieszka
    Pobyt: Lipiec 2010

Ogólne wrażenie dobre. Nie bardzo dobre, bo hotel to kombinat. Na stołówce jak w ulu. Ciasno i głośno. Generalnie hotel ok. Gorzej z rezydentami Itaki oraz polskim recepcjonistą Sławkiem. Ci ludzie nic nie mogą lub bardziej nie chcą. Obiecują pomoc i nie realizują tego. Czego sam człowiek nie zaltwił z Grekami nie mia.

beata

martenshit