Opinie o hotelu Atlantis
Grecja / Kos

Atlantis

• Przy hotelu publiczna, piaszczysto-żwirkowa plaża łagodnie opadająca do morza.
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, plac zabaw, animacje.
  • Atrakcyjna lokalizacja: blisko historycznego miasta Kos - głównego ośrodka rozrywkowo-turystycznego na wyspie.
  • Bogata oferta rekreacyjna: program animacyjny dla dzieci i dorosłych oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe.

Miara_Brzeg
    Pobyt: Kwiecień 2010

Polecam wszystkim ten hotel byliśmy tam z Żoną w Maju 2010 i było bardzo ale to bardzo fajnie. Obsługa bardzo miła położenie idealne plaża czysta tak że woda super , co do jedzenia jak ja byłem to były oliwki ogórki i inne warzywa jedzenie lekko monotonne ale dobre i restauracja przy basenie (w opcji all bezpłatna) fajna :). Jednym zdaniem polecam wszystkim starym młodym.

Darek P
    Pobyt: Maj 2010

Alona
    Pobyt: Kwiecień 2010

Jak chcecie odpocząć w ciszy i spokoju polecam zawalczyć o domki, nie wybierać pokoi w głównym budynku - straszny halas na korytarzach - brak wycieszenia. Darmowy duży sejf w pokoju. Śniadanie ciągle to samo, brak pomidorów, ogórków i nawet oliwek. Lepsza jest kolacja, mozna zrobic rezerwacje na kolacje tematyczną w restauracji przy basenie, mozna zamawiac codzienie. Baseny sa 2 plus basen/brodzik dla dzieci. Plaża jest bardzo fajna, woda w morzu czysta, leżaki i parosole dla klientów all bezpłatnie, wielki minus - nie ma kawy i herbaty za darmo miedzy godz 10.00 a 17.00, miedzy posiłkami można zjęść ciastka lub chłodne kawałki pizzy.Wśród animatorów są Polacy.

marta
    Pobyt: Czerwiec 2009

Byłam w tym hotelu w lipcu 2009r i wrażenie jakie pozostawił w mojej pamięci jest bardzo dobre. Ani z obsługą ani z czym kolwiek innym nie mialam problemu, hotel bardzo dobrze polozony, bliskość miasta kos ( 20 min. wolnym spacerkiem, przystanek zaraz przy hotelu) sprawialo,ze kiedy tylko mialo sie ochote wybieralo sie do miasta, wszedzie blisko i to jest duzy plus. grecy bardzo sympatyczni i mile nastawieni , ci w hotelu i ci poza nim. miasto kos bardzo urokliwe.warto jest poplynac na nissiros niezapomniane widoki oraz na bodrum(turcja)

Bronisław vv

Rozbierzności między opiniami na temat all in nie roztrzygnę ponieważ miałem tylko BB. Nie ma u państwa odnośnika do personelu a szkoda bo należy im się nota tragiczny. Nie z racji ich kompetencji ale z racji ignorancji, impertynencji z jaką ciężko się spotkać. Szkoda bo hotel patrząc obiektywnie ma sporo plusów. Nie polecę go jednak ze względu na jego kadrę. Jak wam nie przeszkadza ten fakt to jedźcie.

Janusz vv

Do cichych to miejsce nie należy. O gustach się nie dyskutuje, dlatego sprawę wyżywienia pominę. Mogę wspomnieć że wybór był zadowalający, a opcja AI jest warta przemyślenia. Jeśli pokój to widok na morze. Stan pokoi prosi się o wizytę ekipy od renowacji, a taki kojący widok może zatrzeć złe wrażenie. Z ludźmi z obsługi nie miałem żadnych kłopotów. Wręcz przeciwnie wspominam jako jedno z milszych doświadczeń. Gdybym mógł wybrać jeszcze raz to wybrałbym inny hotel, albo jeśli już tutaj to last minute.

Joanna vv

Mówią ile płacisz tyle masz.... Prysznic miał złamany uchwyt. To co normalnie jest w cenie pakietu all, tutaj nie obowiązywało. Przy basenie brakowało leżaków dla zdecydowanej większości gości. Jedzenie. Mąż dałby ocenę zero. Ja skłaniam się do napisania że było ok. Chociaż ja jestem mniej wybredna jak on pod tym względem. W basenie nie można było spokojnie popływać ponieważ zawsze odbywały się jakieś zajęcia.

PITER
    Pobyt: Lipiec 2008

Pięknie położony hotel z epoki "późnego Gierka" - to odpowiednie określenie;
    nie liczmy na sprawne windy, czy klimatyzację; posiłki przygotowywane w sposób ekonomiczny - przetwarzanie niezjedzonego śniadania w dinner, lub zmiana dania przez dodanie cebuli i podgrzanie - szkoda obiektu, ktoś z głową mógłby zarobić na nim krocie...

mała
    Pobyt: Czerwiec 2006

pool bar 2006 the best. dziewczyny pracujace za barem przy basenach są najlepsze!!! jedzenie nie za dobre, bo ile można jeść frytek :/ animacja super (didi nr 1) pokuj nie za ciekawy ale nie najgorszy za to sasiedzi na 6+ ogolne wrazenie SUPER przezycie.

agnieszka
    Pobyt: Grudzień 2005

hotel bardzo dobry dla wszystkich. bardzo duży z przepięknym wystrojem. Pracują tam polskie dziewczyny, które przyjechały tam na praktyki z polski. Bardzo miła obsługa. main-bar rewelacyjny, basen takze. grecy, tunezyjczycy...